Thrut: itibari para bir borç sistemidir. FED,% 100 + en yüksek geri ödemeniz gereken% 100 doları (para arzı) ödünç veriyor. Yalnızca% 100 geri ödeme yapmak mümkündür, bu nedenle, size sığınmayı örtmek için daha fazla para birimi yaratmaları gerekir.

Thruth: Amerika, sınırsız para basabilmeleri için altın standardını uyguladı ve hepimiz köle olduk ve doları dolaşımda tutmak zorundayız.

Thruth: ABD, Suudi Arabistan’la, sahip oldukları her şeyle onları koruma vaadiyle tüm petrolü dolar cinsinden satma konusunda anlaştıklarını söyledikten sonra. Herkesin Amerika’ya gelip dolar alması gerekiyor! Doları dünya rezerv para birimi yapmak.

Thruth: Altın fiyatını bastırmak için altın vadeli işlem sözleşmeleri yapıldı. Ve onu volaitile yapın. Böylece insanlar onu istiflemeyecek.

Thruth: JP Morgan bankası, piyasadaki değerli metal fiyatlarını manipüle etmekten suçlu bulundu.

2020: ABD, doları ve onunla ilgili her şeyi sulayarak 2020’de dolaşımdaki tüm doların% 22’sini kazandı. daha fazla para basımı geliyor!

Tüm merkez bankalarının% 70-80’i ulusal kripto para birimi için bir cüzdan oluşturmaya çalışıyor. Çin bunu deniyor, Rusya bu yıl bir test yayınlayacak.

Çin ve Rusya uzun zamandır altın biriktiriyor! 2020’de Rusya, USD tutarını altınla aştı.

Bankalar için altını yeniden değerlendiren Basel 3 geliyor

Süper bir hammadde döngüsüne giriyoruz. Odun şekerinde yükselen bakır vb. Fiyatlara bir göz atın!

İşte spekülasyon geliyor:

her şey altın ve gümüşü çok daha yüksek fiyatlar için ayarlıyor. Altın ve gümüş, 1000 yıldan beri para olmuştur. Zenginler, uzun yıllardır fiyatları manipüle ederek ve insanları ondan uzaklaştırarak onu düşük bir fiyata kapıyor. Tarihe göre bir para birimi, devalutae’den önce ancak belirli yıllar dayanır! 100 yıl önce 1 dolar ödediğin şey bugün tamamen farklı.

Bu ülkelerden biri altın destekli bir kripto para başlatırsa dolar bir gecede gücünü kaybedecektir. Göz açıp kapayana kadar. Sahip olduğunuz her şey değerini önemli ölçüde yitirir. Amerika böyle şeyler için savaşmaya hazır. Hillary Clinton, Libya’yı bombalamadan önce Kaddafi’nin altın dinarından bir tehdit olarak bahsetmişti.

Para sevgisi, tüm kötülüklerin köküdür! Komik olan gümüş, birçok dilde para kelimesiyle eş anlamlıdır.

Zenginler bastıkları parayla dünyayı soyduktan ve fiyatları yıllarca bastırdıktan sonra yeni altın standardı geri geliyor mu?

Altın ve gümüş, savaşlar, kıtlık, enflasyon ve huzursuzluk yoluyla her zaman zenginlik getirdi!

Kendinizi ve ailenizi koruyun

Gönderen … Uygun-Kategori801
[comments]

Author

30 Comments

1. Bu konu : ” NWO teorisi ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , hatice – 51

2. Hatay merkezden ben doruk. Selam paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler 12-03-2021 05:40:02

3. Selam herkese paylaşımın ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım

4. Gürbüz Reply

Uşak dan kimler var. NWO teorisi . Merhaba sayfanız inanki iyi, sağolun , Gürbüz – 370

5. Selamlar bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım

6. Mersin merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşım harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 14-03-2021 00:27:59

7. selamun aleyküm paylaşımın yeminle çok güzel, teşekkürler

8. Bu konu : ” NWO teorisi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki çok güzel, face de paylaştım , ali – 89

9. Düzce merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim iyi, şukuladım 27-03-2021 04:22:02

10. Gürbüz Reply

Osmaniye dan kimler var. NWO teorisi . Slm sayfan inanki güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 100

11. elif yılmaz Reply

Hakkari dan kimler var. NWO teorisi . selam arkadaşlar siten süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 488

12. Gürbüz Reply

Merhaba bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Gürbüz Reply

Giresun dan kimler var. NWO teorisi . Selam herkese paylaşımın yeminle çok iyi, sağolun , Gürbüz – 169

14. Bu konu : ” NWO teorisi ” çok güzel. Selam sayfan gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 27

15. Hatay dan kimler var. NWO teorisi . merhaba arkadaşlar paylaşım inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , Aylin – 332

16. Bu konu : ” NWO teorisi ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 243

17. Muğla dan kimler var. NWO teorisi . merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha çok güzel, tebrikler , Hasan – 482

18. Adana dan kimler var. NWO teorisi . Merhabalar siten vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , – 432

19. Bu konu : ” NWO teorisi ” çok güzel. Merhaba paylaşım gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 280

20. Bu konu : ” NWO teorisi ” çok güzel. Mrb paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 379

21. Selam herkese siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

22. Batman merkezden ben . Merhabalar paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, şukuladım 08-06-2021 00:38:51

23. Selamlar web sitesi harbiden çok güzel, face de paylaştım

24. elif yılmaz Reply

Kırklareli dan kimler var. NWO teorisi . Selam web siten cidden iyi, tebrikler , elif yılmaz – 396

25. Çorum dan kimler var. NWO teorisi . merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , ali – 229

26. Zonguldak merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki mükemmel, tebrikler 07-07-2021 10:25:17

27. Selam herkese web siten yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

28. Kars dan kimler var. NWO teorisi . Merhaba herkese siteniz gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 464

29. elif yılmaz Reply

Ağrı merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siteniz inanki güzel, face de paylaştım 15-07-2021 12:22:10

30. Bu konu : ” NWO teorisi ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım , banu – 23

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link