NWO üzerine düşünceler ve iktidarın içkin mücadeleleri

sosyal bilimin bir arka planından geliyorum ama daha çok edebiyat ve ütopik sosyal teorilere girdim. Komplolar ve bu alt kısımdaki titreşimler hakkında rant etmek istiyorum.

ilk olarak, çevrede büyük bir komplo görmediğimi belirtmek isterim. her zaman farklı yönlere çeken farklı güçler olmuştur ve koymak istediğim gibi: kendilerini bir masada alakalı olarak gören tüm komplo gruplarını toplarsanız, her türlü amaç ve hedefi bulursunuz. Birçoğunuz en sevdiğiniz CT’ye dayanıyor ve bulmacayı onunla çözmeye çalışıyorsunuz. Bunu sevmedim.

NWO hakkında ikinci … yukarıdakiyle aynı: farklı şeyler isteyen farklı dernekler olacak. çok olduğu için hidranın bir başını bulmamaya çalışın!

Genel olarak NWO. bazılarınız küresel bir çerçeve oluşturmaktan çok korkuyor gibi görünüyor. Aksine bu karmaşa için yeni bir yapı İSTİYORUM ve bazı küresel standartlar koymamız gerektiğine inanıyorum. kesinlikle kolektif evrimin bir sonraki adımı olacak ve sonunda bir insan türü olarak medeni hale gelecekti. elbette her zaman kurumların ve gücün kötüye kullanılması tehlikeleri olacaktır. bir tür olarak bununla uğraşmak zorundayız. birey ve kolektif egemenlik arasında her zaman bir gerilim olacaktır … bir tür olarak bizler şeffaf yapıları izlemeli ve ayarlamalıyız.

evet, ben sosyalist ama özgürlükçüyüm. evet, geri kalanını umursamadan bir hayat yaşamak sevimli olurdu ama kesinlikle mümkün değil, kesinlikle çok sayıda olursak değil … avcılar ve toplayıcılar buna sahipti ama yine de çok güçlü kolektifleri vardı … çok daha az bireysel özgürlük.

Düşüncelerimi düşünmenizi ve düşüncelerinizi paylaşmanızı istiyorum.

ps: Şu anki krizi nereden gelirse gelsin bir şans olarak görüyorum (kökenine ilişkin nihai gerçeği bulmak için asla saflarda olmayacağım. Bu yüzden denemiyorum)

“NWO üzerine düşünceler ve iktidarın içkin mücadeleleri” üzerine 65 yorum

1. Elazığ merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım 15-04-2020 08:16:27

2. Tunceli merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler 21-04-2020 08:11:24

3. Kars merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfanız inan ki hayran bıraktı, saolun 02-05-2020 09:12:57

4. Hakkari merkezden ben gaye. Selam herkese sayfan yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım 10-05-2020 03:04:00

5. Ağrı merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşım gerçekten hayran edici, teşekkürler 19-05-2020 23:01:58

6. Yozgat merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, saolun 22-05-2020 17:54:12

7. Kırşehir merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 31-05-2020 02:45:23

8. Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siten vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 07-06-2020 03:43:08

9. Denizli merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımın inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 06-08-2020 23:43:09

10. Şırnak merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfan harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-08-2020 14:01:47

11. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. Slm paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım 12-08-2020 20:41:29

12. Aydın merkezden ben Aylin. Selam paylaşım inanki çok güzel, face de paylaştım 05-09-2020 00:34:25

13. Mersin merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siten ciddiyim iyi, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:33:24

14. Kahramanmaraş dan kimler var. NWO üzerine düşünceler ve iktidarın içkin mücadeleleri . Merhaba sayfan inanki güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 391

15. Bu konu : ” NWO üzerine düşünceler ve iktidarın içkin mücadeleleri ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız yeminle çok iyi, tebrikler , ahmet – 20

16. Aksaray merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım 18-11-2020 19:31:21

17. Muğla dan kimler var. NWO üzerine düşünceler ve iktidarın içkin mücadeleleri . Selamlar paylaşımınız ciddiyim hayran edici, sağolun , doruk – 98

18. Bingöl merkezden ben emin. Selam siteniz cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 06-12-2020 14:26:57

19. Bu konu : ” NWO üzerine düşünceler ve iktidarın içkin mücadeleleri ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 422

20. Aksaray dan kimler var. NWO üzerine düşünceler ve iktidarın içkin mücadeleleri . Merhabalar paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , – 108

21. Düzce dan kimler var. NWO üzerine düşünceler ve iktidarın içkin mücadeleleri . Selamın aleyküm sayfan valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 378

22. Bolu merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 28-12-2020 20:36:02

23. Tunceli dan kimler var. NWO üzerine düşünceler ve iktidarın içkin mücadeleleri . Selam herkese web siten inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 238

24. Diyarbakır dan kimler var. NWO üzerine düşünceler ve iktidarın içkin mücadeleleri . Selamlar siten vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , Gürbüz – 280

25. Sakarya merkezden ben Hasan. Selam web sitesi cidden çok hoşuma gitti, sağolun 11-01-2021 11:19:22

26. Bu konu : ” NWO üzerine düşünceler ve iktidarın içkin mücadeleleri ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 342

27. Kilis merkezden ben gaye. Mrb web sitesi harbiden hayran edici, facebookta paylaştım 16-01-2021 15:08:59

28. Balıkesir merkezden ben Aylin. Slm paylaşımın vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım 21-01-2021 02:13:32

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link