Kategoriler
Genel

NWO üzerine düşünceler ve iktidarın içkin mücadeleleri

sosyal bilimin bir arka planından geliyorum ama daha çok edebiyat ve ütopik sosyal teorilere girdim. Komplolar ve bu alt kısımdaki titreşimler hakkında rant etmek istiyorum.

ilk olarak, çevrede büyük bir komplo görmediğimi belirtmek isterim. her zaman farklı yönlere çeken farklı güçler olmuştur ve koymak istediğim gibi: kendilerini bir masada alakalı olarak gören tüm komplo gruplarını toplarsanız, her türlü amaç ve hedefi bulursunuz. Birçoğunuz en sevdiğiniz CT’ye dayanıyor ve bulmacayı onunla çözmeye çalışıyorsunuz. Bunu sevmedim.

NWO hakkında ikinci … yukarıdakiyle aynı: farklı şeyler isteyen farklı dernekler olacak. çok olduğu için hidranın bir başını bulmamaya çalışın!

Genel olarak NWO. bazılarınız küresel bir çerçeve oluşturmaktan çok korkuyor gibi görünüyor. Aksine bu karmaşa için yeni bir yapı İSTİYORUM ve bazı küresel standartlar koymamız gerektiğine inanıyorum. kesinlikle kolektif evrimin bir sonraki adımı olacak ve sonunda bir insan türü olarak medeni hale gelecekti. elbette her zaman kurumların ve gücün kötüye kullanılması tehlikeleri olacaktır. bir tür olarak bununla uğraşmak zorundayız. birey ve kolektif egemenlik arasında her zaman bir gerilim olacaktır … bir tür olarak bizler şeffaf yapıları izlemeli ve ayarlamalıyız.

evet, ben sosyalist ama özgürlükçüyüm. evet, geri kalanını umursamadan bir hayat yaşamak sevimli olurdu ama kesinlikle mümkün değil, kesinlikle çok sayıda olursak değil … avcılar ve toplayıcılar buna sahipti ama yine de çok güçlü kolektifleri vardı … çok daha az bireysel özgürlük.

Düşüncelerimi düşünmenizi ve düşüncelerinizi paylaşmanızı istiyorum.

ps: Şu anki krizi nereden gelirse gelsin bir şans olarak görüyorum (kökenine ilişkin nihai gerçeği bulmak için asla saflarda olmayacağım. Bu yüzden denemiyorum)

“NWO üzerine düşünceler ve iktidarın içkin mücadeleleri” için 19 yanıt

Elazığ merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım 15-04-2020 08:16:27

Tunceli merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler 21-04-2020 08:11:24

Kars merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfanız inan ki hayran bıraktı, saolun 02-05-2020 09:12:57

Hakkari merkezden ben gaye. Selam herkese sayfan yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım 10-05-2020 03:04:00

Ağrı merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşım gerçekten hayran edici, teşekkürler 19-05-2020 23:01:58

Yozgat merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, saolun 22-05-2020 17:54:12

Kırşehir merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 31-05-2020 02:45:23

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir