sosyal bilimin bir arka planından geliyorum ama daha çok edebiyat ve ütopik sosyal teorilere girdim. Komplolar ve bu alt kısımdaki titreşimler hakkında rant etmek istiyorum.

ilk olarak, çevrede büyük bir komplo görmediğimi belirtmek isterim. her zaman farklı yönlere çeken farklı güçler olmuştur ve koymak istediğim gibi: kendilerini bir masada alakalı olarak gören tüm komplo gruplarını toplarsanız, her türlü amaç ve hedefi bulursunuz. Birçoğunuz en sevdiğiniz CT’ye dayanıyor ve bulmacayı onunla çözmeye çalışıyorsunuz. Bunu sevmedim.

NWO hakkında ikinci … yukarıdakiyle aynı: farklı şeyler isteyen farklı dernekler olacak. çok olduğu için hidranın bir başını bulmamaya çalışın!

Genel olarak NWO. bazılarınız küresel bir çerçeve oluşturmaktan çok korkuyor gibi görünüyor. Aksine bu karmaşa için yeni bir yapı İSTİYORUM ve bazı küresel standartlar koymamız gerektiğine inanıyorum. kesinlikle kolektif evrimin bir sonraki adımı olacak ve sonunda bir insan türü olarak medeni hale gelecekti. elbette her zaman kurumların ve gücün kötüye kullanılması tehlikeleri olacaktır. bir tür olarak bununla uğraşmak zorundayız. birey ve kolektif egemenlik arasında her zaman bir gerilim olacaktır … bir tür olarak bizler şeffaf yapıları izlemeli ve ayarlamalıyız.

evet, ben sosyalist ama özgürlükçüyüm. evet, geri kalanını umursamadan bir hayat yaşamak sevimli olurdu ama kesinlikle mümkün değil, kesinlikle çok sayıda olursak değil … avcılar ve toplayıcılar buna sahipti ama yine de çok güçlü kolektifleri vardı … çok daha az bireysel özgürlük.

Düşüncelerimi düşünmenizi ve düşüncelerinizi paylaşmanızı istiyorum.

ps: Şu anki krizi nereden gelirse gelsin bir şans olarak görüyorum (kökenine ilişkin nihai gerçeği bulmak için asla saflarda olmayacağım. Bu yüzden denemiyorum)

Author

86 Comments

1. Merhabalar paylaşım yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler

2. Elazığ merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım 15-04-2020 08:16:27

3. Selam herkese web siteniz inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

4. Tunceli merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler 21-04-2020 08:11:24

5. Van merkezden ben ziya. Mrb sayfan ciddiyim çok güzel, tebrikler 23-04-2020 04:54:58

6. Selam herkese paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım

7. Selamın aleyküm paylaşım inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım

8. Kars merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfanız inan ki hayran bıraktı, saolun 02-05-2020 09:12:57

9. Selam sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

10. Hakkari merkezden ben gaye. Selam herkese sayfan yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım 10-05-2020 03:04:00

11. Ağrı merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşım gerçekten hayran edici, teşekkürler 19-05-2020 23:01:58

12. Yozgat merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, saolun 22-05-2020 17:54:12

13. Kırşehir merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 31-05-2020 02:45:23

14. selam arkadaşlar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

15. elif yılmaz Reply

Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siten vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 07-06-2020 03:43:08

16. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım

17. Merhaba herkese web siten süper ötesi mükemmel, teşekkürler

18. Tokat merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siten vallaha çok iyi, face de paylaştım 23-06-2020 14:16:40

19. Slm paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

20. selamun aleyküm web siten inanılmaz hoşuma gitti, saolun

21. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

22. Selamın aleyküm web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

23. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım

24. Selam web sitesi inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

25. elif yılmaz Reply

Mrb siten harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Denizli merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımın inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 06-08-2020 23:43:09

27. Şırnak merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfan harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-08-2020 14:01:47

28. Ağrı merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siten vallaha billaha çok iyi, sağolun 09-08-2020 03:16:02

29. Burdur merkezden ben ali. Mrb web siten cidden dikkat çekici, sağolun 11-08-2020 00:51:46

30. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. Slm paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım 12-08-2020 20:41:29

31. Merhaba herkese sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

32. selamun aleyküm paylaşım inan ki mükemmel, teşekkürler

33. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

34. Aydın merkezden ben Aylin. Selam paylaşım inanki çok güzel, face de paylaştım 05-09-2020 00:34:25

35. Van merkezden ben banu. Mrb sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun 07-09-2020 13:45:36

36. Erzurum merkezden ben ali. Merhabalar web siteniz vallaha billaha mükemmel, sağolun 14-09-2020 14:42:24

37. Mersin merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siten ciddiyim iyi, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:33:24

38. selam arkadaşlar bu web sitesi valla güzel, face de paylaştım

39. Gürbüz Reply

Merhaba herkese web siten vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım

40. Kahramanmaraş dan kimler var. NWO üzerine düşünceler ve iktidarın içkin mücadeleleri . Merhaba sayfan inanki güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 391

41. Bu konu : ” NWO üzerine düşünceler ve iktidarın içkin mücadeleleri ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız yeminle çok iyi, tebrikler , ahmet – 20

42. Aksaray merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım 18-11-2020 19:31:21

43. Slm web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

44. Muğla dan kimler var. NWO üzerine düşünceler ve iktidarın içkin mücadeleleri . Selamlar paylaşımınız ciddiyim hayran edici, sağolun , doruk – 98

45. Bingöl merkezden ben emin. Selam siteniz cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 06-12-2020 14:26:57

46. Bu konu : ” NWO üzerine düşünceler ve iktidarın içkin mücadeleleri ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 422

47. Bursa merkezden ben Hasan. Merhaba herkese sayfan yeminle iyi, sağolun 17-12-2020 09:06:36

48. Aksaray dan kimler var. NWO üzerine düşünceler ve iktidarın içkin mücadeleleri . Merhabalar paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , – 108

49. Düzce dan kimler var. NWO üzerine düşünceler ve iktidarın içkin mücadeleleri . Selamın aleyküm sayfan valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 378

50. Bolu merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 28-12-2020 20:36:02

51. Gürbüz Reply

Tunceli dan kimler var. NWO üzerine düşünceler ve iktidarın içkin mücadeleleri . Selam herkese web siten inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 238

52. Gürbüz Reply

Diyarbakır dan kimler var. NWO üzerine düşünceler ve iktidarın içkin mücadeleleri . Selamlar siten vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , Gürbüz – 280

53. Sakarya merkezden ben Hasan. Selam web sitesi cidden çok hoşuma gitti, sağolun 11-01-2021 11:19:22

54. Bu konu : ” NWO üzerine düşünceler ve iktidarın içkin mücadeleleri ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 342

55. Kilis merkezden ben gaye. Mrb web sitesi harbiden hayran edici, facebookta paylaştım 16-01-2021 15:08:59

56. Balıkesir merkezden ben Aylin. Slm paylaşımın vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım 21-01-2021 02:13:32

57. Merhabalar sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler

58. elif yılmaz Reply

Giresun merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfanız süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım 30-01-2021 00:30:31

59. Adana dan kimler var. NWO üzerine düşünceler ve iktidarın içkin mücadeleleri . Slm sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 75

60. Mersin merkezden ben emin. selam arkadaşlar sayfan cidden çok hoşuma gitti, saolun 23-02-2021 02:27:29

61. Trabzon dan kimler var. NWO üzerine düşünceler ve iktidarın içkin mücadeleleri . Selamın aleyküm bu web sitesi valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 419

62. elif yılmaz Reply

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşım harbiden mükemmel, twitter da paylaştım 03-03-2021 17:42:09

63. Burdur dan kimler var. NWO üzerine düşünceler ve iktidarın içkin mücadeleleri . Slm web siten yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , banu – 33

64. Selam sayfan yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım

65. Selam herkese paylaşımın inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım

66. Bu konu : ” NWO üzerine düşünceler ve iktidarın içkin mücadeleleri ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki mükemmel, saolun , Hasan – 164

67. Bu konu : ” NWO üzerine düşünceler ve iktidarın içkin mücadeleleri ” çok güzel. Selam sayfa vallaha hayran edici, teşekkürler , emin – 44

68. Merhabalar sayfa cidden hayran edici, face de paylaştım

69. Selamlar paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

70. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım

71. Çanakkale dan kimler var. NWO üzerine düşünceler ve iktidarın içkin mücadeleleri . Mrb sayfa inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 328

72. Samsun dan kimler var. NWO üzerine düşünceler ve iktidarın içkin mücadeleleri . Mrb paylaşımın ciddiyim iyi, sağolun , – 48

73. Bu konu : ” NWO üzerine düşünceler ve iktidarın içkin mücadeleleri ” çok güzel. Slm sayfan vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , emin – 218

74. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

75. Bu konu : ” NWO üzerine düşünceler ve iktidarın içkin mücadeleleri ” çok güzel. Merhaba paylaşım inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , gaye – 173

76. Karaman merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web sitesi yeminle mükemmel, saolun 23-06-2021 03:33:21

77. elif yılmaz Reply

Muğla dan kimler var. NWO üzerine düşünceler ve iktidarın içkin mücadeleleri . Selam web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 497

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link