NWO ve Büyük Sıfırlama

Kitlenin bu iki şeytani küreselci fikri nasıl bilmediğini ya da kavrayamadığını olağanüstü buluyorum, eminim hepiniz biliyorsunuzdur çünkü – işte burada her şeyi tartışan komplo başlığındasınız.

Bulduğum en vahşi şey, ne kadar araştırırsanız araştırın. Ne kadar özgün ya da sağlam temelli olursa olsun. Söyledikleriniz için en iyi ve en mantıklı argümana sahip olsanız da önemli sorular veya meşru gerçekler olsun – onlar için önemli değil. Yuri Benzemov’un belirttiği gibi:

“Daha önce de bahsettiğim gibi, gerçek bilgiye maruz kalmak artık önemli değil. … Ona bilgi, otantik kanıt, belge ve resimlerle yağdırsam bile gerçekler ona hiçbir şey söylemiyor. … buna inanmayı reddedecek … “

Ve işte bu çocuklar – İstediğiniz kadar çok deneyebilirsiniz – Maalesef hiçbir yere varamayacaksınız.

Bu bir “umut” anlamında çok olumsuz olduğu için üzgünüm ama ateş et – bu, içinde yaşadığımız gerçeklik. Bu tekno-saçma dünyada hâlâ mevcutken özgürce konuşmanın tadını çıkar.

“NWO ve Büyük Sıfırlama” üzerine 11 yorum

1. Balıkesir dan kimler var. NWO ve Büyük Sıfırlama . Mrb paylaşımınız harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 382

2. Bu konu : ” NWO ve Büyük Sıfırlama ” çok güzel. Merhaba web sitesi valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 195

3. Ankara merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfan vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 18-01-2021 18:11:53

4. Adıyaman dan kimler var. NWO ve Büyük Sıfırlama . Selam web siteniz vallaha güzel, sağolun , Gürbüz – 188

5. Zonguldak dan kimler var. NWO ve Büyük Sıfırlama . selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 18

6. Bu konu : ” NWO ve Büyük Sıfırlama ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha mükemmel, saolun , mehmet – 390

7. Bursa merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 11-02-2021 03:25:37

8. Muş dan kimler var. NWO ve Büyük Sıfırlama . Mrb siteniz gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 384

9. Tunceli merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 27-02-2021 21:48:57

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link