NWO ve solcu seçkinler, 1. değişiklik haklarını açık bir şekilde ellerinden alıyorlar

• Trump’ın Twitter’dan kalıcı olarak yasaklanması

• COVID hakkında söylediklerinin HER ŞEYİNE inanmıyorsanız, “bilimden nefret ediyorsunuz!”

• size söyledikleri her şey “BİLİMDİR”

• Konuşma platformlarından yasaklanma veya işinizden kovulma riski olmadan BLM, COVID veya seçimle ilgili hiçbir şeyi sorgulayamazsınız

İster katılmayın, ister kozdan nefret edin. Veya Covid. Veya herhangi bir şey.

… insanların konuşma özgürlüğünü pervasızca ellerinden almalarından hoşlanmamalısınız

“NWO ve solcu seçkinler, 1. değişiklik haklarını açık bir şekilde ellerinden alıyorlar” üzerine 16 yorum

1. Bu konu : ” NWO ve solcu seçkinler, 1. değişiklik haklarını açık bir şekilde ellerinden alıyorlar ” çok güzel. Selam siteniz ciddiyim mükemmel, şukuladım , ahmet – 23

2. Şanlıurfa merkezden ben memo. Merhaba herkese web siten valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 09-01-2021 22:04:38

3. Kilis dan kimler var. NWO ve solcu seçkinler, 1. değişiklik haklarını açık bir şekilde ellerinden alıyorlar . Selamın aleyküm sayfanız inan ki dikkat çekici, sağolun , Emine – 125

4. Uşak merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web sitesi valla çok iyi, facebookta paylaştım 11-01-2021 09:49:27

5. Bu konu : ” NWO ve solcu seçkinler, 1. değişiklik haklarını açık bir şekilde ellerinden alıyorlar ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 52

6. Nevşehir merkezden ben ahmet. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun 14-01-2021 00:36:50

7. Adana merkezden ben . selamun aleyküm siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 20-01-2021 05:14:09

8. Bursa dan kimler var. NWO ve solcu seçkinler, 1. değişiklik haklarını açık bir şekilde ellerinden alıyorlar . Merhaba web siteniz ciddiyim mükemmel, face de paylaştım , mehmet – 488

9. Diyarbakır dan kimler var. NWO ve solcu seçkinler, 1. değişiklik haklarını açık bir şekilde ellerinden alıyorlar . Merhabalar web siten inan ki hoşuma gitti, sağolun , doruk – 92

10. Şanlıurfa dan kimler var. NWO ve solcu seçkinler, 1. değişiklik haklarını açık bir şekilde ellerinden alıyorlar . Merhaba web siten süper ötesi iyi, tebrikler , ziya – 11

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link