Dijital para biriminin NWO gündeminin bir parçası olduğuna dair teoriler görüyorum.

Bitcoin’in NWO / Büyük Sıfırlama’da nerede oynadığını düşünüyorsunuz? Dünyanın para birimi olacağını düşünüyor musunuz? Ve belki hükümet tarafından yaratılmıştır? Ya da belki aslında anonim bir sıradan adam tarafından yaratıldı ve öyleyse, kağıt USD’nin ve sonunda yeni dünya para biriminin yerini alacak olan kendi Bitcoin sürümlerini deneyecek ve piyasaya sürecek mi? Böyle olsaydı, Bitcoin hala yaşar mı ve herhangi bir değeri olur mu?

Author

12 Comments

1. Bu konu : ” NWO’da Bitcoin / Büyük Sıfırlama ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 456

2. Yalova dan kimler var. NWO’da Bitcoin / Büyük Sıfırlama . selam arkadaşlar web siten vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım , gaye – 141

3. Bu konu : ” NWO’da Bitcoin / Büyük Sıfırlama ” çok güzel. Selam herkese web siteniz yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , memo – 101

4. Bu konu : ” NWO’da Bitcoin / Büyük Sıfırlama ” çok güzel. Merhaba herkese siten valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler , doruk – 212

5. Merhabalar sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” NWO’da Bitcoin / Büyük Sıfırlama ” çok güzel. Merhaba paylaşım süper ötesi mükemmel, sağolun , elif yılmaz – 433

7. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 23-01-2021 04:09:26

8. Manisa merkezden ben ali. Selamlar siten ciddiyim dikkat çekici, tebrikler 04-02-2021 02:05:35

9. Adana dan kimler var. NWO’da Bitcoin / Büyük Sıfırlama . merhaba arkadaşlar web sitesi inanki çok iyi, tebrikler , ali – 309

10. Elazığ merkezden ben ali. Mrb siten gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 08-02-2021 23:13:56

11. Bu konu : ” NWO’da Bitcoin / Büyük Sıfırlama ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Aylin – 94

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link