Tamam, herhangi bir komplo aşığının istediği gibi hızlı ve dağınık…

aşı yapacaklar ama aşıları geçmek için tüm dünyadaki hükümetleri kullanacaklar.

aşılar sorun yaşamaya başlar.

hükümetleri, insanlarını iki kez düşünmeden hızlı para kazanmak için uyuşturucu satmakla suçlayacaklar. tüm sistemin fazla yayılmış ve kontrolden çıkmış olmasını suçlayacaklar.

büyük reformlara ihtiyaç duyacaklar.” onlar artık ”biz” olacaklar.

çok büyük ekonomik sorunlarla karşı karşıya kalacağız ama merak etmeyin eski kağıt sistemlerini unutacağız ve yeni ekonomimizi tek bir madeni para sistemine dayalı bitcoin ya da başka bir şeye dayandıracağız.

arazi doğru nedenlerle yeniden değer kazanacak (son 50 yıldaki çılgınlığı), kaynaklar daha özgür ama çok daha kontrollü olacak. tam eşitlikle büyük şehirlerde yaşam. Sizin de yaşamanız gereken herkes için bir iş. zor ya da kolay, karmaşık ya da basit fark etmez. sen işini yap. sen eşitsin İnsanların ne yapacaklarına dair bir fikre sahip olmaması için her şey yayıldıkça eşit derecede zayıf. uzay gemileri inşa edecekler ama uzay, matematik ya da herhangi bir şey hakkında en ufak fikirleri olmayacak… daha fazlasını isteyemeyecekler.

hepimiz kağıt sistemini unutamayacağız. çoğumuz bunu yenisinin üzerinde tutacağız ve farklı sorunlarla karşılaşacağız ve bunu ” i giev you giev patates ” ticaret sistemini deneyerek çözeceğiz. bu insanların yerlerinin çoğu karla kaplı veya çöl olacak. yersiz insanlar yersiz topraklarda….

36 Comments

1. elif yılmaz Reply

Muğla dan kimler var. NWO’ya bir bakış . selam arkadaşlar sayfan ciddiyim güzel, tebrikler , elif yılmaz – 131

2. Bu konu : ” NWO’ya bir bakış ” çok güzel. Mrb web sitesi yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 340

3. Bu konu : ” NWO’ya bir bakış ” çok güzel. Selam web siten cidden hayran edici, teraziye tıkladım , ziya – 367

4. Gürbüz Reply

Edirne merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşım inan ki mükemmel, facebookta paylaştım 12-07-2021 20:50:57

5. Bu konu : ” NWO’ya bir bakış ” çok güzel. Selam sayfanız inanılmaz güzel, sağolun , banu – 412

6. Yalova dan kimler var. NWO’ya bir bakış . Merhabalar siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 344

7. Trabzon dan kimler var. NWO’ya bir bakış . Selamlar paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 414

8. Bu konu : ” NWO’ya bir bakış ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , – 481

9. Bu konu : ” NWO’ya bir bakış ” çok güzel. Selam herkese sayfa ciddiyim hayran bıraktı, saolun , ali – 86

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” NWO’ya bir bakış ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 143

11. Bu konu : ” NWO’ya bir bakış ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım , ahmet – 309

12. Ardahan dan kimler var. NWO’ya bir bakış . Merhaba herkese web sitesi inan ki çok güzel, face de paylaştım , ziya – 264

13. Manisa dan kimler var. NWO’ya bir bakış . Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 88

14. Ağrı merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 24-07-2021 16:18:25

15. Kayseri merkezden ben Hasan. Mrb paylaşım gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım 25-07-2021 03:49:03

16. İzmir merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siteniz süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım 26-07-2021 10:43:42

17. Ağrı dan kimler var. NWO’ya bir bakış . Merhabalar web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 318

18. Mersin dan kimler var. NWO’ya bir bakış . Merhabalar siten cidden çok güzel, face de paylaştım , memo – 109

19. Denizli dan kimler var. NWO’ya bir bakış . Selam bu web sitesi gerçekten çok güzel, tebrikler , – 160

20. Mrb paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

21. Bu konu : ” NWO’ya bir bakış ” çok güzel. Slm sayfa cidden çok hoşuma gitti, sağolun , memo – 106

22. Gürbüz Reply

Slm sayfa vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

23. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” NWO’ya bir bakış ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 243

24. Adıyaman merkezden ben banu. Selamlar web siten cidden güzel, sosyal medyada paylaştım 23-08-2021 07:45:01

25. Kilis dan kimler var. NWO’ya bir bakış . selamun aleyküm siten gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , Hasan – 274

26. Antalya dan kimler var. NWO’ya bir bakış . selam arkadaşlar web sitesi valla çok güzel, sağolun , ali – 205

27. Merhabalar web siteniz harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

28. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim mükemmel, face de paylaştım

29. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfan harbiden çok güzel, face de paylaştım

30. Merhabalar web siten inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Amasya merkezden ben hatice. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim güzel, saolun 24-09-2021 16:48:41

Write A Comment