NYT’den Kevin Roose, “Biden Yönetimi Gerçek Krizimizi Çözmede Nasıl Yardımcı Olabilir” başlıklı bir makalede, “Biden yönetimi, dezenformasyon ve ülke içi aşırılıkla mücadele etmek için kurumlar arası bir görev gücü oluşturdu.” “gerçeklik çarı” gibi bir şey tarafından yönetilmek.

Bu “gerçeklik çarının” işi, COVID ile ilgili ve seçim sahtekarlığı “komplo teorileri” gibi şeylere “merkezi bir görev gücü tek ve stratejik bir tepkiyi koordine edebilir” diye liderlik etmektir.

Gönderiyi böyle yaptım çünkü doğru hatırlıyorsam infowars reddit tarafından engellenen bir site. Bağlantı https://www.infowars.com/posts/ny-times-calls-for-biden-to-appoint-reality-czar-to-fight-misinformation/

Author

16 Comments

1. Çorum dan kimler var. NY Times, Biden’dan “Yanlış Bilgilendirme” ile Mücadele için “Gerçeklik Çarı” Atamasını Çağırıyor . selam arkadaşlar sayfa yeminle güzel, tebrikler , ali – 80

2. selam arkadaşlar paylaşım yeminle çok güzel, saolun

3. Selam herkese web siteniz valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” NY Times, Biden’dan “Yanlış Bilgilendirme” ile Mücadele için “Gerçeklik Çarı” Atamasını Çağırıyor ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler , elif yılmaz – 92

5. Samsun merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 10-02-2021 05:36:22

6. Aksaray merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 13-02-2021 08:20:36

7. Bartın merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha iyi, tebrikler 15-02-2021 04:11:05

8. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar siteniz valla güzel, face de paylaştım

9. Selamın aleyküm siten inanki güzel, sosyal medyada paylaştım

10. Gümüşhane dan kimler var. NY Times, Biden’dan “Yanlış Bilgilendirme” ile Mücadele için “Gerçeklik Çarı” Atamasını Çağırıyor . Merhaba web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 157

11. Çanakkale merkezden ben banu. Merhaba web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-03-2021 01:53:16

12. Gürbüz Reply

Selam herkese siten vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım

13. Artvin dan kimler var. NY Times, Biden’dan “Yanlış Bilgilendirme” ile Mücadele için “Gerçeklik Çarı” Atamasını Çağırıyor . Selamlar web siteniz cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 255

14. Bu konu : ” NY Times, Biden’dan “Yanlış Bilgilendirme” ile Mücadele için “Gerçeklik Çarı” Atamasını Çağırıyor ” çok güzel. Merhaba sayfa ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 57

15. Bu konu : ” NY Times, Biden’dan “Yanlış Bilgilendirme” ile Mücadele için “Gerçeklik Çarı” Atamasını Çağırıyor ” çok güzel. Slm web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 222

16. Bu konu : ” NY Times, Biden’dan “Yanlış Bilgilendirme” ile Mücadele için “Gerçeklik Çarı” Atamasını Çağırıyor ” çok güzel. Slm web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 12

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link