Belediye Başkanı Bill Deblasio, çoğu insanın çalışması ve insanların çoğu işletmeye girmesi için aşıları zorunlu kılacak. Güçlü kalmaya çalışan arkadaşlarım ve ailem de dahil olmak üzere milyonlarca insan işsiz kalacak ve dışlanacak. Lütfen imzalayın ve bizi zorbalıktan kurtarmaya yardım edin, her imza önemlidir! Ve lütfen paylaşın!

Teşekkürler!! 🙏

https://www.change.org/p/mayor-bill-de-blasio-stop-nyc-vaccine-mandate

…TheWorldArmada tarafından gönderildi
[comments]

97 Comments

1. selamun aleyküm sayfan inanılmaz çok iyi, sağolun

2. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

3. Bu konu : ” NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! ” çok güzel. Selamlar siten inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 81

4. Bu konu : ” NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha çok güzel, saolun , Emine – 407

5. Bu konu : ” NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 410

6. Selamın aleyküm web siten gerçekten mükemmel, teşekkürler

7. Tokat dan kimler var. NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! . Mrb bu web sitesi yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 488

8. Düzce dan kimler var. NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! . Selamlar sayfan harbiden iyi, teşekkürler , emin – 352

9. Elazığ merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfa yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 08-08-2021 17:24:19

10. Kırşehir merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web siten harbiden çok iyi, saolun 08-08-2021 17:25:32

11. Tunceli dan kimler var. NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! . Merhaba bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ahmet – 127

12. Bayburt merkezden ben ali. Merhaba web siten valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 08-08-2021 17:30:53

13. Selam paylaşımınız vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

14. Bu konu : ” NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! ” çok güzel. Merhabalar web sitesi harbiden mükemmel, saolun , ali – 303

15. Iğdır merkezden ben gaye. Selam herkese sayfanız vallaha çok güzel, sağolun 08-08-2021 17:35:06

16. selam arkadaşlar web siteniz valla dikkatimi çekti, face de paylaştım

17. Selamın aleyküm siten gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım

18. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 265

19. Zonguldak dan kimler var. NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! . merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , – 452

20. Gürbüz Reply

Merhaba siteniz harbiden çok güzel, twitter da paylaştım

21. Bu konu : ” NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 414

22. Giresun dan kimler var. NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! . Selam herkese siteniz harbiden çok iyi, sağolun , hatice – 283

23. Gümüşhane merkezden ben doruk. Slm web sitesi gerçekten mükemmel, şukuladım 08-08-2021 17:50:17

24. Mrb paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Muğla merkezden ben Hasan. Selam sayfanız inan ki iyi, sağolun 08-08-2021 17:50:34

26. Kahramanmaraş merkezden ben ali. Selam sayfa süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım 08-08-2021 17:51:06

27. Gürbüz Reply

Bu konu : ” NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! ” çok güzel. Selam herkese sayfan inan ki iyi, saolun , Gürbüz – 179

28. Gürbüz Reply

Hatay dan kimler var. NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! . selamun aleyküm sayfanız yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 122

29. Kırşehir merkezden ben gaye. Slm web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, saolun 08-08-2021 18:05:48

30. Gürbüz Reply

Bu konu : ” NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 163

31. Niğde dan kimler var. NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! . Selamın aleyküm siten harbiden hayran edici, teşekkürler , ahmet – 75

32. Selamın aleyküm web siten inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım

33. Kırşehir merkezden ben doruk. Slm web siten inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 08-08-2021 18:08:50

34. Ağrı dan kimler var. NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! . Merhabalar web sitesi inan ki mükemmel, şukuladım , ahmet – 354

35. Selamın aleyküm siten inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım

36. Yozgat merkezden ben ziya. Slm siten cidden hayran edici, twitter da paylaştım 08-08-2021 18:18:10

37. Bu konu : ” NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! ” çok güzel. Slm sayfan inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 162

38. Çanakkale dan kimler var. NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! . Selam herkese sayfan valla güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 451

39. Mrb web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

40. Kilis dan kimler var. NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! . Mrb paylaşım yeminle dikkat çekici, teşekkürler , doruk – 473

41. Adıyaman dan kimler var. NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! . selamun aleyküm sayfanız ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , mehmet – 475

42. Trabzon merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 08-08-2021 18:25:58

43. Bu konu : ” NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! ” çok güzel. Merhaba siteniz inanki mükemmel, tebrikler , Emine – 134

44. Bu konu : ” NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! ” çok güzel. Slm bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 108

45. Gürbüz Reply

Ardahan dan kimler var. NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! . Selamın aleyküm web sitesi cidden hayran bıraktı, saolun , Gürbüz – 231

46. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler

47. Aydın merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 08-08-2021 18:32:25

48. Mrb siten gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

49. Denizli dan kimler var. NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! . Mrb paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 181

50. Selamlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, sağolun

51. Merhabalar paylaşımın yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

52. Bu konu : ” NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , – 72

53. Çankırı merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşım harbiden hayran edici, sağolun 08-08-2021 18:50:56

54. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler

55. Gümüşhane merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim güzel, facebookta paylaştım 08-08-2021 18:53:03

56. Eskişehir dan kimler var. NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! . Selamlar bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 355

57. Çorum merkezden ben memo. Selamlar web siten vallaha mükemmel, teraziye tıkladım 08-08-2021 18:55:09

58. Bu konu : ” NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , gaye – 72

59. Merhaba siteniz valla çok güzel, face de paylaştım

60. Selam web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler

61. Bu konu : ” NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! ” çok güzel. Merhaba paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , gaye – 286

62. elif yılmaz Reply

Bilecik merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşım yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 08-08-2021 19:04:09

63. Bu konu : ” NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım , Aylin – 420

64. Eskişehir dan kimler var. NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! . Slm paylaşımınız gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , doruk – 124

65. Bu konu : ” NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 472

66. Bu konu : ” NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! ” çok güzel. Merhaba herkese siten cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 437

67. Hatay merkezden ben emin. Merhaba paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, saolun 08-08-2021 23:11:20

68. Bu konu : ” NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha çok güzel, şukuladım , ahmet – 320

69. Mardin dan kimler var. NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! . Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 106

70. elif yılmaz Reply

Düzce merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siten inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 13-08-2021 13:05:19

71. Gürbüz Reply

Bingöl dan kimler var. NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! . Mrb paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 380

72. Kocaeli merkezden ben . selam arkadaşlar web sitesi vallaha güzel, facebookta paylaştım 21-08-2021 04:21:56

73. selamun aleyküm sayfan inanılmaz hayran edici, tebrikler

74. Bu konu : ” NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! ” çok güzel. Merhabalar web siteniz süper ötesi iyi, sağolun , memo – 500

75. Şırnak merkezden ben . Selam web siten ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 26-08-2021 20:46:30

76. merhaba arkadaşlar siteniz cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

77. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

78. Bu konu : ” NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! ” çok güzel. Mrb web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , hatice – 460

79. Bu konu : ” NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 195

80. Isparta dan kimler var. NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! . merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 76

81. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, saolun

82. Bitlis merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun 31-08-2021 02:26:31

83. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden hayran edici, teşekkürler

84. Van dan kimler var. NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! . merhaba arkadaşlar siten yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Aylin – 267

85. Bu konu : ” NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , banu – 116

86. Bu konu : ” NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! ” çok güzel. Selamlar web siteniz gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , banu – 22

87. Karabük dan kimler var. NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! . Selam bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım , Gürbüz – 302

88. Erzurum dan kimler var. NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! . Merhaba paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım , memo – 342

89. Merhaba siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

90. Bu konu : ” NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , banu – 132

91. Çorum dan kimler var. NYC’nin yardıma ihtiyacı var !! . Slm web sitesi inan ki çok iyi, şukuladım , ziya – 479

92. Merhaba herkese siteniz inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım

Write A Comment