Görünüşe göre tamamen bilimsel gerekçelerden vazgeçmişiz. Kültür için çok fazla. İşte bir NYC müzesi tarafından gönderilen yakın tarihli bir e-postadan bir alıntı:

“New York şehrinin yeni görevi ışığında, aşı gereklilikleri dahil olmak üzere ziyaretçi ve sağlık yönergelerimizi güncelledik, şehrin değişen kurallarını yansıtmak ve birbirimizi korumaya yardımcı olmak.

Başlangıç 2 Eylül 2021, Müzenin galerilerine girmek veya alışveriş yapmak için 12 yaş ve üzeri tüm ziyaretçiler şunları göstermelidir:

1. En az bir doz COVID-19 aşısı aldıklarını gösteren kanıt

2. Geçerli kimlik

12 yaşın altındaki ziyaretçilere aşılı bir vasi eşlik etmelidir. Belirli etkinlikler ve halka açık programlar, tam aşılama kanıtı gerektirecektir.

Aşı kanıtı şunları içerebilir:

Geçerli kimlik, aşağıdaki gibi bir fotoğrafla birlikte adınızı içerir:

• Ehliyet

• Devlet kimlik kartı

• IDNYC kartı

• Pasaport

• Okul kimlik kartı”

25 Comments

1. Selam paylaşımınız gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım

2. Trabzon dan kimler var. NY’nin gülünç Key To NYC COVID’sinin bir örneği iş başında. Çoğu yerel restoran ve müze, . Mrb sayfa valla iyi, facebookta paylaştım , memo – 151

3. Bu konu : ” NY’nin gülünç Key To NYC COVID’sinin bir örneği iş başında. Çoğu yerel restoran ve müze, ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa valla iyi, saolun , banu – 433

4. Ağrı dan kimler var. NY’nin gülünç Key To NYC COVID’sinin bir örneği iş başında. Çoğu yerel restoran ve müze, . Merhaba paylaşım inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Emine – 8

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” NY’nin gülünç Key To NYC COVID’sinin bir örneği iş başında. Çoğu yerel restoran ve müze, ” çok güzel. Selam paylaşım yeminle hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 338

6. Selam herkese web sitesi gerçekten hayran edici, face de paylaştım

7. Merhaba herkese sayfanız cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

8. Ordu dan kimler var. NY’nin gülünç Key To NYC COVID’sinin bir örneği iş başında. Çoğu yerel restoran ve müze, . Mrb web siten gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , gaye – 46

9. Uşak dan kimler var. NY’nin gülünç Key To NYC COVID’sinin bir örneği iş başında. Çoğu yerel restoran ve müze, . Slm bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 172

10. Rize dan kimler var. NY’nin gülünç Key To NYC COVID’sinin bir örneği iş başında. Çoğu yerel restoran ve müze, . Selamlar paylaşımın inan ki güzel, facebookta paylaştım , memo – 413

11. Selam herkese bu web sitesi inan ki çok iyi, face de paylaştım

12. Bu konu : ” NY’nin gülünç Key To NYC COVID’sinin bir örneği iş başında. Çoğu yerel restoran ve müze, ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , ali – 339

13. Bu konu : ” NY’nin gülünç Key To NYC COVID’sinin bir örneği iş başında. Çoğu yerel restoran ve müze, ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 376

14. Giresun dan kimler var. NY’nin gülünç Key To NYC COVID’sinin bir örneği iş başında. Çoğu yerel restoran ve müze, . Selamın aleyküm web siteniz valla çok iyi, teşekkürler , gaye – 91

15. Trabzon merkezden ben hatice. Selamlar web siten gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 01-09-2021 07:39:22

16. Adana dan kimler var. NY’nin gülünç Key To NYC COVID’sinin bir örneği iş başında. Çoğu yerel restoran ve müze, . Selamlar sayfan harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 370

17. Burdur merkezden ben gaye. Selam siteniz harbiden mükemmel, teşekkürler 14-09-2021 11:59:39

18. İstanbul merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siten süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım 15-09-2021 09:53:18

19. Sakarya dan kimler var. NY’nin gülünç Key To NYC COVID’sinin bir örneği iş başında. Çoğu yerel restoran ve müze, . selamun aleyküm web siteniz vallaha iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 19

20. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

21. Antalya dan kimler var. NY’nin gülünç Key To NYC COVID’sinin bir örneği iş başında. Çoğu yerel restoran ve müze, . Slm siteniz inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 158

22. Burdur merkezden ben ahmet. Slm bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 24-09-2021 16:40:23

Write A Comment