Kategoriler
Genel

NYT makalesi protesto etmeye devam etmek için insanların ölmeye değer olduğunu söylüyor.

Herkesi bu makaleyi okumaları için ciddiye alıyorum.

Protestoları açıklayabilir miyim?

Bir okuyucu temelde protestoları yapıp yapamayacaklarını sorarak yazdı, çünkü covid’i yaymaktan endişe duyuyorlar, ama aynı zamanda siyah toplumu desteklememekten endişe ediyorlar. Yazar onlara şöyle diyor:

“Bazılarının [protesters] aksi takdirde enfekte olmayacak olanlar enfekte olur ve başkalarına bulaşır; bazılarının ölmesi mümkündür … Ama protesto etmemenin de önemli maliyetleri var … ya şimdi ya da asla. “

Ve bütün biberli biber de geri zekalı. Protestocuların hareket etmesinin ona yayılmamasına yardım ettiğini söylediler …. ne oluyor? Devasa bir kitle, nefes alan, öksüren ve konuşan, devasa bir alanda nasıl ilerliyor, yayılma tehdidini nasıl azaltır. Bu soruları sorduğum için aptal mıyım?

Yayınlanmasına bile izin verildiği için şaşırdım. Diğer şehirlere ve eyaletlere tatil yapan herkes için, büyük gruplarda protesto eden ve toplanan herkes için ve insanlara çığlık atan herkes için halk içinde maske takmak için: hepinizi sikiniz. İkiyüzlülük, açık propaganda ve büyük / erdem sinyalleri miktarı delidir.

Herkes bunu okuyor ve şu anda içinde olandan farklı bir durumda ve bu iş veya acil durum için değilse, umarım covid yakalamak ve bir ventilatör koymak olsun. Seni bencil aptal lanet.

“NYT makalesi protesto etmeye devam etmek için insanların ölmeye değer olduğunu söylüyor.” için 9 yanıt

Niğde merkezden ben Aylin. Selamlar web siten cidden hayran edici, teraziye tıkladım 18-07-2020 15:39:41

Konya merkezden ben banu. Selam web siten ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım 09-08-2020 00:13:32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir