NYT: Tavşan Deliğinden Aşağı İnme. “Bize öğretildiği üzere eleştirel düşünme, yanlış bilgilere karşı mücadeleye yardımcı olmuyor.”

“NYT: Tavşan Deliğinden Aşağı İnme. “Bize öğretildiği üzere eleştirel düşünme, yanlış bilgilere karşı mücadeleye yardımcı olmuyor.”” üzerine 5 yorum

1. Ankara dan kimler var. NYT: Tavşan Deliğinden Aşağı İnme. “Bize öğretildiği üzere eleştirel düşünme, yanlış bilgilere karşı mücadeleye yardımcı olmuyor.” . Selamın aleyküm web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , mehmet – 170

2. Sivas dan kimler var. NYT: Tavşan Deliğinden Aşağı İnme. “Bize öğretildiği üzere eleştirel düşünme, yanlış bilgilere karşı mücadeleye yardımcı olmuyor.” . Merhaba siten süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 28

3. Samsun dan kimler var. NYT: Tavşan Deliğinden Aşağı İnme. “Bize öğretildiği üzere eleştirel düşünme, yanlış bilgilere karşı mücadeleye yardımcı olmuyor.” . Merhabalar sayfa cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 402

4. Zonguldak merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm sayfan inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 27-02-2021 11:24:52

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link