NYT UFO hikayesi bir hile. Muhabirler Ralph Blumenthal ve Leslie Kean, UFO’lara ve “UFO’lara” yabancılar anlamına gelmediğine “inanmadıklarını itiraf ettiler.

Herkesi umut etme. Sanırım bir kitap yayınlamak üzereler. Hepsi promosyon. Hepimiz raporlarında yer alan birçok insanın güvenilir olmayan garip top türleri olduğunu biliyoruz. Harry Reid yıllardır UFO’lara takıntılıydı, ancak uzaylı ziyaretini destekleyecek hiçbir kanıt ya da gerçek yok.

“Sık sık iyi niyetli çalışanlar ve okuyucular tarafından bize sorulur,” UF’ye inanıyor musunuz? ” Bu soru bizi uygunsuz bir şekilde kişisel olarak görmezden geliyor … Times muhabirleri, olası raporlama yanlılığı anlamına gelebilecek fikirleri açıklamaktan özellikle uzak.

Ancak bu durumda, “Hayır, UF’ye inanmıyoruz.”

“Ve net olmak gerekirse: UF, O uzaylılar demek değildir. Tanımlanamayan, ne olduklarını bilmediğimiz anlamına gelir, yalnızca şu anda mevcut olan teknoloji ile mümkün görünmeyen yetenekleri gösterdikleri anlamına gelir.”

https://www.nytimes.com/2020/07/28/insider/UFO-reporting.html#click=https://t.co/1QycIIQ3rm

“NYT UFO hikayesi bir hile. Muhabirler Ralph Blumenthal ve Leslie Kean, UFO’lara ve “UFO’lara” yabancılar anlamına gelmediğine “inanmadıklarını itiraf ettiler.” üzerine 24 yorum

1. Düzce merkezden ben doruk. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok iyi, teraziye tıkladım 12-08-2020 05:56:34

2. Edirne merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşım harbiden dikkatimi çekti, tebrikler 18-08-2020 13:12:51

3. Kilis merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 22-08-2020 12:37:28

4. Isparta merkezden ben Emine. Mrb sayfanız valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-08-2020 01:40:43

5. Batman merkezden ben elif yılmaz. Selam siten valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 12-09-2020 13:04:44

6. Konya merkezden ben mehmet. Slm web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım 13-09-2020 01:15:11

7. Kırşehir merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımın harbiden iyi, twitter da paylaştım 02-10-2020 10:36:31

8. Siirt merkezden ben gaye. Selamlar sayfanız valla iyi, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:23:23

9. Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. Selam web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 04-10-2020 05:16:21

10. Bu konu : ” NYT UFO hikayesi bir hile. Muhabirler Ralph Blumenthal ve Leslie Kean, UFO’lara ve “UFO’lara” yabancılar anlamına gelmediğine “inanmadıklarını itiraf ettiler. ” çok güzel. Slm web sitesi gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım , mehmet – 168

11. Burdur merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz mükemmel, teşekkürler 29-10-2020 10:29:08

12. Bu konu : ” NYT UFO hikayesi bir hile. Muhabirler Ralph Blumenthal ve Leslie Kean, UFO’lara ve “UFO’lara” yabancılar anlamına gelmediğine “inanmadıklarını itiraf ettiler. ” çok güzel. Selamlar web siten yeminle iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 264

Yorum yapın