Kategoriler
Genel

“ O ada gerçekten bir fosseptikti, hakkında soru yok. Prens Andrew’a sor, sana anlatacak. Ada mutlak bir fosseptikti, ‘

2015 yılında Trump’tı. Bunu nasıl bilebilirdi? Neredeyse oradaymış gibi geliyor, değil mi? Ayrýca olmasýna bakýlmasa da olan boku biliyormuţ gibi görünüyor.

Demek istediğim Epstein hakkında da şunları söyledi:

“Jeff’i 15 yıldır tanıyorum. Müthiş adam. Birlikte olmak çok eğlenceli. Hatta güzel kadınları benim kadar sevdiği ve birçoğunun daha genç olduğu söyleniyor.”

Neyse bu yazıyı iyi diliyorum.

““ O ada gerçekten bir fosseptikti, hakkında soru yok. Prens Andrew’a sor, sana anlatacak. Ada mutlak bir fosseptikti, ‘” için 10 yanıt

Uşak merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 22-07-2020 07:10:42

Şırnak merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle mükemmel, teşekkürler 27-07-2020 00:46:59

Bilecik merkezden ben Aylin. Merhaba bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 04-08-2020 06:05:33

Kocaeli merkezden ben banu. Selam herkese sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 06-08-2020 19:21:29

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir