O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir?

Trump, USPS’yi sakatlayarak bu seçimi kazanmayı açıkça planlıyor. Hizmet dışı bırakılan ayıklama makinelerinden toplanan posta kutularına kadar, sistemde zaten var olan postayı sakatlamak ve oylamayı bastırmak için bunu seçimden önce yapmaya çalıştığı açıktır.

İlk başta istemedi fon, sermaye evrensel posta gönderebilmeleri için fazladan nakit ile usps, şimdi aktif olarak defund ve küçültme o.

Normal posta akışı bile etkilenecek!

Bu yüzden size soruyorum, kozcular, Amerika’yı “kabal” den kurtarma planının en sonuncusu mu yoksa o, gücünü pekiştirmek için faşist taktikler kullanan bir faşist mi?

Bunu nasıl tersine çevireceğini görmek için çok merak ediyorum.

Kesin iddianın birkaç kez incelendiği ve çürütüldüğü göz önünde bulundurulduğunda, yalnızca postayla göndermenin seçim sahtekarlığına yol açtığını iddia etmekle ciddiye alınmayacağınızı unutmayın.

“O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir?” üzerine 53 yorum

1. Elazığ merkezden ben Emine. Selam siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 04-09-2020 14:14:19

2. Siirt merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle çok hoşuma gitti, saolun 07-09-2020 14:43:35

3. Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web sitesi cidden çok hoşuma gitti, tebrikler 12-09-2020 21:56:19

4. Antalya merkezden ben Aylin. Selam herkese web siteniz vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 28-09-2020 19:29:12

5. Samsun merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın cidden hayran edici, sağolun 02-10-2020 11:22:06

6. Samsun merkezden ben Hasan. Selamlar web siteniz yeminle iyi, twitter da paylaştım 20-10-2020 19:33:49

7. Denizli merkezden ben . Merhabalar paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 27-10-2020 17:47:16

8. Bu konu : ” O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? ” çok güzel. Mrb sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Emine – 79

9. İzmir dan kimler var. O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? . Merhaba web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 119

10. Bursa merkezden ben banu. Selamlar web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 24-11-2020 04:22:28

11. Sinop dan kimler var. O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? . selam arkadaşlar siteniz valla mükemmel, teşekkürler , Aylin – 393

12. Mardin merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşım harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 15-12-2020 04:09:00

13. Bu konu : ” O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha güzel, twitter da paylaştım , – 279

14. Niğde merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfan inanki güzel, sosyal medyada paylaştım 15-12-2020 22:47:59

15. Bu konu : ” O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , Aylin – 297

16. Bolu dan kimler var. O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? . Selam web sitesi harbiden hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 76

17. Artvin dan kimler var. O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? . Merhaba herkese sayfanız yeminle hayran edici, tebrikler , ziya – 349

18. Bu konu : ” O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 99

19. Eskişehir dan kimler var. O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? . Selamlar web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 434

20. Bolu dan kimler var. O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? . Selam sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 355

21. Bu konu : ” O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , gaye – 68

22. Çanakkale dan kimler var. O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? . Selam herkese sayfan süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , emin – 80

23. Bu konu : ” O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten çok iyi, tebrikler , emin – 372

24. Bu konu : ” O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 423

25. Burdur dan kimler var. O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? . Merhaba herkese sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 186

26. Balıkesir merkezden ben . Merhaba herkese sayfa inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 29-01-2021 03:14:23

27. Bartın dan kimler var. O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? . Merhabalar siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Hasan – 152

28. Trabzon merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 09-02-2021 03:50:45

29. Elazığ dan kimler var. O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? . Mrb sayfanız gerçekten hayran bıraktı, sağolun , Emine – 116

30. Nevşehir merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım 15-02-2021 22:44:20

31. Bu konu : ” O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten güzel, saolun , memo – 465

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link