O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir?

Trump, USPS’yi sakatlayarak bu seçimi kazanmayı açıkça planlıyor. Hizmet dışı bırakılan ayıklama makinelerinden toplanan posta kutularına kadar, sistemde zaten var olan postayı sakatlamak ve oylamayı bastırmak için bunu seçimden önce yapmaya çalıştığı açıktır.

İlk başta istemedi fon, sermaye evrensel posta gönderebilmeleri için fazladan nakit ile usps, şimdi aktif olarak defund ve küçültme o.

Normal posta akışı bile etkilenecek!

Bu yüzden size soruyorum, kozcular, Amerika’yı “kabal” den kurtarma planının en sonuncusu mu yoksa o, gücünü pekiştirmek için faşist taktikler kullanan bir faşist mi?

Bunu nasıl tersine çevireceğini görmek için çok merak ediyorum.

Kesin iddianın birkaç kez incelendiği ve çürütüldüğü göz önünde bulundurulduğunda, yalnızca postayla göndermenin seçim sahtekarlığına yol açtığını iddia etmekle ciddiye alınmayacağınızı unutmayın.

“O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir?” üzerine 18 yorum

1. Elazığ merkezden ben Emine. Selam siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 04-09-2020 14:14:19

2. Siirt merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle çok hoşuma gitti, saolun 07-09-2020 14:43:35

3. Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web sitesi cidden çok hoşuma gitti, tebrikler 12-09-2020 21:56:19

4. Antalya merkezden ben Aylin. Selam herkese web siteniz vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 28-09-2020 19:29:12

5. Samsun merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın cidden hayran edici, sağolun 02-10-2020 11:22:06

6. Samsun merkezden ben Hasan. Selamlar web siteniz yeminle iyi, twitter da paylaştım 20-10-2020 19:33:49

Yorum yapın