Trump, USPS’yi sakatlayarak bu seçimi kazanmayı açıkça planlıyor. Hizmet dışı bırakılan ayıklama makinelerinden toplanan posta kutularına kadar, sistemde zaten var olan postayı sakatlamak ve oylamayı bastırmak için bunu seçimden önce yapmaya çalıştığı açıktır.

İlk başta istemedi fon, sermaye evrensel posta gönderebilmeleri için fazladan nakit ile usps, şimdi aktif olarak defund ve küçültme o.

Normal posta akışı bile etkilenecek!

Bu yüzden size soruyorum, kozcular, Amerika’yı “kabal” den kurtarma planının en sonuncusu mu yoksa o, gücünü pekiştirmek için faşist taktikler kullanan bir faşist mi?

Bunu nasıl tersine çevireceğini görmek için çok merak ediyorum.

Kesin iddianın birkaç kez incelendiği ve çürütüldüğü göz önünde bulundurulduğunda, yalnızca postayla göndermenin seçim sahtekarlığına yol açtığını iddia etmekle ciddiye alınmayacağınızı unutmayın.

Author

98 Comments

1. elif yılmaz Reply

Slm paylaşım süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım

2. İzmir merkezden ben doruk. selamun aleyküm siteniz vallaha dikkatimi çekti, şukuladım 14-08-2020 20:03:11

3. Ağrı merkezden ben ziya. Slm paylaşımın gerçekten güzel, sağolun 14-08-2020 20:36:16

4. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşımınız ciddiyim iyi, tebrikler

5. Denizli merkezden ben mehmet. Selamlar sayfanız yeminle çok güzel, facebookta paylaştım 18-08-2020 06:31:35

6. elif yılmaz Reply

Mrb bu web sitesi inanki dikkat çekici, teşekkürler

7. Bayburt merkezden ben banu. Selamın aleyküm web sitesi valla ilgi uyandırıcı, sağolun 27-08-2020 04:17:55

8. Van merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımınız vallaha mükemmel, tebrikler 30-08-2020 06:40:17

9. Elazığ merkezden ben Emine. Selam siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 04-09-2020 14:14:19

10. Siirt merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle çok hoşuma gitti, saolun 07-09-2020 14:43:35

11. elif yılmaz Reply

Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web sitesi cidden çok hoşuma gitti, tebrikler 12-09-2020 21:56:19

12. Ağrı merkezden ben ahmet. Mrb sayfan inanki hayran edici, twitter da paylaştım 15-09-2020 11:21:58

13. Selamın aleyküm sayfa gerçekten dikkatimi çekti, sağolun

14. Antalya merkezden ben Aylin. Selam herkese web siteniz vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 28-09-2020 19:29:12

15. elif yılmaz Reply

Samsun merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın cidden hayran edici, sağolun 02-10-2020 11:22:06

16. Samsun merkezden ben Hasan. Selamlar web siteniz yeminle iyi, twitter da paylaştım 20-10-2020 19:33:49

17. Denizli merkezden ben . Merhabalar paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 27-10-2020 17:47:16

18. Bu konu : ” O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? ” çok güzel. Mrb sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Emine – 79

19. İzmir dan kimler var. O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? . Merhaba web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 119

20. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun

21. Slm web sitesi inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

22. Bursa merkezden ben banu. Selamlar web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 24-11-2020 04:22:28

23. Selam bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

24. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım

25. Sinop dan kimler var. O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? . selam arkadaşlar siteniz valla mükemmel, teşekkürler , Aylin – 393

26. Mardin merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşım harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 15-12-2020 04:09:00

27. Bu konu : ” O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha güzel, twitter da paylaştım , – 279

28. elif yılmaz Reply

Niğde merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfan inanki güzel, sosyal medyada paylaştım 15-12-2020 22:47:59

29. Bu konu : ” O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , Aylin – 297

30. Bolu dan kimler var. O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? . Selam web sitesi harbiden hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 76

31. Artvin dan kimler var. O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? . Merhaba herkese sayfanız yeminle hayran edici, tebrikler , ziya – 349

32. Merhaba web siteniz yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım

33. Bu konu : ” O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 99

34. selamun aleyküm paylaşımın valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

35. Gürbüz Reply

Eskişehir dan kimler var. O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? . Selamlar web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 434

36. Bolu dan kimler var. O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? . Selam sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 355

37. Bu konu : ” O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , gaye – 68

38. Çanakkale dan kimler var. O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? . Selam herkese sayfan süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , emin – 80

39. Bu konu : ” O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten çok iyi, tebrikler , emin – 372

40. Bu konu : ” O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 423

41. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım

42. Gürbüz Reply

Burdur dan kimler var. O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? . Merhaba herkese sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 186

43. Balıkesir merkezden ben . Merhaba herkese sayfa inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 29-01-2021 03:14:23

44. İzmir merkezden ben . Slm paylaşım harbiden güzel, linkedinde paylaştım 01-02-2021 01:47:19

45. Bartın dan kimler var. O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? . Merhabalar siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Hasan – 152

46. elif yılmaz Reply

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 09-02-2021 03:50:45

47. Elazığ dan kimler var. O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? . Mrb sayfanız gerçekten hayran bıraktı, sağolun , Emine – 116

48. Nevşehir merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım 15-02-2021 22:44:20

49. Sivas merkezden ben Aylin. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha iyi, saolun 20-02-2021 21:19:26

50. Bu konu : ” O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten güzel, saolun , memo – 465

51. Zonguldak merkezden ben Emine. Selam herkese web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler 27-02-2021 09:26:14

52. Bu konu : ” O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 43

53. Kayseri dan kimler var. O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? . Mrb paylaşımınız ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , ziya – 172

54. Niğde merkezden ben memo. Selamlar paylaşımınız gerçekten iyi, linkedinde paylaştım 04-03-2021 22:10:19

55. Bu konu : ” O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? ” çok güzel. Slm web siten vallaha billaha güzel, tebrikler , memo – 430

56. Selamın aleyküm siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

57. Merhaba herkese sayfa valla güzel, twitter da paylaştım

58. Kars dan kimler var. O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? . Merhaba paylaşımınız harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 269

59. Merhabalar paylaşımınız yeminle hayran edici, teraziye tıkladım

60. Bu konu : ” O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha dikkat çekici, sağolun , Aylin – 183

61. Selamlar bu web sitesi cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım

62. Antalya merkezden ben ahmet. Selam sayfan cidden hayran edici, teraziye tıkladım 10-04-2021 00:19:53

63. Bartın dan kimler var. O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? . merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok güzel, teşekkürler , doruk – 86

64. Gümüşhane dan kimler var. O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? . Selam web sitesi valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ahmet – 69

65. Bu konu : ” O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? ” çok güzel. Slm web sitesi gerçekten hayran edici, sağolun , ziya – 128

66. Bu konu : ” O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha dikkatimi çekti, şukuladım , gaye – 79

67. Erzincan dan kimler var. O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? . Selamlar paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 84

68. Selamlar bu web sitesi valla dikkat çekici, face de paylaştım

69. Sakarya dan kimler var. O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? . Merhaba herkese sayfanız cidden çok güzel, facebookta paylaştım , gaye – 321

70. Bursa merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşım valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 10-05-2021 02:42:28

71. Elazığ dan kimler var. O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? . Selamın aleyküm siteniz vallaha dikkat çekici, şukuladım , hatice – 10

72. elif yılmaz Reply

Selam herkese siteniz cidden mükemmel, tebrikler

73. Gürbüz Reply

Bu konu : ” O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler , Gürbüz – 314

74. Selam web siten inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım

75. Bu konu : ” O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , ziya – 412

76. İzmir dan kimler var. O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? . selamun aleyküm paylaşım ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , emin – 414

77. Gürbüz Reply

Bu konu : ” O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? ” çok güzel. Mrb web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , Gürbüz – 277

78. Ordu merkezden ben hatice. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 26-06-2021 23:57:36

79. elif yılmaz Reply

Adana merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşım inan ki güzel, teraziye tıkladım 30-06-2021 23:34:13

80. Bu konu : ” O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden hayran edici, şukuladım , hatice – 490

81. Aksaray dan kimler var. O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? . Merhaba siten inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 134

82. Iğdır merkezden ben memo. Mrb siteniz harbiden çok hoşuma gitti, saolun 10-07-2021 08:52:38

83. Zonguldak merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfan inanki hayran edici, şukuladım 11-07-2021 21:21:19

84. Diyarbakır merkezden ben emin. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi iyi, twitter da paylaştım 12-07-2021 05:23:40

85. Selam sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım

86. Selam paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

87. Bu konu : ” O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? ” çok güzel. Mrb siteniz valla iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 63

88. Bu konu : ” O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanki mükemmel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 343

89. Siirt merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden mükemmel, teraziye tıkladım 25-07-2021 00:40:52

90. Muş dan kimler var. O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? . Selamlar web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , mehmet – 58

91. Bu konu : ” O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? ” çok güzel. Slm web siteniz ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım , mehmet – 93

92. Bu konu : ” O halde kozlar, seçmenlerin bastırılması için savunmanız nedir? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha güzel, teşekkürler , Emine – 384

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link