Bu çılgın bokun her iki tarafı için bir soru. Eğer q, koz taraftarlarının msm turuncu adam kötü tarikatından ve Hollywood’un seçkin desperados’larından daha kötü görünmesini sağlayacak bir psikopat aldatmacasıysa ….. bu gerçekten gerekli miydi? Beyaz üstünlükçü, nazi, faşist ve transfobik yeterli değil miydi ??? Juan o savin’e aşina olan herkes için. O KESİNLİKLE ya jfk Jr ya da öyle davranmaya çalışan biri, bizim / benden olduğuna inanmamızı istiyor. O son derece zekidir (zeki biri değil) ve her kim ve “ekibi” olursa olsun, refah içinde değil. Videoların çoğu oldukça iyi kalitede. Öyleyse jfk Jr değilse, kim o? Her yerin bu alt yapısı, koz karşıtı söylemi bir kenara bırakıp bu gizemi çözebilmelidir. Dürüst olmak gerekirse, ordu gülünç bir şekilde gelene ve DC’yi lanet bir hapishaneye çevirene kadar tüm bu şeyi günün herhangi bir saatinde vermek bile istemedim. “Gururlu çocuklardan gelen tehditler yüzünden” saçmalığına düşecek kadar aptal değilim ve eğer öyleysen …. lanet olası. BELİRTİLEN bir şeyler oluyor. Bu gerçek, Twitter’da lin ahşabın susturulmasından başka bir şeyle sonuçlanmayan (onun yanlış olduğunu kanıtlamak kolay olmalı), lin wood’un iddia ettiği doğasıyla birleştiğinde, tüm q teorisine güvenilirlikte büyük bir artış sağladı. 2016 up düşmeye başladığından beri, covid ona bir destek verdi ve bitirdi, yukarı tamamen havaya uçtu. Bunu kabul edemem. Doğru ve okunaklıysa, Q hemen hemen hepsini yanıtlıyor. Unutmayın, q ve qanon bir ve aynı değildir, bu yüzden lütfen olduğu gibi davranmayın. Eğer bu sadece bir aldatmacaysa, toplu olarak onun altına inebilmeliyiz. “CNN ve meraklılar bunun yanlış olduğunu söylüyor” Benim için yeterli değil.

Author

15 Comments

1. Kayseri merkezden ben Emine. Slm sayfa valla çok güzel, sağolun 28-01-2021 09:49:51

2. Giresun merkezden ben banu. Merhaba siten vallaha çok iyi, twitter da paylaştım 29-01-2021 04:04:38

3. Gürbüz Reply

Yozgat merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web sitesi valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 09-02-2021 04:58:40

4. Bu konu : ” O halde Q kimdir ve Juan o savin kimdir? ” çok güzel. Mrb sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , emin – 176

5. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden hayran edici, şukuladım

6. Şanlıurfa dan kimler var. O halde Q kimdir ve Juan o savin kimdir? . selam arkadaşlar siten valla güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 84

7. Muş dan kimler var. O halde Q kimdir ve Juan o savin kimdir? . Selamın aleyküm sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 104

8. Selamın aleyküm paylaşımın valla hayran bıraktı, sağolun

9. Bu konu : ” O halde Q kimdir ve Juan o savin kimdir? ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım , Hasan – 28

10. Bu konu : ” O halde Q kimdir ve Juan o savin kimdir? ” çok güzel. Selam paylaşım cidden dikkat çekici, sağolun , ali – 398

11. Sivas dan kimler var. O halde Q kimdir ve Juan o savin kimdir? . selam arkadaşlar web sitesi inan ki iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 79

12. Bu konu : ” O halde Q kimdir ve Juan o savin kimdir? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz iyi, sağolun , emin – 403

13. Bu konu : ” O halde Q kimdir ve Juan o savin kimdir? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , emin – 300

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link