Kategoriler
Genel

O “İkinci Dalga” için Hazırlanmak

Haber başlıklarının bu “yeni koronavirüs” ün ikinci dalgası fikrini ne zaman bitirdiğini hatırlayın.

Bence gerçekleşmek üzere.

Atlanta’da ve son zamanlarda eyaletlerdeki her şehirde neler olduğunu hepimiz biliyoruz. Ben Minneapolis’tenim.

Ama Pekin’de tüm yol (Wuhan’dan yaklaşık 12 saat uzaklıkta) şimdi kilitleniyor! Buradaki eyaletlerimizde kısıtlamaların azaltılması / yeniden açılmaya başlanması.

Kısıtlama hızlarımız her yerde olup bitenlerdir. Şu an Pekin hariç.

TPTB’nin yapmak istediği bu potansiyel olarak sahnelenmiş ve planlanmış protestoları protesto ederken, Pekin şimdi başka bir koronavirüs salgınının kilitlenmesine giriyor. Görünüşe göre orada bir süredir yeni vakalar yoktu ama ‘deniz ürünleri pazarı sayesinde’ …

Pekin / ÇKP bunu suçluyor. Her şey tekrardan. Ülkemizin şu anda her şeyi nasıl ele aldığını doğru bir şekilde protesto etmek için topluca toplandıkça.

ABD’de ikinci bir dalga alırsak ve “yeniden kilitlenmeye” girmek zorunda kalırsak ve bir şekilde iç savaşa girmezsem şaşıracağım. TPTB’nin buradan başlamaya çalıştığını açıkça düşünüyorum.

Neden protestolarımızdan ikinci bir dalga görmüyoruz ve zaten çok sayıda vakayı göklere çıkarmıyoruz? Bunu tekrar gözden geçirmek zorunda mıyız? Belki bu yeni deniz ürünleri pazarı salgını kontrol altına alınacak, ancak Wuhan 2.0 gibi geliyor.

Kaynaklar:

https://www.bbc.com/news/world-asia-china-53034924

https://news.yahoo.com/amphtml/parts-beijing-locked-down-due-fresh-virus-cluster-054949146.html

“O “İkinci Dalga” için Hazırlanmak” için 10 yanıt

İstanbul merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 14-06-2020 15:44:33

Kilis merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 14-06-2020 18:07:13

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siten vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 28-06-2020 18:11:20

Bitlis merkezden ben Emine. Slm paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 06-07-2020 17:28:23

Ordu merkezden ben banu. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki güzel, teşekkürler 06-07-2020 23:28:43

Yalova merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web sitesi inan ki hayran edici, twitter da paylaştım 16-07-2020 13:41:44

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir