Kulağa saçma geldiğini biliyorum. Ama sanırım komplo / covid olayları yüzünden kendimi tam anlamıyla strese soktum, o kadar kötü ki kendime zona verdim.

Üzerinde durduğum tek şey covid histerisi, işimin beni aşı olmaya zorlayıp zorlamayacağı, bu lanet olasılığın ne zaman biteceği vb. çocuk). Doktorların bana verdiği diğer tek açıklama “stres” dir. Ve güven bana, stresliyim.

Her neyse, bunun bir komplo olmadığını biliyorum. Demek istediğim, komplolar benimle sadece zihinsel olarak değil, fiziksel olarak da dalga geçiyor. Yine de onları tamamen görmezden gelebileceğimi sanmıyorum, yaklaşık bir yıldır yeniden dökülüyorum ve gerçekten geri dönüş yok. Sanırım bu, gerçekten bir süreliğine fişten çekmem gerektiği anlamına geliyor. Bağlantıyı kesmeye ve başka şeylere odaklanmaya çalışın. Beni antivirallere ve steroidlere koydular, bu yüzden belki çılgınca enerji alırım ve aslında işe yarar bir hobi ya da egzersiz yapmaya başlarım.

Herkese hatırlatmak için bunu oraya koymak zorunda kaldım: bu bokun seni benim yaptığım gibi etkilemesine izin verme.

Author

9 Comments

1. Mrb sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Gürbüz Reply

Karabük merkezden ben Gürbüz. Slm siten süper ötesi iyi, teşekkürler 01-03-2021 01:29:57

3. Aksaray merkezden ben ahmet. Selamlar bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, tebrikler 10-03-2021 12:31:54

4. Aydın dan kimler var. O kadar covid yüzünden kendimi strese soktum ki zona kaptım. . Mrb web siteniz inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 61

5. Bilecik dan kimler var. O kadar covid yüzünden kendimi strese soktum ki zona kaptım. . merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi iyi, sağolun , hatice – 180

6. Bartın dan kimler var. O kadar covid yüzünden kendimi strese soktum ki zona kaptım. . Selam herkese web sitesi yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 290

7. Bolu dan kimler var. O kadar covid yüzünden kendimi strese soktum ki zona kaptım. . Merhaba web siten inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 103

8. Tunceli dan kimler var. O kadar covid yüzünden kendimi strese soktum ki zona kaptım. . Selam herkese sayfa vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 40

9. İstanbul dan kimler var. O kadar covid yüzünden kendimi strese soktum ki zona kaptım. . Selam web sitesi ciddiyim hayran edici, sağolun , ziya – 376

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link