Biliyor musun…Sanırım…Bence herkes işleri biraz daha karmaşık hale getiriyor….bu sadece en basit en eski hikayelerden biri…bu çok eski zamanlardan kalma eski bir hikaye..bu David vs Goliath’ın hikayesi…tamam, belki bu biraz fazla ama o kadar değil……güçlü devin küçük zavallıya karşı hikayesi…ama yine de hayat bize ne öğretiyor..size her zaman bir şansın vardır…Fransa’da ve diğer yerlerde sadece bu hafta sonu ne yaptığına bakın…evet diyorsunuz ama şimdi bu hükümete ve şirketlere karşı..Onların bir Goliath’ı yok..Onlar iki Golyat… hükümet…şirketler…acımasızca…MAKİNE DURDURUYOR…Bu, David dünyaları…Goliath dünyalarına karşı….Bu kadar basit

18 Comments

1. Gürbüz Reply

Düzce merkezden ben Gürbüz. Slm siten inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 01-08-2021 08:02:23

2. Bu konu : ” o kadar karmaşık değil ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanılmaz çok güzel, şukuladım , emin – 293

3. Kırklareli dan kimler var. o kadar karmaşık değil . selamun aleyküm siten vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Hasan – 27

4. Mardin dan kimler var. o kadar karmaşık değil . Selamlar sayfan vallaha mükemmel, face de paylaştım , Hasan – 343

5. Gürbüz Reply

Amasya merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, şukuladım 07-08-2021 06:24:23

6. Bu konu : ” o kadar karmaşık değil ” çok güzel. Slm web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 261

7. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

8. elif yılmaz Reply

Bingöl dan kimler var. o kadar karmaşık değil . Merhaba paylaşımınız inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 302

9. Bu konu : ” o kadar karmaşık değil ” çok güzel. Merhabalar paylaşım cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Emine – 482

10. Konya merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 26-08-2021 20:46:33

11. Bu konu : ” o kadar karmaşık değil ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 4

12. Selamın aleyküm sayfa harbiden çok güzel, twitter da paylaştım

13. Niğde dan kimler var. o kadar karmaşık değil . Merhabalar siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , Gürbüz – 429

14. Bu konu : ” o kadar karmaşık değil ” çok güzel. Selamın aleyküm siten valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , doruk – 100

15. Bolu merkezden ben Aylin. Slm siten vallaha billaha çok güzel, şukuladım 09-09-2021 22:39:52

16. Bu konu : ” o kadar karmaşık değil ” çok güzel. Selam herkese sayfa harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , emin – 7

17. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” o kadar karmaşık değil ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 294

18. Selamlar paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment