O tipi kan

Yani bu bir tür “komplo” olabilirdi, covid hakkında rastgele şeyler okudum, sonunda O tipi kanlı insanların Covid19’a karşı bağışık olabileceğini söyleyen bir makaleye saldırdım. Ben karım ve kızım tip o, ben O +, karım O – ve kızı da O -. Her zaman neden bu kadar çok “yakın görüşme” aldığımı ve hiç enfekte olmadım diye merak ettim. Bu salgın saçmalık sırasında çalışmayı asla bırakmadım ve etrafımdaki bazı insanlar, sonunda yeterince yakınlaştılar ve iş nedeniyle birbirimize maruz kalıyoruz, enfekte oldular ve ben hiç yapmadım, zaten üç test yapmadım, her zaman negatif çıktı. Bu O tipi kan olayını merak etmeye başlamak aslında gerçek olabilir. Sadece paylaşmak istedim. Ve ayrıca başkalarının bu konudaki görüşlerini de “dinleyin”. Bununla ilgili birkaç çalışma da var, ancak bunun% 100 doğru olduğunu gerçekten kanıtlayabilecek bir tane yok.

“O tipi kan” üzerine 15 yorum

1. Diyarbakır merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 10-01-2021 01:48:49

2. Ordu dan kimler var. O tipi kan . Merhabalar web sitesi valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 204

3. Kastamonu merkezden ben ziya. Mrb bu web sitesi inanki iyi, facebookta paylaştım 10-01-2021 06:10:40

4. Kırıkkale merkezden ben Hasan. Mrb bu web sitesi inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 10-01-2021 16:07:54

5. Ardahan dan kimler var. O tipi kan . Merhabalar bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 388

6. Erzincan dan kimler var. O tipi kan . selamun aleyküm paylaşım yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , ahmet – 312

7. Bu konu : ” O tipi kan ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , mehmet – 490

8. Bu konu : ” O tipi kan ” çok güzel. Mrb siten gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 467

9. Ankara merkezden ben mehmet. Slm web siteniz yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 03-02-2021 18:46:44

10. Gümüşhane merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siten harbiden güzel, face de paylaştım 05-02-2021 22:21:28

11. Bu konu : ” O tipi kan ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi yeminle çok güzel, teşekkürler , ali – 217

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link