George Bush 11 Eylül’ü biliyordu ve uyarı işaretlerini (3000 ölümden sorumlu, travmatize olmuş milyonlarca kişi), Irak savaşı (1 milyon ölüm, Irak halkına tecavüz ve işkence), YURTSEVERLİK HAREKETİ, liste gerçekten devam ediyor

Barack Obama Obamacare, çift dokunuşlu drone saldırıları, bir hastaneyi bombaladı, insansız hava araçları saldırıları altında binlerce sivil ölümü, kürtaj sırasında milyonlarca ölüm, ekonomik yaptırımlar altında öldürülen binlerce kişi

Donald Trump kürtaj altında milyonlarca kişi öldü, drone saldırılarından binlerce kişi öldü, Bolivya’da darbe, çiftçi Amerikalıları Çin ticaret savaşıyla soydu, binlerce ekonomik yaptırım altında öldü

Ve bu adamlar Lahey tarafından yargılanmıyor mu?

… olvg tarafından gönderildi
[comments]

Author

79 Comments

1. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Kırklareli merkezden ben Aylin. Merhaba siten süper ötesi hayran edici, tebrikler 26-09-2020 10:59:41

3. Niğde merkezden ben doruk. Selam web siten süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 26-09-2020 11:01:38

4. Mrb paylaşımınız vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım

5. Merhaba paylaşım cidden hayran edici, şukuladım

6. Merhaba web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun

7. Gürbüz Reply

Sivas merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfanız inanki hoşuma gitti, şukuladım 26-09-2020 11:04:45

8. Artvin merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 26-09-2020 11:05:23

9. Van merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler 26-09-2020 11:07:34

10. Gürbüz Reply

Aydın merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siten valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım 26-09-2020 11:40:53

11. Zonguldak merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz hayran edici, saolun 26-09-2020 12:14:17

12. Antalya merkezden ben gaye. Merhaba paylaşımınız inanki dikkat çekici, face de paylaştım 26-09-2020 20:00:53

13. Mersin merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siteniz gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım 02-10-2020 09:07:52

14. Ardahan merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:18:30

15. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

16. Tokat merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siteniz inanki çok güzel, teraziye tıkladım 06-10-2020 02:52:59

17. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım

18. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfan inan ki çok güzel, twitter da paylaştım

19. Bu konu : ” O yüzden şunu açıklığa kavuşturayım … ” çok güzel. Merhaba paylaşımın valla mükemmel, teşekkürler , doruk – 74

20. Iğdır merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-10-2020 17:40:58

21. Kars dan kimler var. O yüzden şunu açıklığa kavuşturayım … . Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 115

22. Gürbüz Reply

Selam herkese siteniz inanki hoşuma gitti, face de paylaştım

23. Manisa dan kimler var. O yüzden şunu açıklığa kavuşturayım … . Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz güzel, saolun , banu – 211

24. Bursa dan kimler var. O yüzden şunu açıklığa kavuşturayım … . Merhaba herkese paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 245

25. Merhaba sayfan süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım

26. Selamlar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

27. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

28. Bu konu : ” O yüzden şunu açıklığa kavuşturayım … ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inan ki iyi, teşekkürler , ziya – 168

29. Çanakkale dan kimler var. O yüzden şunu açıklığa kavuşturayım … . Slm sayfa vallaha çok iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 417

30. Gaziantep merkezden ben memo. Selamlar sayfan cidden çok iyi, facebookta paylaştım 10-11-2020 15:16:56

31. Selamlar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler

32. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım

33. Bu konu : ” O yüzden şunu açıklığa kavuşturayım … ” çok güzel. Selam web sitesi gerçekten hayran edici, saolun , ahmet – 372

34. Amasya dan kimler var. O yüzden şunu açıklığa kavuşturayım … . Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , ali – 421

35. Bu konu : ” O yüzden şunu açıklığa kavuşturayım … ” çok güzel. Merhaba web siten cidden güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 309

36. elif yılmaz Reply

Sakarya dan kimler var. O yüzden şunu açıklığa kavuşturayım … . Merhabalar sayfa inanki iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 259

37. Gürbüz Reply

Ardahan merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siten vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 19-12-2020 21:53:18

38. selam arkadaşlar sayfanız inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

39. Selamlar paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, sağolun

40. Bu konu : ” O yüzden şunu açıklığa kavuşturayım … ” çok güzel. Slm web sitesi inanki hoşuma gitti, sağolun , – 7

41. Merhaba bu web sitesi inanılmaz hayran edici, teşekkürler

42. Ordu dan kimler var. O yüzden şunu açıklığa kavuşturayım … . Merhabalar sayfa harbiden dikkatimi çekti, sağolun , banu – 366

43. Bu konu : ” O yüzden şunu açıklığa kavuşturayım … ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım , ahmet – 10

44. Bu konu : ” O yüzden şunu açıklığa kavuşturayım … ” çok güzel. Selam paylaşımın cidden mükemmel, facebookta paylaştım , ziya – 191

45. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok iyi, teşekkürler

46. Şanlıurfa dan kimler var. O yüzden şunu açıklığa kavuşturayım … . Merhaba herkese sayfanız valla mükemmel, tebrikler , doruk – 114

47. Bu konu : ” O yüzden şunu açıklığa kavuşturayım … ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz yeminle hoşuma gitti, sağolun , gaye – 500

48. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese sayfa inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

49. Sinop dan kimler var. O yüzden şunu açıklığa kavuşturayım … . Mrb paylaşımınız inan ki güzel, facebookta paylaştım , hatice – 2

50. Antalya merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 11-02-2021 06:59:37

51. Gürbüz Reply

Ankara dan kimler var. O yüzden şunu açıklığa kavuşturayım … . selam arkadaşlar web sitesi gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 282

52. elif yılmaz Reply

Sakarya dan kimler var. O yüzden şunu açıklığa kavuşturayım … . Slm paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 230

53. Van dan kimler var. O yüzden şunu açıklığa kavuşturayım … . Mrb siten gerçekten hayran edici, teşekkürler , Hasan – 36

54. Mrb paylaşım süper ötesi güzel, face de paylaştım

55. Çanakkale merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten vallaha billaha çok iyi, tebrikler 21-03-2021 19:11:29

56. Aydın dan kimler var. O yüzden şunu açıklığa kavuşturayım … . Merhaba herkese sayfa valla çok güzel, teraziye tıkladım , doruk – 313

57. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, sağolun

58. Bu konu : ” O yüzden şunu açıklığa kavuşturayım … ” çok güzel. Merhaba web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , ali – 18

59. Mrb paylaşımınız vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım

60. Aydın dan kimler var. O yüzden şunu açıklığa kavuşturayım … . Selam herkese siten inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , emin – 191

61. Iğdır merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 29-04-2021 08:28:25

62. elif yılmaz Reply

Slm web siteniz vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım

63. Kars merkezden ben mehmet. Selam bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler 02-05-2021 11:33:03

64. Adana dan kimler var. O yüzden şunu açıklığa kavuşturayım … . Merhabalar sayfan inan ki hoşuma gitti, saolun , ali – 287

65. Manisa merkezden ben mehmet. Mrb web siten süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım 07-05-2021 03:36:30

66. Diyarbakır dan kimler var. O yüzden şunu açıklığa kavuşturayım … . Mrb bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Emine – 490

67. İstanbul dan kimler var. O yüzden şunu açıklığa kavuşturayım … . selam arkadaşlar paylaşımın valla mükemmel, teşekkürler , Hasan – 267

68. Bu konu : ” O yüzden şunu açıklığa kavuşturayım … ” çok güzel. selamun aleyküm web siten harbiden mükemmel, saolun , Aylin – 363

69. Zonguldak merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 09-06-2021 06:42:06

70. Bu konu : ” O yüzden şunu açıklığa kavuşturayım … ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , ziya – 399

71. Yalova dan kimler var. O yüzden şunu açıklığa kavuşturayım … . Selamlar paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, şukuladım , Aylin – 67

72. Iğdır merkezden ben hatice. Selam herkese web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler 12-06-2021 03:22:57

73. Burdur dan kimler var. O yüzden şunu açıklığa kavuşturayım … . Selamlar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 464

74. Eskişehir dan kimler var. O yüzden şunu açıklığa kavuşturayım … . Merhaba herkese sayfa cidden çok iyi, teraziye tıkladım , emin – 227

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link