O yüzden şunu açıklığa kavuşturayım …

George Bush 11 Eylül’ü biliyordu ve uyarı işaretlerini (3000 ölümden sorumlu, travmatize olmuş milyonlarca kişi), Irak savaşı (1 milyon ölüm, Irak halkına tecavüz ve işkence), YURTSEVERLİK HAREKETİ, liste gerçekten devam ediyor

Barack Obama Obamacare, çift dokunuşlu drone saldırıları, bir hastaneyi bombaladı, insansız hava araçları saldırıları altında binlerce sivil ölümü, kürtaj sırasında milyonlarca ölüm, ekonomik yaptırımlar altında öldürülen binlerce kişi

Donald Trump kürtaj altında milyonlarca kişi öldü, drone saldırılarından binlerce kişi öldü, Bolivya’da darbe, çiftçi Amerikalıları Çin ticaret savaşıyla soydu, binlerce ekonomik yaptırım altında öldü

Ve bu adamlar Lahey tarafından yargılanmıyor mu?

… olvg tarafından gönderildi
[comments]

“O yüzden şunu açıklığa kavuşturayım …” üzerine 25 yorum

1. Niğde merkezden ben doruk. Selam web siten süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 26-09-2020 11:01:38

2. Artvin merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 26-09-2020 11:05:23

3. Van merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler 26-09-2020 11:07:34

4. Aydın merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siten valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım 26-09-2020 11:40:53

5. Antalya merkezden ben gaye. Merhaba paylaşımınız inanki dikkat çekici, face de paylaştım 26-09-2020 20:00:53

6. Mersin merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siteniz gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım 02-10-2020 09:07:52

7. Ardahan merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:18:30

8. Tokat merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siteniz inanki çok güzel, teraziye tıkladım 06-10-2020 02:52:59

9. Bu konu : ” O yüzden şunu açıklığa kavuşturayım … ” çok güzel. Merhaba paylaşımın valla mükemmel, teşekkürler , doruk – 74

10. Iğdır merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-10-2020 17:40:58

11. Kars dan kimler var. O yüzden şunu açıklığa kavuşturayım … . Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 115

12. Manisa dan kimler var. O yüzden şunu açıklığa kavuşturayım … . Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz güzel, saolun , banu – 211

13. Bursa dan kimler var. O yüzden şunu açıklığa kavuşturayım … . Merhaba herkese paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 245

Yorum yapın