O9A ve F-be-I

Bu, çok uzun zamandır rastladığım en büyük tavşan deliklerinden biri. Şeytani ritüeller, psy-ops, zihin kontrolü, pedofili, manipülasyon ve siyasi aktivist grupların, neo-Nazilerin ve 3 harfli ajansların devralınması.

Darkbooks.org adlı bir sitede gezinirken tesadüfen O9A’nın (Dokuz Açı Sırası) yazılarına rastladım ve gerçekten beni rahatsız eden hakkında okuduğum tek kara büyü / şeytani grup oldular. Set Tapınağı ve Şeytan Kilisesi’ni sadece pagentry olarak adlandırıyorlar ve gururla insan itlafını (fedakarlığı) ve ırksal üstünlüğü kabul ediyorlar. Bana Lovecraftçı “Eski Tanrılar” gibi bir şeyi hatırlatan karanlık tanrılara bağlılık iddia ediyorlar. Okuduğum O9A yazıları, bu karanlık tanrıların gerçekliğimizin köşelerinin hemen dışında erişim kazanmayı beklediklerini ve görünüşe göre O9A’nın onlara erişim sağlamaya çalıştığını iddia ediyor. Üyelerin iktidar pozisyonlarını (polis / askeri vb.) Denemeleri ve mümkün olduğunda kaosu yaymaları için teşvik de var. Bu atikülü daha önce gördüğümde ve onu kazmaya başladığımda bulduğum şey beni gerçekten rahatsız etti.

Makaleyi okursanız ve sonra makale boyunca atıfta bulunulan bağlantılarla devam ederseniz (çocuk işkencesi videolarından bahsettiği yerin yanındaki bağlantı dışında. Aslında onu tıklamaktan korktum, böylece IDK neye yol açıyor) gittikçe daha tuhaf. Bunun da bugünlerde olan boklarla ilgisi var gibi görünüyor Doğruysa çok vahşi şeyler.

Ana makale: https://www.sott.net/article/447339-Manufactured-Terror-Notorious-Nazi-Satanic-group-is-an-illegal-counter-intelligence-operation-controlled-by-two-career-FBI-informants

(Oraya serpiştirilmiş bağlantıları takip ederek daha fazla bilgi bulabilirsiniz)

Bu, bu tür araştırmalarla ilgilenen herkes için:. https://darkbooks.org/

Gönderen … molecule0
[comments]

“O9A ve F-be-I” üzerine 13 yorum

1. Ağrı dan kimler var. O9A ve F-be-I . selamun aleyküm sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , hatice – 289

2. Trabzon dan kimler var. O9A ve F-be-I . Selam web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , doruk – 328

3. Bu konu : ” O9A ve F-be-I ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , banu – 2

4. Şırnak merkezden ben hatice. Selam web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 19-01-2021 08:04:16

5. Ordu merkezden ben Gürbüz. Selamlar siten inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 22-01-2021 19:04:11

6. Rize dan kimler var. O9A ve F-be-I . selam arkadaşlar paylaşım inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , mehmet – 210

7. Çorum dan kimler var. O9A ve F-be-I . Selam herkese web siten inan ki güzel, tebrikler , ahmet – 449

8. Ordu merkezden ben emin. Merhaba herkese siteniz valla çok hoşuma gitti, saolun 29-01-2021 12:19:41

9. Bu konu : ” O9A ve F-be-I ” çok güzel. Merhaba herkese web siten ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , – 151

10. Bu konu : ” O9A ve F-be-I ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan cidden hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 378

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link