Uzun Öykü Kısa: Ortak Çekirdek Çok Önceleri Başladı ve “masum çözüm sunumu” öncesinde Mükemmelleştirildi.

Yönetim Kurulu tarafından Chicago Annenberg Challenge’ın (1995–1999) kurucu başkanı ve başkanı olarak seçilen Barack Obama, Illinois’in 1. Kongre Bölgesi için 2000 Demokratik ön seçimlerinde aday olmak üzere Eylül 1999’da başkan ve başkan olarak istifa etti. ve yerine Edward Bottum (1999–2001) geldi.

Chicago School Reform Collaborative’in 1995 yılında açıklanan kurucu üyeleri şunlardı:[38]

William Ayers

Chicago Annenberg Challenge (CAC), 1995’ten 2001’e kadar Chicago’daki devlet okullarının yarısıyla çalışan ve Annenberg Vakfı’ndan beş yıl boyunca 49,2 milyon dolarlık 2’ye 1 eşleştirme hibesi ile finanse edilen bir Chicago devlet okulu reform projesiydi. Hibe, özel bağışlarda 49,2 milyon dolar ve kamu parasıyla 49,2 milyon dolar ile eşleştirilmesine bağlıydı. Chicago Annenberg Challenge, Walter Annenberg’in devlet okulu reformunu desteklemek için verdiği 500 milyon dolarlık hediyenin bir parçası olarak beş yıl içinde 387 milyon dolar kazanan, yerel olarak tasarlanmış 18 Annenberg Challenge proje sitesinden biriydi. Chicago Annenberg Challenge, Chicago Halk Eğitim Fonu’nun (CPEF) halefi bir organizasyonun kurulmasına yardımcı oldu ve Haziran 1998’de Chicago’nun eğitim için ilk topluluk vakfına ilk bağışçı olarak 2 milyon dolar verdi.

Haziran 1993’te Annenberg, tarihteki özel eğitime en büyük bireysel hediyeyi yaptığını duyurdu – dört okula 365 milyon dolar: Pennsylvania Üniversitesi ve Güney Kaliforniya Üniversitesi’ndeki iletişim programlarının her biri için 120 milyon dolar, Harvard Koleji’ne 25 milyon dolar, ve mezun olduğu okul olan New Jersey, Hightstown’daki Peddie Okuluna 100 milyon dolar.[1][2]

Ekim 1993’te Annenberg, Northwestern Üniversitesi’ne 25 milyon $ ‘lık sınırsız bir hediye duyurdu ve Northwestern’e yaptığı toplam bağışları 55 milyon $’ a getirdi, hayırseverliğinin odağını K-12 eğitimine kaydırdığı için beş yıllık yüksek öğretime son büyük hediyesi.[1][3]

Haziran 1993’te Annenberg, tarihteki özel eğitime en büyük bireysel hediyeyi yaptığını duyurdu – dört okula 365 milyon dolar: Pennsylvania Üniversitesi ve Güney Kaliforniya Üniversitesi’ndeki iletişim programlarının her biri için 120 milyon dolar, Harvard Koleji’ne 25 milyon dolar, ve mezun olduğu okul olan New Jersey, Hightstown’daki Peddie Okuluna 100 milyon dolar.[1][2]

Ekim 1993’te Annenberg, Northwestern Üniversitesi’ne 25 milyon $ ‘lık sınırsız bir hediye duyurdu ve Northwestern’e yaptığı toplam bağışları 55 milyon $’ a getirdi, hayırseverliğinin odağını K-12 eğitimine kaydırdığı için beş yıllık yüksek öğretime son büyük hediyesi.[1][3]

Geriye kalan 387 milyon dolar şunlar içindi: ABD’deki 47 milyon devlet okulu öğrencisinin üçte birinin katıldığı en büyük şehir okulu sistemlerindeki okul reformu; ABD’deki 8 devlet okulu öğrencisinden 1’inin katıldığı tüm devlet okullarının dörtte birini oluşturan kırsal okullarda okul reformu için; ve sanat eğitimi için.[1][4]

İKİ KİTAPTAKİ TEK BİR İFADE VE SİYASİ ARKADAŞLARIN ÖNCESİNDE UZUN BAYRAKLANMAMALIDIR

https://en.wikipedia.org/wiki/Chicago_Annenberg_Challenge

Author

71 Comments

1. Siirt merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım 22-09-2020 00:32:01

2. Selam web siten valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Gaziantep merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten mükemmel, tebrikler 22-09-2020 04:57:09

4. Bitlis merkezden ben gaye. Merhaba siten yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 07:58:04

5. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfa inan ki mükemmel, teşekkürler

6. Gürbüz Reply

Siirt merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siteniz valla hayran bıraktı, face de paylaştım 02-10-2020 11:18:48

7. Selamlar web siten süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım

8. Sinop merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim güzel, şukuladım 19-10-2020 05:21:49

9. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki mükemmel, teşekkürler

10. Bu konu : ” Obama 1995’ten Beri Çocuklarınızın Beyinlerini Yıkıyor: İki Kitaba Rağmen Bill Ayers ve Chicago Annenberg Meydan Okumasını Hiç Tartışmadı ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Aylin – 278

11. Merhabalar paylaşımın süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım

12. İzmir merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar bu web sitesi valla çok iyi, sağolun 27-10-2020 16:47:39

13. Bu konu : ” Obama 1995’ten Beri Çocuklarınızın Beyinlerini Yıkıyor: İki Kitaba Rağmen Bill Ayers ve Chicago Annenberg Meydan Okumasını Hiç Tartışmadı ” çok güzel. Selam herkese web siteniz vallaha billaha hayran edici, sağolun , ziya – 131

14. Merhaba paylaşımın ciddiyim çok güzel, şukuladım

15. Kayseri merkezden ben emin. Mrb paylaşımın vallaha çok güzel, sağolun 04-11-2020 04:09:57

16. elif yılmaz Reply

Elazığ dan kimler var. Obama 1995’ten Beri Çocuklarınızın Beyinlerini Yıkıyor: İki Kitaba Rağmen Bill Ayers ve Chicago Annenberg Meydan Okumasını Hiç Tartışmadı . Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , elif yılmaz – 207

17. selamun aleyküm web siteniz harbiden güzel, saolun

18. Bu konu : ” Obama 1995’ten Beri Çocuklarınızın Beyinlerini Yıkıyor: İki Kitaba Rağmen Bill Ayers ve Chicago Annenberg Meydan Okumasını Hiç Tartışmadı ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz gerçekten iyi, teraziye tıkladım , gaye – 115

19. Bu konu : ” Obama 1995’ten Beri Çocuklarınızın Beyinlerini Yıkıyor: İki Kitaba Rağmen Bill Ayers ve Chicago Annenberg Meydan Okumasını Hiç Tartışmadı ” çok güzel. Selamlar web siten ciddiyim iyi, saolun , mehmet – 89

20. Merhaba herkese paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

21. Bu konu : ” Obama 1995’ten Beri Çocuklarınızın Beyinlerini Yıkıyor: İki Kitaba Rağmen Bill Ayers ve Chicago Annenberg Meydan Okumasını Hiç Tartışmadı ” çok güzel. Selamlar paylaşım cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 235

22. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Obama 1995’ten Beri Çocuklarınızın Beyinlerini Yıkıyor: İki Kitaba Rağmen Bill Ayers ve Chicago Annenberg Meydan Okumasını Hiç Tartışmadı ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , elif yılmaz – 175

23. Bu konu : ” Obama 1995’ten Beri Çocuklarınızın Beyinlerini Yıkıyor: İki Kitaba Rağmen Bill Ayers ve Chicago Annenberg Meydan Okumasını Hiç Tartışmadı ” çok güzel. Slm paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , ali – 414

24. elif yılmaz Reply

Slm web siteniz inan ki mükemmel, teşekkürler

25. Ardahan dan kimler var. Obama 1995’ten Beri Çocuklarınızın Beyinlerini Yıkıyor: İki Kitaba Rağmen Bill Ayers ve Chicago Annenberg Meydan Okumasını Hiç Tartışmadı . merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden çok iyi, teşekkürler , – 165

26. Sivas dan kimler var. Obama 1995’ten Beri Çocuklarınızın Beyinlerini Yıkıyor: İki Kitaba Rağmen Bill Ayers ve Chicago Annenberg Meydan Okumasını Hiç Tartışmadı . Slm web sitesi ciddiyim iyi, saolun , mehmet – 225

27. Bu konu : ” Obama 1995’ten Beri Çocuklarınızın Beyinlerini Yıkıyor: İki Kitaba Rağmen Bill Ayers ve Chicago Annenberg Meydan Okumasını Hiç Tartışmadı ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanki hayran edici, tebrikler , ahmet – 287

28. Şırnak dan kimler var. Obama 1995’ten Beri Çocuklarınızın Beyinlerini Yıkıyor: İki Kitaba Rağmen Bill Ayers ve Chicago Annenberg Meydan Okumasını Hiç Tartışmadı . Selam herkese web siteniz yeminle güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 215

29. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha dikkatimi çekti, saolun

30. Bu konu : ” Obama 1995’ten Beri Çocuklarınızın Beyinlerini Yıkıyor: İki Kitaba Rağmen Bill Ayers ve Chicago Annenberg Meydan Okumasını Hiç Tartışmadı ” çok güzel. Mrb web siten valla güzel, saolun , ali – 77

31. Bursa dan kimler var. Obama 1995’ten Beri Çocuklarınızın Beyinlerini Yıkıyor: İki Kitaba Rağmen Bill Ayers ve Chicago Annenberg Meydan Okumasını Hiç Tartışmadı . Selamın aleyküm siteniz vallaha güzel, sağolun , doruk – 95

32. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha hayran edici, tebrikler

33. Kayseri merkezden ben gaye. Slm paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 12-01-2021 00:38:19

34. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla dikkatimi çekti, face de paylaştım

35. Selamlar siten inan ki mükemmel, facebookta paylaştım

36. Bu konu : ” Obama 1995’ten Beri Çocuklarınızın Beyinlerini Yıkıyor: İki Kitaba Rağmen Bill Ayers ve Chicago Annenberg Meydan Okumasını Hiç Tartışmadı ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 65

37. Bu konu : ” Obama 1995’ten Beri Çocuklarınızın Beyinlerini Yıkıyor: İki Kitaba Rağmen Bill Ayers ve Chicago Annenberg Meydan Okumasını Hiç Tartışmadı ” çok güzel. Merhaba sayfa gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , Aylin – 21

38. Kırıkkale dan kimler var. Obama 1995’ten Beri Çocuklarınızın Beyinlerini Yıkıyor: İki Kitaba Rağmen Bill Ayers ve Chicago Annenberg Meydan Okumasını Hiç Tartışmadı . Selamın aleyküm sayfan ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , Aylin – 7

39. Siirt merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımın valla çok hoşuma gitti, sağolun 09-02-2021 20:49:37

40. Düzce dan kimler var. Obama 1995’ten Beri Çocuklarınızın Beyinlerini Yıkıyor: İki Kitaba Rağmen Bill Ayers ve Chicago Annenberg Meydan Okumasını Hiç Tartışmadı . Selamlar sayfan vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 386

41. Çanakkale dan kimler var. Obama 1995’ten Beri Çocuklarınızın Beyinlerini Yıkıyor: İki Kitaba Rağmen Bill Ayers ve Chicago Annenberg Meydan Okumasını Hiç Tartışmadı . merhaba arkadaşlar sayfa inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 206

42. Selam sayfan vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

43. Bu konu : ” Obama 1995’ten Beri Çocuklarınızın Beyinlerini Yıkıyor: İki Kitaba Rağmen Bill Ayers ve Chicago Annenberg Meydan Okumasını Hiç Tartışmadı ” çok güzel. Mrb sayfa cidden çok iyi, facebookta paylaştım , emin – 121

44. Sinop dan kimler var. Obama 1995’ten Beri Çocuklarınızın Beyinlerini Yıkıyor: İki Kitaba Rağmen Bill Ayers ve Chicago Annenberg Meydan Okumasını Hiç Tartışmadı . Slm paylaşımın inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 454

45. Iğdır merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 11-03-2021 13:02:02

46. Burdur merkezden ben ali. Selam herkese bu web sitesi yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım 20-03-2021 15:20:45

47. Ağrı merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım 21-03-2021 22:25:12

48. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi hayran edici, saolun

49. Gürbüz Reply

Bartın merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkat çekici, teşekkürler 01-04-2021 03:40:04

50. Osmaniye dan kimler var. Obama 1995’ten Beri Çocuklarınızın Beyinlerini Yıkıyor: İki Kitaba Rağmen Bill Ayers ve Chicago Annenberg Meydan Okumasını Hiç Tartışmadı . Slm web siten inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 261

51. Uşak merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 24-04-2021 19:58:05

52. Bu konu : ” Obama 1995’ten Beri Çocuklarınızın Beyinlerini Yıkıyor: İki Kitaba Rağmen Bill Ayers ve Chicago Annenberg Meydan Okumasını Hiç Tartışmadı ” çok güzel. Selam paylaşımınız harbiden iyi, linkedinde paylaştım , banu – 204

53. Bu konu : ” Obama 1995’ten Beri Çocuklarınızın Beyinlerini Yıkıyor: İki Kitaba Rağmen Bill Ayers ve Chicago Annenberg Meydan Okumasını Hiç Tartışmadı ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hayran edici, saolun , mehmet – 94

54. Gürbüz Reply

Merhabalar web siteniz inan ki iyi, linkedinde paylaştım

55. elif yılmaz Reply

Giresun merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web sitesi süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım 07-05-2021 03:17:02

56. Gürbüz Reply

Yozgat merkezden ben Gürbüz. Selam bu web sitesi gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2021 04:46:45

57. Bu konu : ” Obama 1995’ten Beri Çocuklarınızın Beyinlerini Yıkıyor: İki Kitaba Rağmen Bill Ayers ve Chicago Annenberg Meydan Okumasını Hiç Tartışmadı ” çok güzel. Merhabalar sayfanız ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , – 201

58. Samsun merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siten inanılmaz güzel, sağolun 23-05-2021 14:54:12

59. Artvin dan kimler var. Obama 1995’ten Beri Çocuklarınızın Beyinlerini Yıkıyor: İki Kitaba Rağmen Bill Ayers ve Chicago Annenberg Meydan Okumasını Hiç Tartışmadı . Merhaba siten inanki çok iyi, saolun , doruk – 294

60. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki güzel, face de paylaştım

61. Konya merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımın inan ki çok güzel, face de paylaştım 04-06-2021 13:23:58

62. Bu konu : ” Obama 1995’ten Beri Çocuklarınızın Beyinlerini Yıkıyor: İki Kitaba Rağmen Bill Ayers ve Chicago Annenberg Meydan Okumasını Hiç Tartışmadı ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanki güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 57

63. Bu konu : ” Obama 1995’ten Beri Çocuklarınızın Beyinlerini Yıkıyor: İki Kitaba Rağmen Bill Ayers ve Chicago Annenberg Meydan Okumasını Hiç Tartışmadı ” çok güzel. Selamlar paylaşımın cidden çok güzel, twitter da paylaştım , ziya – 285

64. Bu konu : ” Obama 1995’ten Beri Çocuklarınızın Beyinlerini Yıkıyor: İki Kitaba Rağmen Bill Ayers ve Chicago Annenberg Meydan Okumasını Hiç Tartışmadı ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki çok güzel, saolun , mehmet – 273

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link