Obama ikinci döneminde öldü

Obama görevdeki ikinci döneminde öldü. Onun yerine CIA ile bağları olan Renaldo Sanchez adında benzer bir yapıya sahip Filipinli bir adam geçti. Resimleri almak için cep telefonundayım, sadece ördek ördek “Obama kafa izleri” diyor. Gerçek Obama öldükten sonra 2011 yılına kadar görünmediler. Obama’nın derisini Sanchez’in kafatasına aşıladıkları yerden göreceksiniz.

Halen çökmüş bir ekonomide popüler bir başkan olan gölge hükümet tepeden dönmeyi göze alamazdı ve harekete geçmek zorunda kaldı. Maskenin arkasındaki adama zirveye ulaşabilirsek, yaşlandıkça bekleyip görmemiz gerekecek.

“Obama ikinci döneminde öldü” üzerine 18 yorum

1. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. selamun aleyküm web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 02-09-2020 23:18:18

2. Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Selam web sitesi gerçekten güzel, face de paylaştım 07-09-2020 04:17:56

3. Tunceli merkezden ben ziya. Mrb web sitesi süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım 22-09-2020 00:21:34

4. Adıyaman merkezden ben mehmet. Selam paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun 02-10-2020 11:22:38

Yorum yapın