Obama ikinci döneminde öldü

Obama görevdeki ikinci döneminde öldü. Onun yerine CIA ile bağları olan Renaldo Sanchez adında benzer bir yapıya sahip Filipinli bir adam geçti. Resimleri almak için cep telefonundayım, sadece ördek ördek “Obama kafa izleri” diyor. Gerçek Obama öldükten sonra 2011 yılına kadar görünmediler. Obama’nın derisini Sanchez’in kafatasına aşıladıkları yerden göreceksiniz.

Halen çökmüş bir ekonomide popüler bir başkan olan gölge hükümet tepeden dönmeyi göze alamazdı ve harekete geçmek zorunda kaldı. Maskenin arkasındaki adama zirveye ulaşabilirsek, yaşlandıkça bekleyip görmemiz gerekecek.

“Obama ikinci döneminde öldü” üzerine 45 yorum

1. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. selamun aleyküm web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 02-09-2020 23:18:18

2. Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Selam web sitesi gerçekten güzel, face de paylaştım 07-09-2020 04:17:56

3. Tunceli merkezden ben ziya. Mrb web sitesi süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım 22-09-2020 00:21:34

4. Adıyaman merkezden ben mehmet. Selam paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun 02-10-2020 11:22:38

5. Bu konu : ” Obama ikinci döneminde öldü ” çok güzel. Merhaba siteniz harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 11

6. Bu konu : ” Obama ikinci döneminde öldü ” çok güzel. Slm paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , Gürbüz – 6

7. Kocaeli merkezden ben mehmet. Mrb web siteniz ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım 01-11-2020 17:50:39

8. Çorum dan kimler var. Obama ikinci döneminde öldü . Merhabalar web siten yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 73

9. Bu konu : ” Obama ikinci döneminde öldü ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha çok güzel, teşekkürler , gaye – 132

10. Tekirdağ dan kimler var. Obama ikinci döneminde öldü . merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 259

11. Bu konu : ” Obama ikinci döneminde öldü ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 223

12. Bu konu : ” Obama ikinci döneminde öldü ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , emin – 352

13. Düzce dan kimler var. Obama ikinci döneminde öldü . selamun aleyküm sayfa valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 203

14. Kırklareli merkezden ben gaye. Merhaba web siteniz vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım 21-12-2020 09:27:25

15. Adıyaman merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım 25-12-2020 00:36:29

16. Batman dan kimler var. Obama ikinci döneminde öldü . Selam web siteniz gerçekten hayran bıraktı, sağolun , mehmet – 309

17. Eskişehir merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 04-01-2021 11:46:44

18. Çorum dan kimler var. Obama ikinci döneminde öldü . Selamın aleyküm bu web sitesi cidden mükemmel, face de paylaştım , – 99

19. Bu konu : ” Obama ikinci döneminde öldü ” çok güzel. Mrb sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , doruk – 312

20. Kırşehir dan kimler var. Obama ikinci döneminde öldü . Selamlar sayfa inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , Emine – 293

21. Burdur merkezden ben ali. Slm paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım 27-01-2021 00:06:37

22. Bu konu : ” Obama ikinci döneminde öldü ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 430

23. Kayseri dan kimler var. Obama ikinci döneminde öldü . Selamlar siten inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 252

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link