Kategoriler
Genel

Obama Trump ve Barr'ı kurdu

Tamam neden hala Qmap'a gidiyorum çünkü Game Over bunun ne anlama geldiğini düşünüyorsa meyve vermek üzeredir.

Obama, Trumps medeni haklarını ihlal ederek 45 dakikalık toplantının Obama'nın Trumps'ın yüzüne sürtünmesi olduğunu söyledi.

Temel olarak George Soros'un önerisi üzerine Obama, Trump'a casusluk mektubuna (son zamanlarda Trump'ın altından yenilenen) Vatanseverlik yasasını izledi.

Eğer bir CIA para aklama olduğunu bilmiyorsanız Trump ve hapis ücretsiz kart köknar olsun var ama CIA ABD topraklarında faaliyet olamaz çünkü hala yasadışı.

Bu yüzden Trump ve Barr, Obama'ya karşı geldikleri için gitmek istedikleri bir turşu içindeler, ancak bunu yapmak Trump’ın CIA bağlarını açığa çıkarır ve Barr’ın vatansever hareketini aynı hareketle yok eder.

Game Over, Barr’ın Vatanseverlik eylemi ve / veya Trump’ın Kara Para Aklama'nın, derin devlete meydan okuduğu için Obama'ya geri dönmek için feda edilmek ve maruz kalmak anlamına geliyor.

“Obama Trump ve Barr'ı kurdu” için 19 yanıt

Çanakkale merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siten yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım 18-02-2020 21:00:29

Adıyaman merkezden ben ziya. Selamlar web siten vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 19-02-2020 18:52:42

Kırıkkale merkezden ben ahmet. Slm paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler 19-02-2020 18:53:09

Burdur merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 28-02-2020 12:50:08

Giresun merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siten yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 05-03-2020 19:07:51

Çanakkale merkezden ben Emine. Merhabalar siten yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 16-03-2020 02:28:44

Tekirdağ merkezden ben Emine. Mrb web siten ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım 22-03-2020 08:32:51

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir