Kategoriler
Genel

Obama Uzun Oyunu

Bu yüzden Obamalar, 2016’dan beri özellikle politik olarak sessiz oldukları için oldukça ünlüydü. Bunu, siyasi yönetim olarak anlıyoruz, yeni yönetimin kurumuna saygı duyuyor ve mümkün olduğunca tarafsız kalıyoruz.

“Michelle normal bir yaşam istiyor ve Barack’ın yorgun olmasını istiyor” kılıcı da var.

Ancak Michelle kamusal alanda sessiz olmaktan başka bir şey değildi. Shes, First Lady olarak popülaritesiyle bile karşılaştırılamayacak bir şekilde ülkeyi ele geçirdi. Ülkenin en popüler figürlerinden biri olan fırtına ile aldı.

Sessiz bir yaşam için çok mu ha? Kitap turu, Sesli Kitap, Ellen DG görünümleri, şimdi Oprah ile anlaşma.

Limelight’tan çıkmak istediğini, ancak bunun yerine kısa sürede Amerika’nın en popüler kadınlarından biri haline geldiğini ve mümkün olduğunca apolitik kaldığını söyledi.

Bu harika, çünkü bir görüşe sahip olmak sizi savunmasız hale getiriyor ve tüm markası son derece popüler ve karakter suikastından gerçekten dokunulmaz.

Böylece DNC, Biden’i aday gösterecek.

Kimse, kelimenin tam anlamıyla kimse HEY gibi olmadığında, Biden aday olarak nerede? Bunu yapmak istemesi pek mantıklı değil, buradaki kişisel güdüsü nerede?

Zaten bir ülke olarak siyah kadını yalnız kadın başkan seçmeyeceğimizi kanıtladık. Ne mükemmel, beklenmedik bir bilet. Beyaz banliyö insanlarını kapıyorsun. Tüm ılımlılar kendilerini güvende ve rahat hissediyor. Ne zaman BAM. Michelle Obama, VP bileti. Kelimenin tam anlamıyla Joe olan kimsenin kabuğuna karşı. Ve Michelle Obama’ya yetenekleri gibi olağanüstü popülaritesi ve Trump’a karşı Obama döneminin nostaljisi hissi ile gir. Tüm bunlar ilk kadın ve siyah iken Başkan Yardımcısı oldu. Demokrat Parti, büyük ölçüde kendisinin ve Obama’nın sessizliği ve apolitik statüsü nedeniyle ve onun çalkantılı bir Trump yönetimi sırasında dokunulmadan kalması nedeniyle, bilet üzerinde bir heyelan için hazırlanıyor.

Obama’nın 2016’dan beri hiçbir şey söylemedi. Hiçbir şey hakkında bir fikirleri yok mu? Onlar bu mütevazı ve alçakgönüllü mü? Şüpheliyim, ülkenin yakması için çok çalıştılar.

Belki de Obama’nın ve Michelle’in siyasetle yaptığı konusunda sıkıca sahip olduğumuz bu fikir aslında hiç de geçerli olmayabilir, çünkü siyasete girmek istiyorsa, gittiği yol oraya en başarılı şekilde ulaşabileceği yoldu. Ve DNC sadece Joe’yu oraya araç olarak kullandı.

“Obama Uzun Oyunu” için 26 yanıt

Adana merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfa valla çok güzel, twitter da paylaştım 08-04-2020 19:21:46

Van merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siten gerçekten dikkat çekici, tebrikler 12-04-2020 19:19:11

Bolu merkezden ben ziya. Selam paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 14-04-2020 15:20:33

Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfa süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım 19-04-2020 10:27:37

Afyon merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha güzel, saolun 27-04-2020 12:47:01

Hakkari merkezden ben Aylin. Selam paylaşım gerçekten hayran bıraktı, saolun 28-04-2020 14:41:54

Gaziantep merkezden ben gaye. Selam herkese bu web sitesi yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım 30-04-2020 23:42:54

Bayburt merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım 05-05-2020 01:33:21

Osmaniye merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siteniz yeminle dikkatimi çekti, şukuladım 13-05-2020 22:35:24

Ardahan merkezden ben Gürbüz. Selam siteniz vallaha hayran bıraktı, şukuladım 15-05-2020 09:59:13

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir