Obama ve Trump’ın aynı miktarda mektubu var

Soyadında 5 harf olan herkes de öyle. Bakın. Etrafı kontrol edin. Arkadaşlarınız ve ailenizle sessiz bir anket yapın. Dünyada soyadında 5 harf olan her bir kişi, doğrudan kendileri için çalışmasa bile, NWO yanlısı bir gündemi olan küreselci bir Marksisttir. O kadar normalleşmişler ki, düzeni görmek zor, ama üstünkörü bir çalışma bile bunu ortaya çıkaracaktır.

“Obama ve Trump’ın aynı miktarda mektubu var” üzerine 15 yorum

1. Bartın merkezden ben mehmet. Selam paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 23-08-2020 19:41:47

2. Osmaniye merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten dikkat çekici, saolun 26-08-2020 18:27:23

3. Malatya merkezden ben banu. Slm web siten inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım 01-10-2020 04:06:58

4. Ağrı merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfanız inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:21:19

5. Bu konu : ” Obama ve Trump’ın aynı miktarda mektubu var ” çok güzel. Selam bu web sitesi harbiden hayran edici, twitter da paylaştım , ahmet – 491

6. Bu konu : ” Obama ve Trump’ın aynı miktarda mektubu var ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 64

Yorum yapın