Kategoriler
Genel

Obamagate dikkat dağıtıcı

Koronavirüsün Trump’ın imajı için iyi sonuç vermediği oldukça açıktır. Hataları ve yanlış sözleri abartılıyor, onay derecesi çılgınca dalgalanmaya devam ediyor ve Biden onu kilit eyaletlere yönlendiriyor gibi görünüyor. Trump’ın ona her zamankinden daha fazla gözü olduğunu söylemek çok zor olmazdı.

Şimdi Flynn durumunu ele alalım. Flynn olmasına rağmen suçu itiraf ettinormal bir kişiye hapis cezası verilir. Aniden, tüm bu kaosun ortasında, scotchfree serbest bırakıldı ve önceki yönetim hakkında bir sürü rahatça söylenti mi geldi?

Kendinizi kandırmayın. Bu, yüzyıllardır kullanılan klasik bir hükümet uygulamasıdır: Kötü şeyler olduğunda, kitlelerin dikkatini dağıtırsınız, böylece arkasındaki karışıklığı temizleyebilirsiniz ve herkes bunun için düşüyor. Tüm sözde hükümet şüphecileri, açlıktan ölmek ve beş öğün yemek gibi hükümet propagandasını yiyorlar.

Mükemmel çünkü Trump’ı seviyorsanız, söylediği her şeyi kabul edersiniz ve asla sorgulamazsınız. Eğer ondan hoşlanmıyorsan, seni asla kandırmaktan hiç endişe etmiyordu. Ülkenin yarısını, her cumhurbaşkanı ile aynı şeylerden kurtulmak için kandırmak zorunda.

Uykuda kal, çocuklar.

Gönderen … Masterdarwin88
[comments]

“Obamagate dikkat dağıtıcı” için 7 yanıt

Karaman merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim iyi, teşekkürler 19-05-2020 13:04:40

Tokat merkezden ben Aylin. Slm sayfan vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-05-2020 04:10:37

Kastamonu merkezden ben Aylin. Slm web siten yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım 27-05-2020 22:32:49

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir