Obamagate’e ne oldu?

Yaklaşık beş ay önce pek çok insan bunun hakkında gönderi paylaştı, ne kadar büyük bir anlaşma olduğunu söyleyerek, Trump bunun “Birleşik Devletler tarihindeki en büyük siyasi skandal” olduğunu söyledi.

Barr’ın araştırmaya biraz isteksiz olduğunu hatırlıyorum ama Durham bir soruşturma yapıyordu … Biden olanların bir parçası olacağı ve onun ön ve merkezle liderlik etmesini beklediğiniz için garip görünüyor. tartışmalarda.

Sanırım Pence geçerken bundan bahsetmişti, ama ‘Birleşik Devletler tarihindeki en büyük siyasi skandala’ ne oldu?

“Obamagate’e ne oldu?” üzerine 35 yorum

1. Bu konu : ” Obamagate’e ne oldu? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , memo – 34

2. Yalova dan kimler var. Obamagate’e ne oldu? . merhaba arkadaşlar sayfan valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ahmet – 104

3. Bu konu : ” Obamagate’e ne oldu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 470

4. Adıyaman dan kimler var. Obamagate’e ne oldu? . Merhabalar sayfanız gerçekten iyi, teraziye tıkladım , ali – 96

5. Bu konu : ” Obamagate’e ne oldu? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 97

6. İstanbul merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web sitesi harbiden hoşuma gitti, saolun 23-11-2020 21:18:43

7. Hatay dan kimler var. Obamagate’e ne oldu? . Merhaba herkese web siteniz süper ötesi güzel, face de paylaştım , Aylin – 465

8. Kastamonu merkezden ben gaye. Merhabalar web siten inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 26-11-2020 04:35:36

9. Çanakkale dan kimler var. Obamagate’e ne oldu? . Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 356

10. Sivas dan kimler var. Obamagate’e ne oldu? . merhaba arkadaşlar web siten vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 177

11. Ardahan dan kimler var. Obamagate’e ne oldu? . merhaba arkadaşlar sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , mehmet – 22

12. Bursa dan kimler var. Obamagate’e ne oldu? . Merhaba paylaşımınız inan ki güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 298

13. Bu konu : ” Obamagate’e ne oldu? ” çok güzel. Selamlar sayfan gerçekten iyi, facebookta paylaştım , ziya – 424

14. Bu konu : ” Obamagate’e ne oldu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , gaye – 398

15. Gümüşhane dan kimler var. Obamagate’e ne oldu? . selamun aleyküm sayfan valla dikkat çekici, sağolun , ali – 334

16. Adana dan kimler var. Obamagate’e ne oldu? . Selamlar web siteniz vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , gaye – 211

17. Kırşehir dan kimler var. Obamagate’e ne oldu? . Merhabalar siten inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 107

18. Karaman dan kimler var. Obamagate’e ne oldu? . Merhaba web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 326

19. Bu konu : ” Obamagate’e ne oldu? ” çok güzel. Selam web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 107

20. Bu konu : ” Obamagate’e ne oldu? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 271

21. Bitlis merkezden ben gaye. Merhaba web siten süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler 09-02-2021 18:08:28

22. Bu konu : ” Obamagate’e ne oldu? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 387

23. Samsun dan kimler var. Obamagate’e ne oldu? . selam arkadaşlar web sitesi yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 201

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link