Artık arşivlerime erişime sahip olduğuma göre, biraz daha analiz sağlayabildim. Burada pek çok itiraz edenlerin olduğunu biliyorum, ancak matrisin içinden görebilenler için analiz edilirken kanıt yayınlamaya devam edeceğim.

Aşağıda kanıtım var. Kızıyla birlikte fotoğrafı 2017 yılına ait. Çenesine ve kulaklarına bakın, 08’de seçtiğimiz adamla aynı kişi olamaz. 07’deki tartışmalardan birinden kanıt olarak bir fotoğraf verdim. Çene o kadar sivri değil ve kulaklar tamamen yanlış. Bu konuda herhangi bir sızıntı varsa, lütfen paylaşın.

https://imgur.com/a/Ui0nWJN

Author

21 Comments

1. Bu konu : ” Obama’nın Filipinli bir adamla değiştirildiğine dair daha fazla fotoğrafik kanıt ” çok güzel. Selamlar sayfa harbiden çok güzel, şukuladım , emin – 441

2. Adıyaman merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler 10-04-2021 23:19:03

3. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun

4. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım

5. Düzce dan kimler var. Obama’nın Filipinli bir adamla değiştirildiğine dair daha fazla fotoğrafik kanıt . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun , ahmet – 455

6. Bu konu : ” Obama’nın Filipinli bir adamla değiştirildiğine dair daha fazla fotoğrafik kanıt ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha güzel, tebrikler , Hasan – 314

7. Trabzon dan kimler var. Obama’nın Filipinli bir adamla değiştirildiğine dair daha fazla fotoğrafik kanıt . Merhaba herkese web siteniz valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 463

8. Bu konu : ” Obama’nın Filipinli bir adamla değiştirildiğine dair daha fazla fotoğrafik kanıt ” çok güzel. Selamlar paylaşım cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 294

9. Selam herkese web sitesi vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım

10. Tekirdağ merkezden ben Emine. Slm sayfa inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 17-05-2021 01:37:16

11. Afyon dan kimler var. Obama’nın Filipinli bir adamla değiştirildiğine dair daha fazla fotoğrafik kanıt . Mrb siten ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 144

12. Malatya dan kimler var. Obama’nın Filipinli bir adamla değiştirildiğine dair daha fazla fotoğrafik kanıt . Selamın aleyküm web siten vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 2

13. Kahramanmaraş merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siten cidden dikkatimi çekti, şukuladım 11-06-2021 00:01:15

14. Bu konu : ” Obama’nın Filipinli bir adamla değiştirildiğine dair daha fazla fotoğrafik kanıt ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , doruk – 313

15. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler

16. İstanbul merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi güzel, şukuladım 08-07-2021 19:46:33

17. Bitlis merkezden ben Aylin. Selamlar sayfa vallaha hayran bıraktı, sağolun 10-07-2021 10:40:45

18. Eskişehir dan kimler var. Obama’nın Filipinli bir adamla değiştirildiğine dair daha fazla fotoğrafik kanıt . merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi çok iyi, sağolun , hatice – 32

19. Tekirdağ merkezden ben emin. Mrb paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 14-07-2021 19:15:39

20. Kocaeli merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden iyi, face de paylaştım 15-07-2021 11:17:54

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link