Obama’nın GERÇEK adı olduğunu öğrendim (eğer soruyorsanız) Jimmy Hussein Obama

Ama hepsi bu kadar değil, obamium’un obama’yı yarattığını öğrendim ve obamium Mars’ta nesli tükenmiş ama arkadaşlarıyla dünyaya gelen bir uzaylı ve şimdi ABD hükümetini yönetiyor ve daha fazla obami için arkadaşlarını bulmaya çalışıyor, o zaman Mars’a geri dön ve türünü yok et

Yakında daha fazla bilgi ve daha fazla ayrıntı sunulabilir

31 Comments

1. Mrb sayfa süper ötesi güzel, twitter da paylaştım

2. Bu konu : ” Obama’nın soyadını öğrendim (Artı daha fazla bilgi) ” çok güzel. Mrb sayfan vallaha billaha çok iyi, tebrikler , Emine – 197

3. Ardahan merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımın inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım 30-04-2021 13:17:32

4. Merhaba web sitesi valla çok iyi, twitter da paylaştım

5. Yozgat dan kimler var. Obama’nın soyadını öğrendim (Artı daha fazla bilgi) . selamun aleyküm web siten vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 125

6. Kırıkkale dan kimler var. Obama’nın soyadını öğrendim (Artı daha fazla bilgi) . selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , memo – 29

7. Kayseri merkezden ben memo. Selam herkese web sitesi vallaha billaha mükemmel, saolun 06-05-2021 23:44:28

8. Bu konu : ” Obama’nın soyadını öğrendim (Artı daha fazla bilgi) ” çok güzel. Merhaba siten ciddiyim çok güzel, tebrikler , ahmet – 246

9. Selam paylaşım gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Bu konu : ” Obama’nın soyadını öğrendim (Artı daha fazla bilgi) ” çok güzel. Merhabalar paylaşım gerçekten hayran edici, saolun , Aylin – 211

11. selamun aleyküm web siteniz gerçekten güzel, şukuladım

12. Kastamonu merkezden ben banu. Merhabalar siten inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 15-05-2021 02:54:24

13. elif yılmaz Reply

Mersin dan kimler var. Obama’nın soyadını öğrendim (Artı daha fazla bilgi) . Selam herkese paylaşımın süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 176

14. merhaba arkadaşlar sayfa inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

15. Tokat dan kimler var. Obama’nın soyadını öğrendim (Artı daha fazla bilgi) . Merhaba herkese paylaşımınız valla dikkat çekici, tebrikler , Emine – 221

16. Kocaeli dan kimler var. Obama’nın soyadını öğrendim (Artı daha fazla bilgi) . Merhaba herkese siteniz inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , hatice – 412

17. Bu konu : ” Obama’nın soyadını öğrendim (Artı daha fazla bilgi) ” çok güzel. Merhabalar web sitesi ciddiyim çok güzel, teşekkürler , ali – 488

18. Kırşehir merkezden ben . selam arkadaşlar web siten süper ötesi çok iyi, sağolun 09-06-2021 21:54:13

19. Selam herkese siteniz harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım

20. elif yılmaz Reply

Bursa merkezden ben elif yılmaz. Mrb bu web sitesi cidden hayran bıraktı, tebrikler 23-06-2021 04:50:46

21. Rize merkezden ben ziya. Selamlar siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun 28-06-2021 07:57:18

22. Bu konu : ” Obama’nın soyadını öğrendim (Artı daha fazla bilgi) ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 69

23. Kütahya merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siten cidden iyi, facebookta paylaştım 05-07-2021 06:54:50

24. Erzincan dan kimler var. Obama’nın soyadını öğrendim (Artı daha fazla bilgi) . selamun aleyküm web siten süper ötesi çok güzel, tebrikler , mehmet – 246

25. Bu konu : ” Obama’nın soyadını öğrendim (Artı daha fazla bilgi) ” çok güzel. Slm siteniz süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , – 157

26. Bu konu : ” Obama’nın soyadını öğrendim (Artı daha fazla bilgi) ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inan ki güzel, face de paylaştım , gaye – 96

27. Artvin dan kimler var. Obama’nın soyadını öğrendim (Artı daha fazla bilgi) . Merhabalar web sitesi ciddiyim iyi, saolun , Aylin – 487

28. Amasya dan kimler var. Obama’nın soyadını öğrendim (Artı daha fazla bilgi) . Merhaba herkese paylaşım gerçekten iyi, teşekkürler , ali – 156

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link