Bunu hatırlıyor musun ?

Bu, salgın yalanını satmak için tanıttıkları videolardan biri. Bunu gördüğümde ilk tepkimi hatırlıyorum, güldüm. Empatim olmadığı için değil, çok sahte göründüğü için. Bu şekilde ölmenize neden olan hiçbir hastalık yoktur. Bunu bilmek için bulaşıcı hastalık uzmanı olmanıza gerek yok. Bir saniye iyisin ve sonra yerde yıldırım çarpmış gibi ölü yatıyorsun. lol.

Batı’da covid tarafından enfekte olduktan sonra bu şekilde çökmekte olan kimseyi henüz görmedim.

Bu covid bok gösterisinin çok sahte olduğunu hatırlatmak isterim. Hayatınıza yeniden 2019’daymışız gibi devam edin çocuklar Hiç kimse tüm temel özgürlük kısıtlamalarına uymuyorsa, artık salgın kalmaz ve her şey biter. Bütün bu palyaço şovu sadece medyada var. Gerçek dünyada, yaşadığımız dünyada salgın yoktur.

Author

28 Comments

1. Merhaba paylaşımın valla iyi, sosyal medyada paylaştım

2. Çankırı merkezden ben emin. Merhaba web siteniz süper ötesi çok iyi, şukuladım 01-01-2021 10:12:14

3. elif yılmaz Reply

Kütahya dan kimler var. Ocak 2020’de Çin’de olduğu gibi, enfekte insanların sokaklarda öldüğünü hiç gördünüz mü? . selamun aleyküm web siteniz inanki hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 304

4. Selam herkese paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler

5. Diyarbakır dan kimler var. Ocak 2020’de Çin’de olduğu gibi, enfekte insanların sokaklarda öldüğünü hiç gördünüz mü? . selamun aleyküm siteniz vallaha mükemmel, face de paylaştım , hatice – 462

6. Kahramanmaraş merkezden ben ali. Merhaba paylaşımın valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 16-01-2021 18:57:03

7. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ocak 2020’de Çin’de olduğu gibi, enfekte insanların sokaklarda öldüğünü hiç gördünüz mü? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten vallaha hayran edici, şukuladım , Gürbüz – 227

8. Muş merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşım yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 19-01-2021 19:25:55

9. Tekirdağ merkezden ben . Mrb sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler 25-01-2021 01:11:40

10. Bu konu : ” Ocak 2020’de Çin’de olduğu gibi, enfekte insanların sokaklarda öldüğünü hiç gördünüz mü? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın cidden mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 111

11. Bu konu : ” Ocak 2020’de Çin’de olduğu gibi, enfekte insanların sokaklarda öldüğünü hiç gördünüz mü? ” çok güzel. Slm web siten cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 441

12. Aksaray dan kimler var. Ocak 2020’de Çin’de olduğu gibi, enfekte insanların sokaklarda öldüğünü hiç gördünüz mü? . Slm bu web sitesi cidden güzel, saolun , emin – 159

13. Merhaba herkese paylaşımınız inanki iyi, sağolun

14. Bu konu : ” Ocak 2020’de Çin’de olduğu gibi, enfekte insanların sokaklarda öldüğünü hiç gördünüz mü? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ziya – 36

15. elif yılmaz Reply

Tunceli merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım 09-02-2021 07:33:02

16. Bu konu : ” Ocak 2020’de Çin’de olduğu gibi, enfekte insanların sokaklarda öldüğünü hiç gördünüz mü? ” çok güzel. Slm paylaşımın süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , mehmet – 349

17. İzmir dan kimler var. Ocak 2020’de Çin’de olduğu gibi, enfekte insanların sokaklarda öldüğünü hiç gördünüz mü? . Selam herkese paylaşımın valla mükemmel, tebrikler , ziya – 161

18. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım

19. Sinop dan kimler var. Ocak 2020’de Çin’de olduğu gibi, enfekte insanların sokaklarda öldüğünü hiç gördünüz mü? . merhaba arkadaşlar web siten yeminle hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 48

20. Kırşehir merkezden ben ali. Merhabalar sayfan harbiden güzel, saolun 06-03-2021 14:40:05

21. Gürbüz Reply

Çorum dan kimler var. Ocak 2020’de Çin’de olduğu gibi, enfekte insanların sokaklarda öldüğünü hiç gördünüz mü? . Merhaba paylaşım vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 190

22. Balıkesir merkezden ben Aylin. Slm paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 14-03-2021 03:16:09

23. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ocak 2020’de Çin’de olduğu gibi, enfekte insanların sokaklarda öldüğünü hiç gördünüz mü? ” çok güzel. Slm sayfanız inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 6

24. Afyon merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siteniz valla hoşuma gitti, tebrikler 18-03-2021 04:17:13

25. Gürbüz Reply

Slm siten inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Uşak merkezden ben mehmet. Slm paylaşım cidden dikkat çekici, saolun 06-04-2021 07:05:52

27. Artvin dan kimler var. Ocak 2020’de Çin’de olduğu gibi, enfekte insanların sokaklarda öldüğünü hiç gördünüz mü? . Merhaba bu web sitesi inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , memo – 103

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link