Kesinlikle insanlardan, hayvanlardan değil. Pandeminin ilk günlerinde Çinli sağlık yetkilileri ve Dünya Sağlık Örgütü’nün savunduğu deniz ürünleri pazarı teorisi yanlıştı.

İlk SARS’ın varlığının ilk üç ayında hızla geliştiği, insanları enfekte etme yeteneğini sürekli olarak ince ayarlayarak ve yalnızca salgının sonraki aşamalarında yerleştiği açıktı. Buna karşılık, yeni virüs daha çok geç evre SARS’a benziyordu. Chan, Zhan’a hayretle “Sanki erken aşamayı kaçırıyor gibiyiz” dedi. Veya makalelerine koyduğu gibi, sanki “insan bulaşmasına zaten çok iyi uyarlanmış” gibi.

https://www.bostonmagazine.com/news/2020/09/09/alina-chan-broad-institute-coronavirus/

https://archive.is/yIIEP

35 Comments

1. Isparta dan kimler var. Ocak ayında yeni bir koronavirüsün Wuhan’da salgına neden olduğu haberi yayıldığında. . Selamın aleyküm web sitesi gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , doruk – 76

2. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden iyi, face de paylaştım

3. Çanakkale dan kimler var. Ocak ayında yeni bir koronavirüsün Wuhan’da salgına neden olduğu haberi yayıldığında. . Merhabalar web siten vallaha iyi, saolun , hatice – 26

4. Selamın aleyküm siten inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım

5. Balıkesir merkezden ben ali. Slm sayfanız inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 11-05-2021 02:53:49

6. Şırnak merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha güzel, şukuladım 11-05-2021 08:08:37

7. Muğla merkezden ben hatice. Slm paylaşım yeminle güzel, tebrikler 15-05-2021 10:55:25

8. Gümüşhane merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız vallaha mükemmel, twitter da paylaştım 16-05-2021 10:25:05

9. Bu konu : ” Ocak ayında yeni bir koronavirüsün Wuhan’da salgına neden olduğu haberi yayıldığında. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz güzel, saolun , Aylin – 478

10. Tekirdağ dan kimler var. Ocak ayında yeni bir koronavirüsün Wuhan’da salgına neden olduğu haberi yayıldığında. . Merhaba siteniz inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , ziya – 276

11. Erzurum dan kimler var. Ocak ayında yeni bir koronavirüsün Wuhan’da salgına neden olduğu haberi yayıldığında. . Selamın aleyküm paylaşımın cidden dikkatimi çekti, saolun , gaye – 435

12. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım

13. Merhaba siteniz inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım

14. selamun aleyküm paylaşımın harbiden hayran edici, sağolun

15. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ocak ayında yeni bir koronavirüsün Wuhan’da salgına neden olduğu haberi yayıldığında. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, sağolun , Gürbüz – 51

16. Bu konu : ” Ocak ayında yeni bir koronavirüsün Wuhan’da salgına neden olduğu haberi yayıldığında. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 163

17. Bu konu : ” Ocak ayında yeni bir koronavirüsün Wuhan’da salgına neden olduğu haberi yayıldığında. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten yeminle çok iyi, teşekkürler , hatice – 149

18. Edirne dan kimler var. Ocak ayında yeni bir koronavirüsün Wuhan’da salgına neden olduğu haberi yayıldığında. . Selamlar paylaşım valla hayran bıraktı, tebrikler , memo – 408

19. elif yılmaz Reply

Adana dan kimler var. Ocak ayında yeni bir koronavirüsün Wuhan’da salgına neden olduğu haberi yayıldığında. . Selam web siteniz vallaha dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 29

20. Elazığ dan kimler var. Ocak ayında yeni bir koronavirüsün Wuhan’da salgına neden olduğu haberi yayıldığında. . Selamlar paylaşımın inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 181

21. Bu konu : ” Ocak ayında yeni bir koronavirüsün Wuhan’da salgına neden olduğu haberi yayıldığında. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Aylin – 108

22. Bartın dan kimler var. Ocak ayında yeni bir koronavirüsün Wuhan’da salgına neden olduğu haberi yayıldığında. . Merhabalar paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 262

23. Bu konu : ” Ocak ayında yeni bir koronavirüsün Wuhan’da salgına neden olduğu haberi yayıldığında. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz valla iyi, face de paylaştım , ziya – 316

24. Şırnak merkezden ben emin. Mrb siteniz vallaha billaha iyi, sağolun 04-07-2021 00:38:06

25. Bu konu : ” Ocak ayında yeni bir koronavirüsün Wuhan’da salgına neden olduğu haberi yayıldığında. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , – 101

26. Bilecik merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siten cidden dikkat çekici, sağolun 09-07-2021 06:14:28

27. Bu konu : ” Ocak ayında yeni bir koronavirüsün Wuhan’da salgına neden olduğu haberi yayıldığında. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 191

28. Bu konu : ” Ocak ayında yeni bir koronavirüsün Wuhan’da salgına neden olduğu haberi yayıldığında. ” çok güzel. Selam sayfanız harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 193

29. elif yılmaz Reply

Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 18-07-2021 02:47:45

30. Kars merkezden ben hatice. Selamlar sayfan inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-07-2021 16:00:05

31. Bu konu : ” Ocak ayında yeni bir koronavirüsün Wuhan’da salgına neden olduğu haberi yayıldığında. ” çok güzel. Selam herkese siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , – 136

32. elif yılmaz Reply

Bartın merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfa süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım 24-07-2021 08:24:58

33. Antalya dan kimler var. Ocak ayında yeni bir koronavirüsün Wuhan’da salgına neden olduğu haberi yayıldığında. . merhaba arkadaşlar sayfan cidden iyi, teşekkürler , emin – 6

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link