Occams Razor ve bu Pandemi

Bu Küresel Pandeminin sadece basit bir virüs tehdidi olduğuna ve gördüğümüz şeyin gerçek olduğuna yürekten inanan herhangi birini tanıyor musunuz? Hepimiz Occams jiletinin ne olduğunu biliyoruz ve hepimiz onlarca yıldır kendi aklımız için uyguluyoruz! Medyanın en azından tehlikede olduğunu hepimiz biliyoruz. Orada etrafta yüzen en az bir virüs olduğunu biliyoruz. Bunun insanlık tarihinde ilk kez gezegeni karantinaya aldığımızı biliyoruz.

Bilmediğimiz şey, bunun doğal olarak oluşan bir virüs mü yoksa insan yapımı bir virüs mü olduğu değil mi? Bilmediklerimiz aslında ne kadar ölümcül? % 100 güvenle bilmediğimiz şey, en son kelimenin nasıl yayıldığının 27 feet uzakta durmasıdır! Bilmediğimiz şey, bu virüsün gerçekte ne kadar zamandır var olduğu.

Bence bu küçük liste yeterli olacak. Tipik bir şekilde bir şey mantıklı olmadığında, neden mantıklı olmadığını teorize ederiz ve kanıtları veya eksikliklerini açıklamak için alternatif senaryolar buluruz. Kolektif Vicdan'a% 100 inanmak beni var olan tek doğru cevaba ve şimdiye kadar tartıştığımız hemen hemen her büyük teori ile sonuçlanır! Kesinlikle ilginç zamanlarda yaşıyoruz!

Bence en mantıklı cevap İttifak hakkındaki teoride (QAnon ve bazılarımız) gerçekten Uluslararası Yolsuzluk'un çekicisini indiriyor. Bunun gerçek olabilmesi için bir oyun planına sahip olmaları gerekiyordu. İşte bu büyüklükte bir iğnenin çıkarılması gerektiğini düşünürdüm.

Her şeyden önce bu plan son birkaç on yıl içinde bile taranmadı. Bu planın 1950'lerin ortalarında Senatör McCarthy'nin beğenisiyle başladığına inanıyorum! Bizi uyarmaya çalıştı ama insanlık WW2 sonra çok rahat ve işler harika! Gerçekten öyleydiler! Bazen 1950'lerin nakli olduğumu düşünüyorum. 1960'ların sonlarında doğdum, bu yüzden böyle bir şeye inanırsanız mümkün. Bu noktadan itibaren hükümetimizin kelimenin tam anlamıyla halk için bir Komünist / Faşist yan ve yan ayrıldığına gerçekten inandığım zamandır. Bu politik bir şey değil, bu yüzden hükümetimizin en az 70 yıldır kendisiyle savaşta olduğunu düşünüyorum! Sonra JFK suikaste uğradı ve bu Pentagon, Whitehouse ve Capitol'un duvarları içinde OLMAKTADIR. Bu olduğunda hayatta olmadığımı biliyorum, ancak 1970'lerde büyüyorum, bunun hala önemli bir tartışma konusu olduğu aile toplantılarının canlı anılarım olduğunu söyleyebilirim ve Radar Ekranında bunun zaman çerçevesi olacağına inanıyorum. general populous biraz daha yakından izlemeye karar verdi. İronik bir şekilde, bu, ülke çapında birçok Milis Grubu oluşturduğumuz ve bu konuda gittikçe daha fazla kamulaştığımız zamandır. Kimse Comitatus Posse? Bunun 1970'lerde ve 1980'lerde nasıl büyük bir şey olduğunu hatırlıyor musunuz? Buna inanıyorum ki, biz insanlar liderlerimize dikkat etmeliyiz.

Sonra BÜYÜK 1980'lerimiz vardı ve her şey iyiydi ve 1990'lara dönüyordu, ekonomi harikaydı, teknoloji patlıyordu ve çığlık atıyordu. Sadece unuttuk… teknolojimizle çok meşguldük, yolumuzu kaybettik.

Şimdiye kadar ilerleyin …… Ne değişti? ŞİMDİ ofiste AYNI Mevzuatlardan bazılarına sahibiz! İşte bu sorunun% 90'ı nereden geliyor? Tarih boyunca Özel İlgi ve Lobicilik'in bu kadar Açık hale geldiğini tam olarak anlayamıyorum… ama artık ciddiye almayı bile denemiyorlar!

Bunu sizlere kırmaktan nefret ediyorum ama hükümetimizin ne kadar yozlaşmış olduğunu göremiyorsanız Bilişsel Uyumsuzluk kartını oynayabiliriz … Bunu nasıl açıklayacağımı bilmiyorum. 8 çocuklu kendi ailemde hepimizin çok dindar (Hıristiyan) olduğumuzu söyleyebilirim, bunlardan herhangi birini görebilen tek kişiyim. Ben hemen hemen siyah koyun teneke folyo şapka adamım! Ben iyiyim!

Hükümetimizin ve muhtemelen dünyanın dört bir yanındaki benzerlerinin aynı olduğunu kabul edebilir miyiz? (cephede olduğu gibi) Eğer bu konuda hemfikirsek, bu Pandemi hakkında bir şeyler olmadığını kabul edebilir miyiz?

Bizi nerede bırakıyor?

Sanırım Trump, Dems'in Hillary'nin olması gerektiğini düşündüğü aynı şekilde (Ofise Kondu). Kim olduğunu söylemeyeceğim, ama evet seçimin hileli olduğuna inanıyorum, ama bu sefer İyilik güçleri için. Tüm bunlar doğruysa, geçmişte yapılan birkaç seçim TÜM hileli olduklarını gösterdiğinde affedeceğiz ve bu bir kafaya gelmeye başladığında bu kanıtları gösterecekler.

Boyunca Q… ..

Q kimdir? Bence Q onlarca yıllık direniş ve örgütlenmenin doruk noktası. Ayrıca orijinal Q'nun gerçekten JFK olduğuna inanıyorum. Jr yaşıyor mu? Bunun gerçek olduğuna inanmak istediğim kadar satılmadım. O yıllar boyunca Vatanseverler keşfedildi ve planlar yapıldı. Bunun ilk denemem olduğunu düşünmüyorum. 1982 Falkland Adaları Savaşı'nın bu konuda bir sürü anlamı var… ..biçim somut bir his hissetmemek bir bağırsakla karşı karşıya kalmadan Antarktika'ya olan yakınlığı beni düşünüyor… ..

Trump'ın 3 yıl içinde kaç Pedo ve Uyuşturucu tutuklama yaptığı ile grafiği çevrimiçi olarak gördünüz mü? KARIŞTIRICI! Bataklık olayını boşaltan bu şeyin gerçek olduğunun tek gerçek kanıtı. Aradaki fark, bataklığın aslında hepsi TÜM olduğunda kendi Hükümetimizi kastettiğini ve İnancımızın yalan söylemesi gereken budur… .. Dünyaya katılmak için geldiğimiz tüm Vatanseverlerin Umut ve Dua etmeliyiz. Dava vatansever olarak kalır.

Bence bu egzersizin ilk adımı, dünyanın dört bir yanından gelen spec op'lerin iradelerine karşı tutulan tüm Çocukları ve Yetişkinleri toplamasıydı. Bence spec ops bu operasyonda kötü adam kayıpları hakkında çok umursamıyorum…. Hedef Çocuklar ve Trump temelde bize söyledim o Virüs Adresinde o gece o güzel genç bayan dönmek hakkında konuşmak … hatırlıyor musun?

Adım 2 şimdi devam ediyor. Onlar karanlık tehdit (ne kadar ironik) altında tüm potansiyel terör neden tehditlere yuvarlanıyor … .Paralı askerler, Antifa, MS13 tipi çeteler. Bu çok uzun sürmeyecek.

Adım 3 Birkaç yoldan gidebiliriz, ancak kalan CEO'ları ve hatta Hollywood'u söylemek zorundayım.

Adım 4 büyüktür ve bir teknik operasyondan daha çok bir Savaş gibi görünebilecek en yüksek dirence sahip olacak olanıdır. Bankacılık Aileleri, Kraliyet Ailesi ve BÜYÜK oyuncuları bile bildiklerimizin bile üstüne çıktıklarında….

Adım 5 Dünya korku içinde izliyor ve iyileşme sürecine başlıyoruz.

İnsanoğlu hiç aynı olacak mı? Acımasızlığın ve kötülüğün soğuk sert gerçeği bizi ve türleri uyandıracak mı yoksa insanlık iyileşecek ve bu karanlık tarafı başka biriyle değiştirecek mi?

Bunun güzel yanı… .. başka seçeneğimiz var! Özgür irademiz var. Koşulsuz olarak komşunu sevebilir misin? Çünkü alacağı şey bu!

Hepinize sevgi ve sarılmak …… ciddiye.

“Occams Razor ve bu Pandemi” üzerine 73 yorum

1. Kastamonu merkezden ben gaye. Merhaba siten inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım 01-04-2020 15:40:58

2. Elazığ merkezden ben banu. Selam herkese web siten ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım 01-04-2020 16:35:15

3. Kars merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım 01-04-2020 23:22:51

4. Kastamonu merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun 06-04-2020 03:33:37

5. Çanakkale merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım 11-04-2020 00:10:41

6. Çanakkale merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım 16-04-2020 14:59:45

7. Muş merkezden ben Gürbüz. Selam web sitesi harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 19-04-2020 17:10:43

8. Siirt merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımın inanki hoşuma gitti, şukuladım 22-04-2020 05:03:07

9. Hatay merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha güzel, face de paylaştım 22-04-2020 10:15:01

10. Bayburt merkezden ben ali. Selamlar web sitesi yeminle hayran edici, twitter da paylaştım 22-04-2020 13:46:22

11. Yozgat merkezden ben gaye. Merhaba paylaşımın valla iyi, sosyal medyada paylaştım 23-04-2020 04:58:43

12. Aydın merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 03-05-2020 03:01:34

13. Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese bu web sitesi vallaha çok güzel, facebookta paylaştım 04-05-2020 23:37:38

14. Bitlis merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım 07-05-2020 19:22:15

15. Giresun merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 14-05-2020 08:55:30

16. Siirt merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşım inanki dikkat çekici, şukuladım 16-05-2020 12:13:05

17. Kırklareli merkezden ben ziya. Mrb siteniz valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 24-05-2020 17:48:26

18. Hatay merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siten harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 30-05-2020 22:21:36

19. Amasya merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 09-07-2020 15:15:05

20. Yalova merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfa vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım 06-08-2020 23:43:56

21. Hatay merkezden ben banu. Selam herkese bu web sitesi inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 26-08-2020 15:15:54

22. Kırşehir merkezden ben doruk. Slm sayfa cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 29-09-2020 06:00:59

23. Kırklareli merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşım yeminle dikkat çekici, face de paylaştım 02-10-2020 11:34:18

24. Sinop dan kimler var. Occams Razor ve bu Pandemi . Selam sayfanız yeminle çok güzel, tebrikler , doruk – 169

25. Bu konu : ” Occams Razor ve bu Pandemi ” çok güzel. Selam paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, tebrikler , hatice – 33

26. Karaman dan kimler var. Occams Razor ve bu Pandemi . Merhaba herkese web siten vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 86

27. Bu konu : ” Occams Razor ve bu Pandemi ” çok güzel. Slm paylaşım harbiden iyi, face de paylaştım , – 117

28. Elazığ dan kimler var. Occams Razor ve bu Pandemi . selamun aleyküm sayfa inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , ahmet – 331

29. Giresun merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 08-11-2020 16:29:13

30. İzmir dan kimler var. Occams Razor ve bu Pandemi . merhaba arkadaşlar paylaşım inanki hayran edici, şukuladım , emin – 310

31. Bitlis dan kimler var. Occams Razor ve bu Pandemi . Selam herkese web siten cidden çok iyi, şukuladım , emin – 310

32. Kırşehir merkezden ben hatice. Slm web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 16-11-2020 06:24:37

33. Aydın merkezden ben memo. selam arkadaşlar sayfa cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 25-11-2020 01:16:43

34. Bu konu : ” Occams Razor ve bu Pandemi ” çok güzel. Selam sayfa vallaha billaha hayran edici, saolun , Hasan – 348

35. Kütahya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımınız inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım 27-11-2020 03:20:23

Yorum yapın