Occidental İthalat ve İhracat A.Ş.

Eskiden bir sinema salonunda çalışıyordum ve birkaç yıl önce hem bir yönetici hem de üzerinde tuhaf bir sembol olan eşleşen kibrit kutuları buldum, arkasında “Occidental Imports and Export Co.” yazıyordu. kibrit kutusunu açtığınızda bir telefon numarasıyla birlikte “seçenekleriniz tükendi” diyor. Numarayı aradı ve bu otomatik bir mesajdı ve numarayı mesaj atarsanız size mesaj attılar. Aslında bir gün takım elbiseli tuhaf bir adam yönetmenimizi aramak için sinemamıza geldi ve ona o gün işte olmadığını söylediğimizde sinirlendi, ancak ondan önce benden başka iki kişi kibrit kutusunu biliyordu. hiç kimseye söylemedi. Geçenlerde kibrit kutusunu tekrar buldum ve ismine baktığımda bir site buldum ve bu gerçekten tuhaf bence sitede hala aktifler. Occidental Imports and Export Co.’dan başka biri duydu mu? Başka nerede sormam gerektiğinden pek emin değildim, bu yüzden komplo redditini anladım. Lütfen bilmek istediğim başka bir bilgi varsa.

“Occidental İthalat ve İhracat A.Ş.” üzerine 20 yorum

1. Kars merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden dikkat çekici, teşekkürler 08-08-2020 07:51:21

2. Kütahya merkezden ben Emine. Selamlar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 08-08-2020 11:43:45

3. Siirt merkezden ben doruk. Selam paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 09-08-2020 02:54:51

4. Osmaniye merkezden ben Aylin. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 12-09-2020 20:13:17

5. Balıkesir merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 02-10-2020 10:22:18

6. Kırşehir merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 02-10-2020 20:08:05

7. Giresun merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım 10-10-2020 21:52:42

Yorum yapın