Eskiden bir sinema salonunda çalışıyordum ve birkaç yıl önce hem bir yönetici hem de üzerinde tuhaf bir sembol olan eşleşen kibrit kutuları buldum, arkasında “Occidental Imports and Export Co.” yazıyordu. kibrit kutusunu açtığınızda bir telefon numarasıyla birlikte “seçenekleriniz tükendi” diyor. Numarayı aradı ve bu otomatik bir mesajdı ve numarayı mesaj atarsanız size mesaj attılar. Aslında bir gün takım elbiseli tuhaf bir adam yönetmenimizi aramak için sinemamıza geldi ve ona o gün işte olmadığını söylediğimizde sinirlendi, ancak ondan önce benden başka iki kişi kibrit kutusunu biliyordu. hiç kimseye söylemedi. Geçenlerde kibrit kutusunu tekrar buldum ve ismine baktığımda bir site buldum ve bu gerçekten tuhaf bence sitede hala aktifler. Occidental Imports and Export Co.’dan başka biri duydu mu? Başka nerede sormam gerektiğinden pek emin değildim, bu yüzden komplo redditini anladım. Lütfen bilmek istediğim başka bir bilgi varsa.

Author

53 Comments

1. Kars merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden dikkat çekici, teşekkürler 08-08-2020 07:51:21

2. Merhabalar paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun

3. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfa yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Kütahya merkezden ben Emine. Selamlar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 08-08-2020 11:43:45

5. Siirt merkezden ben doruk. Selam paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 09-08-2020 02:54:51

6. Mrb web sitesi inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Selam paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

8. Selamlar siten süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım

9. Kastamonu merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımın valla çok iyi, saolun 17-08-2020 19:42:27

10. Slm paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

11. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, sağolun

12. Osmaniye merkezden ben Aylin. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 12-09-2020 20:13:17

13. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım

14. Çorum merkezden ben doruk. Selam siten inanılmaz hayran edici, saolun 23-09-2020 08:19:53

15. Gürbüz Reply

Balıkesir merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 02-10-2020 10:22:18

16. Selam web siteniz inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Kırşehir merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 02-10-2020 20:08:05

18. Giresun merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım 10-10-2020 21:52:42

19. Merhaba herkese paylaşımın valla dikkatimi çekti, şukuladım

20. Selam herkese sayfa valla çok güzel, facebookta paylaştım

21. Tokat merkezden ben memo. Selamlar paylaşımın cidden çok güzel, sağolun 29-10-2020 19:53:18

22. Bu konu : ” Occidental İthalat ve İhracat A.Ş. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa gerçekten güzel, sağolun , Hasan – 118

23. Bu konu : ” Occidental İthalat ve İhracat A.Ş. ” çok güzel. Selamlar sayfan süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ahmet – 229

24. Bu konu : ” Occidental İthalat ve İhracat A.Ş. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hayran edici, saolun , – 471

25. Bayburt merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler 01-12-2020 19:12:06

26. Ardahan merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfa cidden iyi, linkedinde paylaştım 02-12-2020 02:36:56

27. Bu konu : ” Occidental İthalat ve İhracat A.Ş. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten mükemmel, sağolun , hatice – 458

28. Bu konu : ” Occidental İthalat ve İhracat A.Ş. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , mehmet – 463

29. selamun aleyküm web siteniz gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım

30. Bartın dan kimler var. Occidental İthalat ve İhracat A.Ş. . merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , banu – 10

31. Bu konu : ” Occidental İthalat ve İhracat A.Ş. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 357

32. Denizli dan kimler var. Occidental İthalat ve İhracat A.Ş. . selamun aleyküm web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , Aylin – 216

33. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

34. Ağrı merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfa cidden güzel, şukuladım 31-12-2020 10:11:25

35. Van dan kimler var. Occidental İthalat ve İhracat A.Ş. . Slm sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım , – 91

36. Edirne dan kimler var. Occidental İthalat ve İhracat A.Ş. . Slm web siten inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 474

37. Merhaba herkese siteniz valla çok hoşuma gitti, sağolun

38. Eskişehir merkezden ben ahmet. Selamlar bu web sitesi cidden hayran bıraktı, teşekkürler 16-01-2021 10:50:27

39. Bu konu : ” Occidental İthalat ve İhracat A.Ş. ” çok güzel. Selam sayfanız valla güzel, face de paylaştım , doruk – 70

40. Gürbüz Reply

Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Slm web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 18-01-2021 22:57:48

41. Bu konu : ” Occidental İthalat ve İhracat A.Ş. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanki çok güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 48

42. Mersin dan kimler var. Occidental İthalat ve İhracat A.Ş. . Merhaba herkese siten cidden çok hoşuma gitti, saolun , doruk – 458

43. Bu konu : ” Occidental İthalat ve İhracat A.Ş. ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Hasan – 478

44. Bu konu : ” Occidental İthalat ve İhracat A.Ş. ” çok güzel. Selam web sitesi ciddiyim güzel, teraziye tıkladım , gaye – 336

45. Mrb bu web sitesi cidden dikkat çekici, face de paylaştım

46. Bu konu : ” Occidental İthalat ve İhracat A.Ş. ” çok güzel. Selam sayfa cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , banu – 115

47. Bu konu : ” Occidental İthalat ve İhracat A.Ş. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , Hasan – 215

48. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

49. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım

50. Rize dan kimler var. Occidental İthalat ve İhracat A.Ş. . Merhaba siteniz harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım , memo – 448

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link