İşgal hareketi gerçekleştiğinde aptal bir liseydim. Birisi lütfen bunun ne hakkında olduğunu açıklayabilir mi? Gerçekte bir değişiklik yapmaya ne kadar yakınlardı? Biz federaller, hareketin organizatörlerini ve liderlerini gerçekten tutukluyor / kaçırıyor muyuz? Teşekkürler!

Author

57 Comments

1. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

2. Mrb web siteniz yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım

3. Yozgat merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım 13-09-2020 21:13:57

4. elif yılmaz Reply

Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım 15-09-2020 00:41:14

5. Selam herkese paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, sağolun

6. Manisa merkezden ben doruk. Selamlar paylaşım süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım 17-09-2020 05:19:57

7. Malatya merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 02-10-2020 09:25:53

8. Merhabalar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler

9. Bitlis merkezden ben Aylin. Slm sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:43:28

10. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım

11. Düzce dan kimler var. Occupy hareketi . selamun aleyküm siten valla hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 341

12. Samsun dan kimler var. Occupy hareketi . Selamlar paylaşım cidden çok hoşuma gitti, tebrikler , banu – 334

13. Bu konu : ” Occupy hareketi ” çok güzel. Selam siteniz gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , banu – 136

14. Kilis merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, teşekkürler 14-11-2020 12:34:13

15. Selamlar sayfanız cidden hayran bıraktı, face de paylaştım

16. Konya merkezden ben doruk. Merhabalar web siten cidden hayran edici, saolun 23-11-2020 21:59:21

17. Bu konu : ” Occupy hareketi ” çok güzel. Mrb web siteniz inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 4

18. Gürbüz Reply

Selam sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler

19. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

20. Bu konu : ” Occupy hareketi ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Emine – 479

21. Artvin merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım 15-12-2020 22:44:54

22. Selamlar siten süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım

23. Gümüşhane dan kimler var. Occupy hareketi . merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 74

24. Bu konu : ” Occupy hareketi ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, saolun , doruk – 393

25. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler

26. Kilis merkezden ben . Selam herkese paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler 31-12-2020 13:52:37

27. Malatya merkezden ben . Merhabalar paylaşımın vallaha iyi, tebrikler 11-01-2021 12:15:20

28. Merhaba web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler

29. Muş dan kimler var. Occupy hareketi . selam arkadaşlar web siteniz harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 195

30. Bu konu : ” Occupy hareketi ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 55

31. Kars merkezden ben ahmet. Slm paylaşımın harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-01-2021 08:12:32

32. Merhaba paylaşım inan ki güzel, facebookta paylaştım

33. Bu konu : ” Occupy hareketi ” çok güzel. Slm sayfa cidden mükemmel, teşekkürler , ali – 19

34. Artvin dan kimler var. Occupy hareketi . Selamın aleyküm paylaşım inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 331

35. Merhaba web siteniz vallaha billaha güzel, şukuladım

36. Samsun merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki mükemmel, saolun 27-02-2021 05:57:08

37. Zonguldak dan kimler var. Occupy hareketi . Selam web siteniz vallaha çok güzel, sağolun , Hasan – 227

38. Bu konu : ” Occupy hareketi ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanki mükemmel, sağolun , Emine – 355

39. elif yılmaz Reply

Erzurum dan kimler var. Occupy hareketi . Selam herkese paylaşımın inan ki güzel, teşekkürler , elif yılmaz – 226

40. Bu konu : ” Occupy hareketi ” çok güzel. Selam paylaşımın cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 342

41. Bu konu : ” Occupy hareketi ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , doruk – 98

42. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

43. Bu konu : ” Occupy hareketi ” çok güzel. Slm sayfanız gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 169

44. Bu konu : ” Occupy hareketi ” çok güzel. Merhabalar web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , doruk – 167

45. Konya dan kimler var. Occupy hareketi . selamun aleyküm sayfa harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 272

46. Ardahan merkezden ben banu. Mrb sayfanız vallaha güzel, tebrikler 05-07-2021 03:03:54

47. Bu konu : ” Occupy hareketi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran edici, tebrikler , Gürbüz – 82

48. Bu konu : ” Occupy hareketi ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa süper ötesi çok güzel, face de paylaştım , banu – 452

49. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden dikkat çekici, sağolun

50. Gaziantep dan kimler var. Occupy hareketi . Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha güzel, face de paylaştım , mehmet – 68

51. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, saolun

52. Bartın merkezden ben ziya. Mrb paylaşım inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 26-07-2021 02:52:18

53. Bu konu : ” Occupy hareketi ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın harbiden mükemmel, şukuladım , Emine – 264

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link