SS:

Yani Florida, Covid ile oldukça iyi durumdaydı, ancak kuruluşa zarar veriyordu. Covid orman yangını gibi patlıyor.

• Sadece organik bir durum muydu? Yoksa Florida Epstein mı aldı?

• Aşı programına uymadığı için kaç ülke başkanı öldürüldü?

• Biri Florida’yı örnek almaya mı çalışıyor?

• Florida’daki Chemtrails bugünlerde nasıl?

• CIA bir keresinde New York’ta dolaşıp bir arabanın egzoz borusundan bulaşıcı patojenleri üflemedi mi?

Umarız Florida ve tüm Dünya bir an önce sağlığına kavuşur…!

22 Comments

1. Bu konu : ” Odadaki Komplo Fili: “Birisi Florida havasına biraz Covid mi püskürttü?” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten çok iyi, sağolun , Emine – 38

2. Bu konu : ” Odadaki Komplo Fili: “Birisi Florida havasına biraz Covid mi püskürttü?” ” çok güzel. Selamlar sayfanız inan ki güzel, saolun , gaye – 90

3. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi iyi, twitter da paylaştım

4. elif yılmaz Reply

Uşak merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 05-08-2021 02:22:50

5. Bu konu : ” Odadaki Komplo Fili: “Birisi Florida havasına biraz Covid mi püskürttü?” ” çok güzel. Selam herkese siteniz harbiden güzel, teraziye tıkladım , doruk – 198

6. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

7. Sivas merkezden ben ali. Merhaba herkese web siteniz vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 06-08-2021 14:47:32

8. Bu konu : ” Odadaki Komplo Fili: “Birisi Florida havasına biraz Covid mi püskürttü?” ” çok güzel. Slm sayfan ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım , emin – 296

9. Selamın aleyküm sayfan inanki iyi, facebookta paylaştım

10. Muş dan kimler var. Odadaki Komplo Fili: “Birisi Florida havasına biraz Covid mi püskürttü?” . Selamın aleyküm web sitesi cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 464

11. Mrb web siteniz cidden çok iyi, twitter da paylaştım

12. Gürbüz Reply

Merhaba herkese web siten gerçekten güzel, linkedinde paylaştım

13. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

14. Bu konu : ” Odadaki Komplo Fili: “Birisi Florida havasına biraz Covid mi püskürttü?” ” çok güzel. Merhabalar siteniz süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 230

15. Bu konu : ” Odadaki Komplo Fili: “Birisi Florida havasına biraz Covid mi püskürttü?” ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , Aylin – 236

16. Bu konu : ” Odadaki Komplo Fili: “Birisi Florida havasına biraz Covid mi püskürttü?” ” çok güzel. Selam herkese siteniz inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 447

17. Manisa merkezden ben emin. Merhabalar sayfan cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 29-08-2021 09:47:14

18. Uşak merkezden ben doruk. Merhabalar web siten inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 31-08-2021 18:35:25

19. Kahramanmaraş merkezden ben memo. Merhaba web siteniz harbiden hoşuma gitti, tebrikler 09-09-2021 17:52:24

20. Yalova merkezden ben gaye. Slm web siten valla mükemmel, facebookta paylaştım 20-09-2021 12:03:55

Write A Comment