Heribert Illig teorisini ilk duyduğumda çocuklar medivalde 297 yıl olmadı. Zaman çizelgemizden kasıtlı olarak kaldırıldığını.

Macar olduğum için ve bu konu oldukça karanlık geçmişimize farklı bir bakış açısı getiriyor. Bundan başlayarak, Hunların torunları olduğumuz ve hemen hemen başka şeyler olduğumuz hakkında pek çok efsaneye sahibiz.

Macaristan’ı izlemiyorsan, hala bir miras hareketinin başladığı İslam olayı var ve 297 yıl sonra islamı aldık. Ve orada da Büyük Charles ve hemen hemen pek çok şey var, bu yüzden tüm bunlar hakkında ne düşündüğünüzü merak ediyorum.

gönderen … Impressive_Can1556
[comments]

Author

19 Comments

1. Nevşehir dan kimler var. Offtopik bir komplo . selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 459

2. Gürbüz Reply

selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım

3. Bu konu : ” Offtopik bir komplo ” çok güzel. Selamlar web siten valla dikkat çekici, saolun , ali – 291

4. Bu konu : ” Offtopik bir komplo ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , ali – 281

5. Bu konu : ” Offtopik bir komplo ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inan ki dikkatimi çekti, saolun , emin – 340

6. Bu konu : ” Offtopik bir komplo ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inan ki mükemmel, teşekkürler , gaye – 498

7. Sinop dan kimler var. Offtopik bir komplo . Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım , – 212

8. İstanbul merkezden ben Emine. Selam herkese web siteniz valla çok güzel, sağolun 01-01-2021 12:42:30

9. Burdur merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşım valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 10-01-2021 19:16:09

10. Gürbüz Reply

Hakkari dan kimler var. Offtopik bir komplo . Merhabalar siten cidden çok iyi, saolun , Gürbüz – 250

11. Bu konu : ” Offtopik bir komplo ” çok güzel. Merhabalar siten inan ki dikkat çekici, face de paylaştım , memo – 155

12. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Offtopik bir komplo ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 148

13. Bu konu : ” Offtopik bir komplo ” çok güzel. Selamlar sayfa harbiden mükemmel, tebrikler , hatice – 7

14. Gürbüz Reply

Kastamonu merkezden ben Gürbüz. Selam siteniz harbiden dikkatimi çekti, sağolun 23-01-2021 20:15:46

15. merhaba arkadaşlar siten harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım

16. Bartın merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siten gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım 03-02-2021 04:36:28

17. Kırklareli merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siten harbiden çok iyi, tebrikler 26-02-2021 19:21:38

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link