Kategoriler
Genel

Öfke Bırakma

Bu Kitap Bir Oyun

Görev 16: Öfke Bırakma

30 Aralık 2019

Tanrı tam anlamıyla bizim için burada, aşkım. İkimiz de tamamen Tanrı'ya yatırım yapmalıyız. Çünkü gerçek, aşkım, Tanrı'ya benden daha yakın olabilmen. Çünkü Tanrı sizi sürekli takip ediyor. Tanrı hep seninle. Çünkü Tanrı da içimde yaşıyor. Tanrı ile asla yanlış gidemezsin. Sizi Tanrı'ya yaklaştırmak için çabalarınız sizi bana yaklaştıracaktır. Dünyadaki en yakın çift olacağız. Çünkü ikimiz de tamamen Tanrı'ya odaklanıyoruz. Tanrı her düşüncenizin özü olsun. Bu karanlık dünyayı keşfetmek için Tanrı'nın gemisi olun. Tanrı'nın bedeninize sahip olmasına izin verin, böylece Tanrı'nın teklifini tamamen yapabilirsiniz. Ruhlarımızı ruhsal olarak Tanrı'daki tam bir birlik haline getirelim.

İnsan bedenleri sadece geçici gemilerdir. Ruhlarımız şu anda onlara sahiptir. Ruhlarımızda birçok karakter özelliğine izin verebiliriz. Sadece birey manevi tarafa teslim olduğunda, gerçek realitelerimizin bedende değil, bedende dolaşabileceği ruhların olduğunu algılayabilirler. Bunun iyi bir örneği, İsa adına hareket ediyorum, çünkü ben İsa'yım, çünkü ruhu bana çocukluk döneminde girdi. İsa'nın bedenimi ele geçirmesine ve gönderdiği işe devam etmesine izin vermek için istekli bir gemiydim. Bu beden çok az anlam ifade ediyor. Sağlıklı tutun çünkü sağlıklı bir zihin sağlıklı bir vücuda ihtiyaç duyar. İçine ve dışına çıkan ruhları izle. İyi olan her şeye hoş geldiniz. Kötü olan her şeyi reddet. Ruhunu böyle temizlersin. Bir ruh meleği ruhlarını temizlemek için çok fazla zaman harcamalıdır, aksi takdirde karanlıkta sararlar.

Sana vereceğim hayat, aşkım, muhteşem olacak. Olduğumuz parlak yıldız olarak birlikte parlayacak ve yolculuğumuz boyunca bulduğumuz diğer parlak ve ilginç bireylerle kendi takımyıldızımızı oluşturacağız. Dokuzdan beş işe bağlı normal bir hayat yaşamayacağız. En tutkulu olduğumuz bölgelere yatırım yaparak heyecan verici bir hayat yaşayacağız. Eğer acele edersen beni bulursan, bu oyunu birlikte yapabiliriz. Aksi takdirde, sizi oyun boyunca bulabilirim.

Çocuklarımızın büyüdükleri zaman hayata hazır olmalarını istiyorum. Okuldan ayrıldıktan sonra bana rahat bir yaşam tarzı sağlayabilecek niş alanım yoktu. Sonuç olarak evsiz kaldım ve başkaları yerine kendi projelerime yatırım yaptım. Bir işin kötü olduğunu söylemiyorum. Kendi yaşam tutkularının finansal meyvelerini yapmayı başarana kadar rahat bir iş çoğu zaman gereklidir. Bu yüzden çocuklarımıza oyun yaratma becerisini aktarmak istiyorum. Sadece son derece eğlenceli değil, aynı zamanda sürdürülebilir bir iştir. Buna ek olarak, kendi dünyalarınızı yaratabilirsiniz. Öbür dünyamız için böyle pratik yapıyoruz, çünkü Tanrı bize yaratmamıza ve yaratmamıza dünyalar verecektir. Bu beceriyi çocuklarımıza hala gençken aktarmak, sadece şimdiki ve gelecekteki istihdamları için değil, aynı zamanda kendi yaşam projeleri için de hayat için çok değerli olacaktır.

Geçmişteki tüm videolarımı YouTube'a yüklüyorum. Bu korkutucu bir süreç çünkü hesabımın kaldırılmasını istemiyorum ve bana üç ihtar verdikten sonra güle güle YouTube kanalı. Ancak bu süreç çok ferahlatıcı oldu. Hayatımın son sekiz yılı boyunca kameraya kaydedilmiş olmak göz açıcı. Yıl sonu ve sadece hayatımın son yılına değil, son sekizine ne kadar mükemmel bir zaman yansıtacağı düşünüldüğünde bu çok uygundur. Gerçekten çok şey yaşadım. Ve gerçekten inanılmaz miktarda çalışmam var. Geriye dönüp baktığımda başardıklarıma şok oldum. Ancak, bu benim için yeni bir şey değil. Ben çok başarılıyım. YouTube'un tek videoyu kaldırıp kaldırmaması önemli değil. Videolarımın çoğunu kaldırmaları bile önemli değil. Önemli olan tek şey kanalımı kaldırmamaları. Ve bu olursa YouTube, varlığımı artırmak için kullanabileceğim bir yer olacaktır. Ancak YouTube geçmişte kanalımı kaldırdığı için çok fazla inancım yok ve bunu kamerada yakaladım. Ancak tüm videolarımı engellenmeden bu kanala yüklemeyi başarırsam, komik olacaktır çünkü son kaldırılan kanalımın içinde olduğu gibi daha fazla videoya sahip.

Dünya yaptığım şeyi yapmayı kolaylaştırmıyor. Kötü güçler kimin kim olduğunu ve kimin ünlü olmadığını söyler. Erdem gibi bir amaç için çabalamak laik toplum tarafından sıcak karşılanmaz. YouTube bana videolarımdan birinin çocuk güvenliği politikalarını ihlal ettiğini söyleyen bir grev verdi. Bu nasıl bir anlam ifade ediyor? Hiçbir çocuk için risk değilim. Aslında, tam tersi. Her yerde çocuklara karşı ayağa kalkarım. Neden bu dünya bana bir avcıymışım gibi davranıyor? Hayatımı çocuklara yardım ederek geçiriyorum. Bu, onları inciten içeriğime nasıl eşittir? İlk kitabım Fildişi Kalp'te annemin bana ne söylediğini hatırlıyor musun? Elbette, sadece bir eş aradığım için her yerdeki tüm çocuklar için bir tehlike olduğum anlamına geliyor. İnsanlar bu dünyada çok aptallar. Beynini kullanmayı reddediyorlar, ancak haklı olduklarını iddia ediyorlar. Sizce görevimi son derece zorlaştıran herkese ne olacak? Artık YouTube'a yükleyemiyorum ve daha fazla ihtar geleceğini düşünüyorum. İstedikleri herhangi bir videoyu gösterebilir ve şartlarını ve koşullarını ihlal ettiğini söyleyebilirler. Gerçek şu ki benim gibi biri YouTube'da hoş karşılanmıyor. YouTube Sizinle ilgili değil. YouTube değil TheirTube.

Sana hiç ulaşamayacağımı bilmiyorum aşkım. Oyun yayınlamak bile pahalı bir süreçtir ve toplumun buna izin vermemesi muhtemeldir. YouTube kanalımı yeniden başlatmaya çalışmam aptalcaydı. Videolarımın çocuk güvenliği politikalarını ihlal ettiğini bildiren birden fazla bildirim alıyorum. Herkese açık bir forum görevi gören her platform beni kaldırıyor. YouTube'un kanalımı tekrar kaldıracağını düşünüyorum. Sana nasıl ulaşacağımı bilmiyorum aşkım. Aptal yetişkinler her yaklaştığımda beni durduruyor. Ve herhangi bir şirketin oyunumu içeriğini dikkate alarak yayınlamama izin vereceği şüphelidir. Ve yayınlamayı başarırsam, muhtemelen yaptığım her şey gibi dünyadan gizlenir. Sizi bulmaya sekiz yıl önce çekime başladığımdan daha yakın değilim. Dünya seni Fildişi bulmama izin vermiyor. Çünkü pedofili bu dünyayı kırar. Kimse bunu duyduklarında ne yapacağını bilmiyor. Bunu duymak istemiyorlar. Pedofili bastırmak için ellerinden geleni yaparlar. Gözden ırak olan gönülden de ırak olur.

Benim gibi insanlara toplumda nasıl davranıldığı adil değil. Bir daha asla incitmedim, kitleler bana sürekli zarar verme hakkına sahip olduklarını düşünüyorlar. Çocuklar benim durumumda kesinlikle hiçbir tehlike altında değil. Aslında, çocukların yanındayken onları koruma ihtiyacım olduğunu hissediyorum. Küçük kızlarla evlenmeyi ümit etmiyorum. Aslında gözlerim hiçbir yerde değil. Toplum seni bulmak için harekete geçmeme izin vermiyor, bu yüzden beni bulmalısın. Bu hayat senin yüzünden benim için çok zor oldu. Bu toplum anlamaz ya da anlamayı umursamaz. Yaptığım şey kötü değil. Pedofili fena değil ve bu öğrenmem uzun sürdü. Toplum için bu tür ilişkiler yanlıştır herkese. Ancak bu, Şeytan'ın bir şeylerin yanlış olmasa bile yanlış olduğunu söylediği başka bir örnektir. Kitlelere yüz elli yıl boyunca yanlış olduğunu söyleyin ve onlar size inanacaklar.

Muhtemelen hayatımın geri kalanında yalnız kalacağım. Tanrımın misyonu vermenin kolay olmadığını biliyordum. Ama bu, bu dünya için düzeltmemiz gereken bir şey. Bu dünyada pedofili savunuculuğunun kötü sonuçları vardır. YouTube bunu çoğu videom hakkında ifade ediyor: "YouTube'da küçüklerin fiziksel, cinsel veya duygusal kötü muamelesini tasvir eden içeriğe izin verilmiyor." Herhangi bir çalışmamda bunu tasvir ediyor muyum? Hayır. Ancak bu dünyadaki işletmeler yozlaşmış ve erdemleri platformlarından kaldırmak için herhangi bir neden bulacaktır. Oyunumun sadece PC için sona ereceği çok muhtemel çünkü ana platformlar ona dokunmuyor. Ve oyunumun diğer tüm işlerim gibi bilinmeyeceği çok muhtemel. Çünkü oyunum Ivory Heart, eşimi aradığım sübyancı bir oyundur. Toplum benimle bu konular hakkında açıkça konuşmayacak bile.

Başarınız size bağlı değil, sevgili kızım. Tanrı doğru zaman geldiğinde sizin için doğru kapıları açacaktır. Toplum, yalnızca toplumu kontrol etmek amacıyla inşa edilmiş çok sayıda altyapıya sahiptir. Benim gibi ahenksizlikler kaotik bir toplumu teşvik ediyor. Şeytan'ın kitlesel uygunluğu sağlamak için birçok kontrolü ve dengesi vardır. Eğer bir kalabalıkta göze çarparsa, kitleler çabalarınız için sizi cezalandırır. Bu kontroller ve bakiyeler istediklerini yapar. Beni sadece bir avcı olarak değil, aynı zamanda "nefret dolu konuşma" ile dolu biri olarak da etiketliyorlar. İnsanların bana acımasız olmalarından duyduğum hayal kırıklığı, kelimenin tam anlamıyla YouTube tarafından nefret dolu konuşma olarak nitelendirildi. YouTube gibi şirketler istedikleri şeyi oluşturuyor ve bundan kurtulmayı başarıyorlar. Hükümetin kötü insanların kötülük yapmasını engelleyecek kontrol ve dengeleri yoktur. Ancak, kötü insanların kötülük olmalarını destekleme konusunda tonları var. YouTube'un bana verdiği yanıt bana şeytanmışım gibi davranıyor. Şeytan tarafından sahip olduğum için çok uzak değil. Şeytan hayatı benim için kolaylaştırmaz çünkü Şeytan erdemi ödüllendirmek için hiçbir şey yapamaz. Şeytan'ın iyiliği ödüllendirmenin bir yolu yoktur. Bunun yerine, Şeytan'ın takipçileri, kararlarının bütün üzerindeki etkilerini umursamadan Tanrı'nın takipçilerini cezalandırır. Beni yırtıcı olarak gören ve bana karşı harekete geçenler için ne olacağını düşünüyorsun? Ruhları güvende mi? Tabii ki değil. Yaşam boyu misyonumu gerçekleştirmemi engellemeye çalışan birçok insan var. Tanrı'nın tüm direnişlere rağmen bunu yapmamı sağlayan yolu, meyve vermem için yardıma ihtiyaç duymadan bağımsız çalışmamı sağlamak. Ama meyvelerimin değeri nedir?

Son sekiz yılda sayısız video yaptım. Ancak video çalışmamın oldukça verimli olduğunu düşünüyorum. Videoların çoğu engellenir, dolayısıyla bunlar görüntülenemez. Ayrıca, son derece keyfi kurallara dayanarak cezalandırıldıkları için bir YouTube kanalını tutmayı başarabileceğimi sanmıyorum. Bir videonun tekrar oynatma değeri çok düşüktür ve özellikle hangi videoların iki veya üç saat uzunluğunda olabileceğini içeriğinde hangi içeriğin kapsandığını hatırlamak oldukça zordur. Ayrıca, videolar çok büyük ve videoları sizin için yayınlayabilecek barındırma sağlayıcıları bulmak kolay değil. Engellenen bölümleri almayan YouTube hayranı için pek çok şey mantıklı değil. Eksik olduğu tüm çalışmaları göz önünde bulundurarak bir YouTube hayranı olmak çok kafa karıştırıcı olurdu. Tüm işlerimden, yazı pastayı alır. Yazılarını bölümlerini sesli kitaplara kaydetmek de dahil olmak üzere birçok farklı şekilde kullanabilirim. Videolar çok büyükken, ses bölümlerini kaydetmek küçüktür ve bölümün hangi içeriği tuttuğunu her zaman bilirim. Bir videoda ne olduğunu her zaman unuturum, ancak bir kitap unutulamaz çünkü içeriği ile ilgili bir hatırlatma için kolay ve hızlı bir şekilde taranabilir.

Fildişi Kalp oyun benim metin ve sesli kitapları kullanır. Ne yazık ki, hepsi birlikte çok büyük olduğundan videolarımı barındıramayacak. Film yapmak yerine daha fazla kitap yazmak için başka bir seçeneğim olsaydı, olurdu. Çünkü videolarımın faydası az. Kitaplar nadiren bir sebeple sansürlenir, bu yüzden bu süre zarfında kitap yazmam çok daha kolay olurdu. Ancak, bu videoda böyle olmak zorunda değildir. Video, yalnızca yazmanın yakalayabileceğinden çok daha fazlasını yakalama yeteneğine sahiptir. Ancak, bu tür telif hakkı ihlallerine dağıldığında benim için işe yaramaz. İnsanların günlük deneyimlerimizi nasıl telif hakkı altına alabileceğini düşünüyorum. Dünyamız para kazandı. Benimki gibi videoların asla başarı şansı olmayacak. Çünkü her tarafa dağılmış telif hakkı ihlalleri var. Ama başladığımda, eğitim amaçlıysa, her şeyin bir kısmını kullanabileceğiniz izlenimindeydim. Ama bu Dünya ve kendi yasalarımıza uymuyoruz. Çünkü gerçek şu ki, açık bir telif hakkı istiyorsanız hiçbir şey kullanamazsınız. Ancak, telif hakkıyla korunan her şeyden kaçınırken İnternet'te nasıl yaşayabilirsiniz? Yapamazsın. Bunu yapmanı engellemek için bir numara. Çünkü telif hakkıyla korunan bir dünyada yaşıyoruz. Bir şarkı arka planda çalınıyor olsa bile, şarkıyı isteyerek yapmamaya rağmen bu telif hakkı ihlalidir. Arka planımdaki desenler ve logolar telif hakkıyla korunmaktadır. Telif hakkı nedeniyle ilginç bulduğunuz bir şeyi benimle paylaşamazsınız. Telif hakkı kötüdür ve türümüzün berbat hali için büyük bir nedendir. Yaşamları boyunca telif hakkından vazgeçtiklerini asla göremiyorum. Belki de bunlar hakkında çok iyimserdim. İçimizde yok olmasına rağmen vazgeçmeyecekleri telif hakkı gibi şeyler yüzünden dünyamızda meydana geldiğimi söyleyemiyorum.

Kendini video kullanarak eğitmek için kilitlenen potansiyel YouTube'umuzda başarılı olmayacak. Bununla birlikte, YouTube tekel devidir ve videoları dağıtmanın başka ana yolu yoktur. Videolarımı sansürlemek deneyimlerimi sansürlemek. İşim sansürlendiğinde, sansürü yapan kişi sonsuza dek lanetlenir. Çünkü görebilen her gözten onlar sorumludurlar. Kan tam anlamıyla ellerinde.

"Ama bekçi kılıcın geldiğini görür ve insanları uyarmak için trompeti patlatmazsa ve kılıç gelir ve birinin hayatını alırsa, günahlarından dolayı o kişinin hayatı alınacaktır, ama bekçiyi kanlarından sorumlu tutacağım. " Hezekiel 33: 6

Tüm yaşama oldukça değer veriyordum. Bununla birlikte, sadece iyi yapmak için bana karşı yapılan sürekli kötü eylemler, ilk görüşlerimi yeniden değerlendirmeme yardımcı oldu. Bizi geçmişte kalmaya zorlayan hayat kolektifi inciten hayattır. Kendi insan evrimimizi reddeden hayat, etrafımızdaki her şeye zarar veren hayattır. Geri kalanımızla simbiyotik bir ilişkileri yok. Aslında bunlar sadece parazitlerdir. Oyun dünyamızı ve deneyimini olumsuz yapıyorlar. Bunu tüm sahne pissing yaparak yaparlar. Dünyayı kurtarmayla ilgili içerik yayınladığımızda bizi kötüye kullanıyorlar. Kendi kalbinizin nezaketinden onlara sunmanıza rağmen, siz ve sunduğunuz şey hakkında olumsuz bir toplumsal görüş oluştururlar. Bugünlerde topluluğuna kendilerini ücretsiz veren çok insan yok. Aslında, bunu sadece benimle görüyorum. İnsanların eylemleri her zaman kötü niyetlerle örtülür. Bu dünyada size sunulanların çoğunun onunla parasal bir ilişkisi vardır. Bu sürekli maruziyet sayesinde, her eyleminizin kendisine bir fiyat etiketi yapıştırılması gerektiğine inanıyorsunuz.

Görevimi tamamlayabileceğim bir dünya için dua ediyorum. Fildişi bulabileceğim bir dünya için dua ediyorum. Lütfen Tanrım, Fildişi'mi bulmama yardım et. Yalnız yapamam. Yardımınıza ihtiyaçım var. Sensiz ben bir hiçim. Lütfen Tanrı toplumda pedofili savunabilmek ve duyulabilmek için kapıları açıyor. Lütfen Tanrı, ailesini bulmama yardım et ve lütfen Tanrı, ailesinin bilge olmasına yardım et. Lütfen Tanrı imkansızı gerçekleştirmeme yardım et. Hayatımı tamamen sana verdim. Eğer isteğin yoksa o zaman sorun değil. Ne olursa olsun arzunuz. Ama onu bulmamı istediğini biliyorum. Lütfen Tanrı Fildişi'mi bulmama yardım et. Çok dikkatli olacağımıza ve durumumuzu başkalarını aydınlatmak için çok çalışacağımıza söz veriyorum. Çünkü bu dünyanın içinde bulunduğum gibi kamuya açık bir duruma ihtiyacı var. Uyanmak için, sevgi yoluyla uygulanmaktan toplu olarak nefret ettiğimiz şeyleri görmemiz gerekir. Neyin nefret ettiğimizi (pedofili) sevgi dolu ve erdemli bir şekilde uyguladığımızı görmemiz gerekir. Yüze tokat atmamız gerekiyor ve bu da başaracak. Çünkü ilişkimiz halka açık olacak. Ve çirkinliği görmeyi bekledikleri yerde güzellik gördüğünde, bu konudaki duygularını yeniden değerlendirmeleri gerekecektir.

Bununla birlikte, her yerde pedofiller ortaya çıktıklarında ve çocuklarla ilişkileri olmalarına izin verilmesi gerektiğini beyan ettikçe, bu eylem dünyanın sonu olacaktır. Ama bu insanların çoğu benim gibi olmayacak.

Bu bölümü bitirmek için Psikiyatri 101 kitabımı yayınlamamış zorluklarımdan bahsedeceğim. Bu benim vaka çalışmam: Mahkemede ruh sağlığı sisteminden çıkarmayı başardığım 296 sayfa. Ancak Kindle Direct Publishing, mükemmel olmadığı için bu kitabı yayınlamayı reddediyor: taramalar ve metnin bir kısmının okunması zor. Ancak, bir vaka çalışması böyle görünüyor. Belgeler organize değil, bazı sayfalarda el yazısı, çizgiler ve diğer kusurlar var. Ancak bir vaka çalışması böyle görünüyor, ancak bunu yayınlamayı reddediyorlar. Tüm vaka çalışmaları böyle görünecektir. Bu mantıksal olarak KDP'nin vaka incelemelerini kabul etmediğini izler. Asılmadan önce onlara söyledim. Bu gerçeği kabul etmeyi reddettiler, çünkü KDP yapılan iş türü söz konusu olduğunda ayrımcılık yapmıyor. Ancak, mükemmel bir vaka çalışması almayacağınız için yaparlar. Amazon'da düzeltilmemiş vaka çalışmaları bulamamanızın bir nedeni var. Çünkü kabul etmeyecekler. Ve bu beni ve kitabımı nerede bırakıyor? Hiçbir yerde. Hiçbir yere gidemez. YouTube'un yüklememe izin vermeyeceği videolar kadar işe yaramaz. Son derece önemli olmasına rağmen bu vaka çalışmasını yayınlamayı reddediyorlar. Bu dünyadaki her şey hiçbir yere gitmiyor gibi görünüyor. Sadece giriş yapmayı reddetmek için sayısız çaba harcadım.

Oyunu yaparsam ve kimse onunla ilgilenmezse ne olur? Neyin popüler olduğunu ve neyin olmadığını kontrol etmiyorum. Şeytan bunu kontrol eder. Oyunum hayatımdaki diğer birçok girişim gibi durdurulursa ne olur? Zaman kaybetmekten nefret ediyorum. Zamanımı çok önemsiyorum ve oradaki diğer insanlara ulaşabilecek yatırımlara harcanmasını istiyorum. Sadece bir şeyi reddetmek için büyük çaba harcamanız gerçekten üzücü. Bana başka seçenek bırakmayan reddetmelerden nefret ediyorum. X yatırımının gidecek hiçbir yerinin kalmamış olduğu hattın sonundan nefret ediyorum. Ben zekiyim ve neredeyse her zaman zor durumlarda çalışıyorum. Çalışmamın tüm taraflarca reddedilmesi beni gerçekten rahatsız ediyor. Hiç seçeneğimin kalmamasını sevmiyorum. Bu dünyada istediğimiz hiçbir şeyi yapamayız. Aslında, dünyanın yapmamıza izin verdiği şeyle sınırlıyız. Ne yapacaksın? Ne kadar uzağa iteceksin?

http://nesmith.net/this-book-is-a-game

“Öfke Bırakma” için 320 yanıt

İstanbul merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siten vallaha iyi, twitter da paylaştım 30-12-2019 20:00:40

Kırıkkale merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfan inanki hayran bıraktı, sağolun 30-12-2019 20:03:01

Düzce merkezden ben gaye. Slm sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 20-01-2020 06:51:25

Afyon merkezden ben Gürbüz. Merhabalar bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 20-01-2020 06:51:31

Konya merkezden ben mehmet. Slm siten inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım 20-01-2020 06:51:36

Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımın inanki hayran bıraktı, şukuladım 20-01-2020 06:51:40

Bayburt merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşım vallaha dikkatimi çekti, şukuladım 20-01-2020 06:51:44

Konya merkezden ben gaye. Mrb paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 20-01-2020 06:51:49

Bolu merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siten inanki hoşuma gitti, tebrikler 20-01-2020 06:52:02

Çanakkale merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımınız harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım 20-01-2020 11:47:55

Bartın merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımın süper ötesi güzel, teşekkürler 20-01-2020 11:48:23

Zonguldak merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten ciddiyim çok güzel, face de paylaştım 20-01-2020 11:48:38

Mardin merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, saolun 20-01-2020 11:48:57

Çankırı merkezden ben banu. Mrb paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım 20-01-2020 11:49:03

Kırıkkale merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım 20-01-2020 20:37:18

Ankara merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımınız yeminle güzel, linkedinde paylaştım 20-01-2020 20:37:27

Mardin merkezden ben mehmet. Selam siten yeminle dikkatimi çekti, tebrikler 20-01-2020 20:37:30

Bayburt merkezden ben Gürbüz. Slm siteniz cidden hoşuma gitti, şukuladım 20-01-2020 20:37:37

Bursa merkezden ben mehmet. Slm web siten harbiden dikkat çekici, tebrikler 20-01-2020 20:37:40

Kocaeli merkezden ben ahmet. Merhabalar web siten süper ötesi çok iyi, face de paylaştım 20-01-2020 20:37:45

Hatay merkezden ben Emine. Merhaba sayfanız harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 21-01-2020 05:44:41

Mersin merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler 21-01-2020 05:44:46

Bayburt merkezden ben banu. selamun aleyküm siten vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun 21-01-2020 05:44:57

Sivas merkezden ben elif yılmaz. Selam bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 21-01-2020 05:44:58

Trabzon merkezden ben mehmet. Mrb sayfa inan ki dikkat çekici, şukuladım 21-01-2020 05:45:03

Muğla merkezden ben doruk. Selamlar paylaşım vallaha billaha güzel, teşekkürler 21-01-2020 11:38:54

Niğde merkezden ben ahmet. Selamlar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 21-01-2020 11:38:57

Burdur merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki güzel, linkedinde paylaştım 21-01-2020 11:39:03

Erzurum merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 21-01-2020 19:34:24

Şanlıurfa merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımın inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 21-01-2020 19:34:31

Antalya merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siteniz gerçekten çok iyi, teşekkürler 22-01-2020 01:41:33

Hakkari merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi mükemmel, teşekkürler 22-01-2020 01:41:39

Artvin merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden güzel, linkedinde paylaştım 22-01-2020 15:33:32

Muş merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siteniz vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 22-01-2020 15:33:44

Çanakkale merkezden ben Aylin. Selam sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 22-01-2020 15:57:33

Sakarya merkezden ben banu. Selamlar paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 22-01-2020 15:57:42

Bayburt merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfa valla ilgi uyandırıcı, tebrikler 22-01-2020 15:57:57

İstanbul merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfa cidden çok hoşuma gitti, saolun 22-01-2020 20:50:36

Muş merkezden ben mehmet. Selam web siten inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 22-01-2020 20:50:38

Rize merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfa cidden mükemmel, saolun 22-01-2020 20:50:41

Kahramanmaraş merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımın ciddiyim güzel, teraziye tıkladım 22-01-2020 20:50:43

Rize merkezden ben Aylin. Selamlar web siten harbiden mükemmel, twitter da paylaştım 22-01-2020 20:50:47

Şırnak merkezden ben ahmet. Mrb sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 22-01-2020 20:50:50

Amasya merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siteniz inanki hayran edici, tebrikler 22-01-2020 20:50:55

Ordu merkezden ben mehmet. Selam sayfan valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 23-01-2020 05:09:23

Isparta merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siten inan ki hoşuma gitti, teşekkürler 23-01-2020 05:09:26

Hakkari merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok güzel, şukuladım 23-01-2020 05:09:30

Uşak merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 23-01-2020 05:09:36

Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, saolun 23-01-2020 05:09:43

Amasya merkezden ben ahmet. Mrb sayfa yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 23-01-2020 05:09:47

Mardin merkezden ben ziya. Selamlar web siten vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 23-01-2020 05:09:54

Kayseri merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha iyi, sağolun 23-01-2020 05:09:57

Erzincan merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfan cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 23-01-2020 13:13:17

Sinop merkezden ben Emine. Selamlar bu web sitesi harbiden mükemmel, sağolun 23-01-2020 13:13:21

Kocaeli merkezden ben ali. Selam sayfanız gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım 23-01-2020 13:13:23

Erzurum merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun 23-01-2020 13:13:27

Kastamonu merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siten harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 23-01-2020 13:13:33

Karabük merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha hayran edici, tebrikler 23-01-2020 13:13:35

Balıkesir merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 23-01-2020 13:13:37

Bilecik merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımın harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 23-01-2020 17:28:25

Bilecik merkezden ben banu. Slm web sitesi inanki hayran bıraktı, face de paylaştım 23-01-2020 17:28:31

Hatay merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siteniz vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 23-01-2020 17:28:36

Hakkari merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfanız inanki hayran edici, face de paylaştım 23-01-2020 17:28:42

Karabük merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımınız inan ki hayran edici, tebrikler 23-01-2020 17:28:50

Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siten valla hoşuma gitti, tebrikler 25-01-2020 14:18:53

Karaman merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 31-01-2020 14:54:15

Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, saolun 02-02-2020 15:28:40

Bursa merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşım inanki çok hoşuma gitti, saolun 04-02-2020 09:44:25

Şanlıurfa merkezden ben Emine. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım 10-02-2020 18:34:33

Elazığ merkezden ben ahmet. Merhaba sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 16-02-2020 09:47:53

Eskişehir merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar bu web sitesi valla dikkat çekici, sağolun 18-02-2020 15:47:55

Kahramanmaraş merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfan gerçekten mükemmel, tebrikler 27-02-2020 01:19:57

Konya merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 28-02-2020 21:02:08

Kütahya merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımın gerçekten hayran edici, teşekkürler 05-03-2020 04:40:09

Denizli merkezden ben ahmet. Slm web siteniz inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-03-2020 12:07:44

Bingöl merkezden ben banu. Merhaba paylaşımınız inanılmaz çok güzel, şukuladım 23-03-2020 01:48:16

Denizli merkezden ben doruk. Mrb paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler 26-03-2020 21:54:50

Bilecik merkezden ben Aylin. Slm siten inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım 01-04-2020 00:31:22

Bartın merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siteniz süper ötesi mükemmel, şukuladım 01-04-2020 09:55:24

Giresun merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfa vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 03-04-2020 13:12:28

Düzce merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfanız yeminle dikkatimi çekti, saolun 08-04-2020 03:36:49

Konya merkezden ben Emine. Merhabalar web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 09-04-2020 10:55:07

Iğdır merkezden ben banu. Merhaba herkese web siten cidden hayran bıraktı, şukuladım 09-04-2020 10:55:18

Tekirdağ merkezden ben gaye. Selam herkese siten inan ki çok hoşuma gitti, sağolun 09-04-2020 10:55:27

Bayburt merkezden ben doruk. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler 09-04-2020 10:55:35

Karaman merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım 09-04-2020 13:40:29

Çankırı merkezden ben Aylin. Selam paylaşım ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 09-04-2020 13:40:45

İzmir merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi iyi, sağolun 09-04-2020 13:41:05

Samsun merkezden ben Gürbüz. Merhaba siten harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 09-04-2020 13:41:14

Kahramanmaraş merkezden ben ali. Slm web siten vallaha çok hoşuma gitti, saolun 09-04-2020 16:40:09

Kırıkkale merkezden ben Emine. Selam siten inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 09-04-2020 16:40:11

Tunceli merkezden ben Gürbüz. Merhaba siten inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 09-04-2020 19:07:05

Düzce merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 12-04-2020 02:36:35

Eskişehir merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki güzel, facebookta paylaştım 12-04-2020 02:36:37

Bursa merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 12-04-2020 02:36:41

Karaman merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfan valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım 12-04-2020 02:36:53

Kırşehir merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siten ciddiyim çok iyi, saolun 12-04-2020 02:36:57

Yalova merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 12-04-2020 02:37:06

Tunceli merkezden ben banu. Selam paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 12-04-2020 02:37:09

Bolu merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, sağolun 12-04-2020 02:37:13

Ağrı merkezden ben ziya. Slm paylaşım cidden hayran edici, face de paylaştım 12-04-2020 02:37:19

Giresun merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siten ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 12-04-2020 02:37:21

Van merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfanız inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 12-04-2020 02:37:33

Sivas merkezden ben doruk. selamun aleyküm siteniz ciddiyim güzel, facebookta paylaştım 12-04-2020 02:37:35

Kütahya merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok güzel, sağolun 12-04-2020 02:37:38

İstanbul merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten cidden ilgi uyandırıcı, saolun 12-04-2020 02:37:41

Kocaeli merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşım inan ki güzel, facebookta paylaştım 12-04-2020 02:37:57

Çanakkale merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım 12-04-2020 02:38:00

Ağrı merkezden ben ali. selam arkadaşlar web sitesi inan ki dikkat çekici, tebrikler 12-04-2020 02:38:05

Gümüşhane merkezden ben gaye. Selam paylaşım inanılmaz çok iyi, şukuladım 12-04-2020 02:38:09

Kütahya merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım 12-04-2020 02:38:14

Diyarbakır merkezden ben mehmet. Merhaba sayfan harbiden mükemmel, face de paylaştım 12-04-2020 02:38:20

Bartın merkezden ben ziya. Mrb sayfan gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım 12-04-2020 02:38:22

Rize merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden mükemmel, şukuladım 12-04-2020 02:38:32

Osmaniye merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, saolun 12-04-2020 02:38:35

Ağrı merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siten vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 12-04-2020 02:38:37

Erzurum merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 17-04-2020 16:01:43

Nevşehir merkezden ben ziya. Selamlar sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 26-04-2020 01:08:03

Kırklareli merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden çok iyi, teraziye tıkladım 27-04-2020 05:28:40

Çorum merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siteniz inan ki hayran edici, saolun 02-05-2020 19:20:20

Kilis merkezden ben doruk. Mrb paylaşımın vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 05-05-2020 19:06:31

Tunceli merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siten valla hayran edici, sağolun 07-05-2020 16:39:21

Burdur merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha iyi, face de paylaştım 13-05-2020 03:22:37

Rize merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, saolun 03-06-2020 11:05:13

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımın inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım 10-06-2020 10:41:26

Kahramanmaraş merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımın yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 20-06-2020 03:17:07

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siteniz valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 29-06-2020 21:59:41

Konya merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden hayran edici, saolun 30-06-2020 21:36:54

Adana merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siteniz cidden hayran edici, facebookta paylaştım 01-07-2020 19:16:40

Çorum merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha çok güzel, şukuladım 01-07-2020 19:16:42

Adıyaman merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 01-07-2020 19:16:44

İstanbul merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz iyi, teraziye tıkladım 01-07-2020 19:16:50

İstanbul merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 01-07-2020 20:24:10

Ankara merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfan vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım 01-07-2020 20:24:12

Bilecik merkezden ben ziya. Merhaba sayfanız yeminle iyi, linkedinde paylaştım 01-07-2020 20:24:17

Gümüşhane merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siten cidden hayran edici, facebookta paylaştım 01-07-2020 20:24:31

Denizli merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun 01-07-2020 20:24:44

Şırnak merkezden ben ali. Mrb web sitesi vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 01-07-2020 20:24:47

Rize merkezden ben banu. Selamlar web siten süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 01-07-2020 20:25:00

Kütahya merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşım cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım 01-07-2020 20:25:09

Niğde merkezden ben ziya. Selam herkese siten süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 01-07-2020 20:25:14

Isparta merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim dikkat çekici, sağolun 01-07-2020 20:25:16

Tunceli merkezden ben Gürbüz. Merhaba siten valla çok iyi, linkedinde paylaştım 01-07-2020 20:25:24

Aksaray merkezden ben ali. Slm web siteniz vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 01-07-2020 20:25:27

Siirt merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siten yeminle çok iyi, teraziye tıkladım 01-07-2020 20:25:31

Erzincan merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfa inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım 01-07-2020 20:25:39

Tunceli merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siten vallaha çok güzel, face de paylaştım 03-07-2020 21:38:05

Trabzon merkezden ben doruk. Mrb web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 11-07-2020 13:23:18

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir