Oğlumun ateşi vardı, onu hastaneye götürdük, her türlü testi yaptık. Tereddütlü olmama ve covid testine biraz katılmama rağmen, onlara rahat olmadığımı söyledim, o şeyi zavallı küçük burnuna sokmaktan başka bir yol var mı? Hayır .. beni haykırdı. Çocuğunuzun test edilmesini izlemek travmatik ve zavallı bebeğim için çok acı verici görünüyordu, beni mahvetti çocuklar ..

Her neyse, Sanırım bir tür rahatlık arıyorum, bana geri dönmüyorlar, onu hayal kırıklığına uğratmışım gibi hissediyorum. Bu virüsü bile bilmiyoruz ve birinin burnuna kocaman bir q ucu sokmasına izin verdim, kimse bana ulaşmadığı için son derece üzülüyorum.

DNA’yı nasıl topladıkları ve sakladıklarıyla ilgili birçok komplo duydum. Bunu oğlum için istemiyorum ve şimdi genomumuzu isteyen kötü heriflerle dolu bu gezegende kendimi korkmuş ve kapana kısılmış hissediyorum.

Author

19 Comments

1. Bitlis dan kimler var. Oğlum covid için test edildi, henüz sonuç yok ama buna izin verdiğim için kendimi berbat hissettiğim için rahatlık arıyorum. . Selamlar sayfan valla çok güzel, face de paylaştım , mehmet – 472

2. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun

3. Artvin merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-03-2021 11:44:18

4. Kütahya merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 08-03-2021 12:07:43

5. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

6. Bu konu : ” Oğlum covid için test edildi, henüz sonuç yok ama buna izin verdiğim için kendimi berbat hissettiğim için rahatlık arıyorum. ” çok güzel. Merhabalar web siten yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 282

7. Bu konu : ” Oğlum covid için test edildi, henüz sonuç yok ama buna izin verdiğim için kendimi berbat hissettiğim için rahatlık arıyorum. ” çok güzel. Selam sayfa süper ötesi mükemmel, tebrikler , hatice – 272

8. Kars merkezden ben gaye. Selam web siteniz süper ötesi hayran edici, tebrikler 09-03-2021 13:06:10

9. Ağrı merkezden ben mehmet. selamun aleyküm bu web sitesi inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 12-03-2021 17:18:24

10. Adana merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfa vallaha güzel, twitter da paylaştım 14-03-2021 00:38:53

11. Çankırı dan kimler var. Oğlum covid için test edildi, henüz sonuç yok ama buna izin verdiğim için kendimi berbat hissettiğim için rahatlık arıyorum. . Selamlar sayfan vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , hatice – 388

12. Mrb web siteniz gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Çankırı dan kimler var. Oğlum covid için test edildi, henüz sonuç yok ama buna izin verdiğim için kendimi berbat hissettiğim için rahatlık arıyorum. . Slm sayfa cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 455

14. selamun aleyküm sayfanız yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım

15. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım

16. Bu konu : ” Oğlum covid için test edildi, henüz sonuç yok ama buna izin verdiğim için kendimi berbat hissettiğim için rahatlık arıyorum. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 169

17. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Oğlum covid için test edildi, henüz sonuç yok ama buna izin verdiğim için kendimi berbat hissettiğim için rahatlık arıyorum. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 51

18. Kars merkezden ben ali. Selamlar siten inanılmaz mükemmel, sağolun 18-04-2021 04:04:54

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link