Kategoriler
Genel

OJ Simpson, Nicole ve Ron’u öldürmedi. O, oğlu Jason’dı.

Jason bir şef aşçı idi. O gece tam anlamıyla üzerinde bir bıçak seti vardı.

Jason iş yerinde mola vermek için bir yumruk attı. Ama o gece onu kullanmadı. Gittiği zaman ilk kez yazıldı. Bu aslında kimsenin gerçekten ne zaman ayrıldığını bilmediği anlamına gelir.

Jason nerede olduğunu söyledi ve kız arkadaşıyla birlikte olduğunu söyledi. Daha sonra, sivil yalan söylemesi sırasında yalan söyledi. Daha sonra işten sonra evde yalnız olduğunu iddia etti. Cinayetler için kesinlikle bir mazereti yoktu. Yok. Bu sorgulama hattı gerçekleştiğinde Jason çok gerginleşti ve avukat neler olup bittiğini sordu ve hemen ara verdiler. Moladan geri döndü ve bu sorgulama hattı tekrar ziyaret edilmedi.

Jason’ın o gece Nicole ve çocuklar için yemek yapması gerekiyordu ve Nicole fikrini değiştirdi ve onun yerine başka bir restorana gitti. Bu onu işaretlerdi. Neden onu işaretliyordu? Öfke sorunları ve Nicole’e karşı küçümsemenin yanı sıra olası bir ezgisi vardı. Çok tuhaf duygular.

Cinayetler sırasında Jason, önceki bir patronu bıçakla tehdit etme şansına sahipti. Ciddi anlamda.

Jason bir kız arkadaşıyla tartışarak intihar tehdidinde bulundu ve kendini bıçakladı.

Jason Ordu ve Deniz Harp Okulu’na katıldı, bir bıçakla eğitildi.

Jason öfkesi için depakote alıyordu. O zaman ilaçlarını bırakmıştı.

Jason, gençken çok daha gençken, başka hiç kimseyle havuzda yüzmek için en küçük kız kardeşinden sorumluydu. Ölümüne boğuldu. OJ ve karısı kısa süre sonra ayrıldı ve aileyi parçaladılar. Buradan sonra, OJ Nicole ile eşleşecekti. Bu bağlam çok önemlidir.

Nicole ve Ron’u öldüren her kim kanla kaplı olurdu. Unutma, Ron kavga etti. Arabaya binmek kesinlikle birkaç damla kandan daha fazlasını ifade ederdi. Jason’ın Jeep’ini hiç göremedik. Ancak cinayetlerin ardından ortaya çıkan yağmurda bırakıldığını biliyoruz.

Bu gezegendeki tek kişi OJ Simpson, oğlu olanı kapsayacaktı. Gerçekten bunu düşün. Hayatında başarısız olduğunu hissettiği oğlu dışında başkası değil. Kendisinden sorumlu olduğunu hissetti, hayat boyunca yolunu ödedi ve bu onun ilk oğluydu.

Yani teori, Jason’ın öfkesinde, akşam yemeği konusunda onunla yüzleşmek için Nicole’ün evine gitti. Ron ile olanları fark etti. Geri döndü ve cipinden bir bıçak aldı ve geri döndü ve onları öfkeyle öldürdü. Jason yeğeni ve yeğeninin evde uyuduğuna dair bir şey yapmadı. Az önce dışarı çıktı.

bunlar cep telefonlarının daha önceki günleriydi. Ve polisler asla cel telefon kayıtlarına bakmadı. Jason babasını cep telefonundan aradı ve gelmesi gerektiğini söyledi. OJ ortaya çıktı, Jason’ın ne yaptığını gördü ve elini bir şeye çarparak öfkeyle açtı. Jason’a eve gitmesini ve temizlik yapmasını ve kıyafetlerden kurtulmasını emretti ve eve de gidecek ve hiçbir şey olmamış gibi davranacaktı. O gece Jason’a avukat çağırdı. Evet, ertesi gün Jason’ın zaten bir avukatı vardı. Gerçek. Jason’dan başka kimsenin avukatı yoktu. Polis onu sorgulamaya çalıştığında reddedildi. Ama çok denemediler. Christopher darden onun peşinden gitmek istedi ama reddedildi. Odak tamamen OJ üzerinde olacaktı.

Jason Simpson cinayetten kaçtı ve OJ Simpson, suç mahallini ve en kötü ihtimalle cinayet aksesuarını karıştırmaktan kaçtı.

OJ’nin giydiği örgü kapağın içinde açıklanamayan köpek tüyleri vardı.

Jason’ın aynı örgü kapağı takan resimleri veya köpeğiyle bir varyasyonu var. https://www.altereddimensions.net/wp-content/uploads/2014/05/image120.png

https://i.insider.com/4f870efe69bedd1f1300000a?width=800&format=jpeg&auto=webp

Şu adama bak. Yapısı var ve bunu yapacak kadar gençti. OJ, ayakkabı çiftini oğluna çok kolay hediye edebilirdi.

Dahası da var. Daha fazla.

Jason’ı ölüme yönlendiren kesin olarak OJ’den daha fazlası var.

o zamanlar üzerinde bir bıçak seti olduğunu ve hesaba katılmadığını biliyoruz. kimin bıçakla birine saldırmak için denetimli olduğunu biliyoruz. Ara öfke bozukluğu nedeniyle depakote ilaçlarından uzak olduğunu biliyoruz. Nicole’e kızgın olduğunu biliyoruz. Bu örgü şapkaları giydiğini biliyoruz. bıçak, şiddet, öfke, bıçakla eğitilmiş.

Bu senin adamın.

AD’nin arkasındaki öfke o kadar belirgindir ki, insanlar asla hatalarını kabul etmeyeceklerdir. Yarış sorunu çok derinden gömülü. OJ’nin bunu yapmadığını ve insanların zihinlerini kaybettiğini söylüyorsun. ama oğlu Jason’la ilgili tavşan deliğini takip ettiğinizde, herkesin yanlış olduğunu fark edersiniz. OJ cinayetten suçlu değildi ama kesinlikle masum da değildi.

Bill Deer’ın kitabına göz atın. Gerçeklere kendiniz bakın. Gerçekler. Sivil birikimi kendiniz okuyun. Burada korkunç bir şeylerin yanlış olduğunu göreceksiniz.

“OJ Simpson, Nicole ve Ron’u öldürmedi. O, oğlu Jason’dı.” için 53 yanıt

Tunceli merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfanız harbiden güzel, saolun 21-04-2020 22:18:48

Sakarya merkezden ben doruk. Selam web siten valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 30-04-2020 15:06:31

Tunceli merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım 02-05-2020 14:57:08

İzmir merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler 02-05-2020 22:48:54

Iğdır merkezden ben banu. Selam siten vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 11-05-2020 04:33:14

Gaziantep merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 12-05-2020 08:21:38

Ankara merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi mükemmel, face de paylaştım 14-05-2020 12:09:07

Bursa merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 14-05-2020 12:09:10

Balıkesir merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşım harbiden mükemmel, sağolun 14-05-2020 12:09:17

Şırnak merkezden ben Emine. Selam herkese web siten cidden güzel, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 12:09:19

Eskişehir merkezden ben banu. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 12:09:22

Batman merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten güzel, teşekkürler 14-05-2020 12:09:31

Erzurum merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, tebrikler 14-05-2020 12:09:43

Erzurum merkezden ben doruk. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, sağolun 14-05-2020 12:09:46

Niğde merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfan vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 12:09:55

Giresun merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 14-05-2020 12:09:58

Afyon merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 30-05-2020 04:46:38

İzmir merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siteniz inan ki çok güzel, tebrikler 04-07-2020 00:33:16

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım 20-07-2020 11:32:54

Afyon merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım 26-07-2020 00:43:15

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir