Oklahoma Kar

Bu karın gerçek olmasına imkan yok, daha önce kar görmüştüm ve bunun gibi bir şey değil. Bunun sahte olduğunu ve hükümetin hava kontrolünü test ettiğini düşünüyorum. El işi için satın aldığınız sahte kar kutularını düşünün. Diğer kimyasalları ekleyin ve soğuk yapabilirsiniz. Mükemmel sahte kar. Bu beklenmedik çılgınca hava modeliyle ilgili tuhaf bir şey gören var mı? Dışarıda 70 hissediyor, ama kar erimiyor mu?

“Oklahoma Kar” üzerine 9 yorum

1. Rize dan kimler var. Oklahoma Kar . Merhaba sayfan inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 125

2. Aksaray merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 19-02-2021 15:02:07

3. Manisa dan kimler var. Oklahoma Kar . Mrb web siten süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 290

4. Bu konu : ” Oklahoma Kar ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım gerçekten iyi, sağolun , gaye – 238

5. Bu konu : ” Oklahoma Kar ” çok güzel. Selam sayfa inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 232

6. Bu konu : ” Oklahoma Kar ” çok güzel. Slm web siten valla hayran bıraktı, şukuladım , gaye – 416

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link