Bu karın gerçek olmasına imkan yok, daha önce kar görmüştüm ve bunun gibi bir şey değil. Bunun sahte olduğunu ve hükümetin hava kontrolünü test ettiğini düşünüyorum. El işi için satın aldığınız sahte kar kutularını düşünün. Diğer kimyasalları ekleyin ve soğuk yapabilirsiniz. Mükemmel sahte kar. Bu beklenmedik çılgınca hava modeliyle ilgili tuhaf bir şey gören var mı? Dışarıda 70 hissediyor, ama kar erimiyor mu?

Author

37 Comments

1. Muğla merkezden ben ali. Mrb sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler 19-02-2021 01:21:48

2. Uşak dan kimler var. Oklahoma Kar . Selam sayfa harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 413

3. Rize dan kimler var. Oklahoma Kar . Merhaba sayfan inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 125

4. Aksaray merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 19-02-2021 15:02:07

5. Manisa dan kimler var. Oklahoma Kar . Mrb web siten süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 290

6. Tunceli dan kimler var. Oklahoma Kar . Mrb web siten valla çok iyi, tebrikler , mehmet – 326

7. Bu konu : ” Oklahoma Kar ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım gerçekten iyi, sağolun , gaye – 238

8. Bu konu : ” Oklahoma Kar ” çok güzel. Selam sayfa inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 232

9. Bu konu : ” Oklahoma Kar ” çok güzel. Slm web siten valla hayran bıraktı, şukuladım , gaye – 416

10. Bu konu : ” Oklahoma Kar ” çok güzel. Merhaba herkese siten inan ki güzel, şukuladım , hatice – 117

11. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım

12. Bu konu : ” Oklahoma Kar ” çok güzel. Merhaba sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , – 157

13. Muş merkezden ben ali. Selamlar siteniz harbiden güzel, teraziye tıkladım 23-03-2021 10:35:20

14. Bu konu : ” Oklahoma Kar ” çok güzel. Selamlar siten inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 49

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Oklahoma Kar ” çok güzel. Mrb siteniz inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 279

16. Bu konu : ” Oklahoma Kar ” çok güzel. Slm siteniz ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım , doruk – 428

17. Burdur dan kimler var. Oklahoma Kar . Merhabalar web siteniz cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 147

18. Çanakkale merkezden ben ahmet. Merhabalar siten inan ki iyi, teraziye tıkladım 27-04-2021 07:27:39

19. Selam herkese sayfan inan ki çok güzel, teraziye tıkladım

20. Gaziantep dan kimler var. Oklahoma Kar . Selamlar siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 106

21. Adıyaman dan kimler var. Oklahoma Kar . Merhaba herkese siteniz inan ki iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 155

22. Bu konu : ” Oklahoma Kar ” çok güzel. Mrb web siten süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , emin – 321

23. Gürbüz Reply

Mrb sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

24. Bu konu : ” Oklahoma Kar ” çok güzel. Selam siteniz vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , memo – 172

25. Edirne merkezden ben Emine. Mrb bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 09-06-2021 17:23:05

26. Slm paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler

27. Burdur dan kimler var. Oklahoma Kar . Mrb paylaşım inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 345

28. Bu konu : ” Oklahoma Kar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , gaye – 195

29. Burdur dan kimler var. Oklahoma Kar . Merhaba sayfanız süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , emin – 296

30. Merhaba web siteniz valla dikkat çekici, face de paylaştım

31. Bu konu : ” Oklahoma Kar ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız cidden çok güzel, sağolun , Emine – 380

32. Bu konu : ” Oklahoma Kar ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , banu – 70

33. Bilecik dan kimler var. Oklahoma Kar . Selam herkese paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 171

34. Tekirdağ dan kimler var. Oklahoma Kar . Slm paylaşımın inanılmaz çok güzel, sağolun , Emine – 495

35. Bu konu : ” Oklahoma Kar ” çok güzel. Selam herkese sayfan cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 383

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link