Merhaba,

Şu anda komplo teorileri hakkında bir araştırma makalesi üzerinde çalışan bir öğrenciyim ve herhangi bir girdi harika olurdu.

Anket çoktan seçmeli 6 sorudan oluşmaktadır ve anonimdir, yanıtlar kaydedilmeyecek veya sizinle hiçbir şekilde ilişkilendirilmeyecektir.

Doldurmak için bir dakikanızı ayırırsanız, çok memnun olurum. Teşekkürler!

https://forms.gle/ft1G5zBVDRf3gev8A

Author

23 Comments

1. Şanlıurfa dan kimler var. Okul Projesi için Anonim Anket . selam arkadaşlar paylaşım harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 37

2. Selam herkese sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

3. Bu konu : ” Okul Projesi için Anonim Anket ” çok güzel. Selam web siten harbiden mükemmel, tebrikler , emin – 155

4. Bu konu : ” Okul Projesi için Anonim Anket ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ziya – 140

5. Bilecik merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-02-2021 08:45:48

6. Ardahan dan kimler var. Okul Projesi için Anonim Anket . Selamlar paylaşım harbiden güzel, saolun , ahmet – 70

7. Bu konu : ” Okul Projesi için Anonim Anket ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 10

8. Bu konu : ” Okul Projesi için Anonim Anket ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki mükemmel, linkedinde paylaştım , ahmet – 98

9. Van dan kimler var. Okul Projesi için Anonim Anket . Selamlar web sitesi valla çok güzel, twitter da paylaştım , – 293

10. Ardahan merkezden ben ali. Selam siten cidden hayran edici, teşekkürler 09-02-2021 07:32:48

11. Erzincan dan kimler var. Okul Projesi için Anonim Anket . Merhaba web siten yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , Emine – 307

12. Edirne merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfa inan ki güzel, face de paylaştım 11-02-2021 17:28:45

13. Bu konu : ” Okul Projesi için Anonim Anket ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 256

14. Bu konu : ” Okul Projesi için Anonim Anket ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 421

15. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

16. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım

17. Denizli merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden hayran edici, teşekkürler 14-03-2021 01:56:33

18. Muş dan kimler var. Okul Projesi için Anonim Anket . selamun aleyküm sayfanız valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Emine – 425

19. Bartın dan kimler var. Okul Projesi için Anonim Anket . merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 459

20. Tokat dan kimler var. Okul Projesi için Anonim Anket . Slm web siten vallaha çok iyi, sağolun , Aylin – 82

21. Çankırı merkezden ben . selamun aleyküm web siteniz ciddiyim güzel, saolun 08-04-2021 10:57:00

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link