Ben sadece uzun zaman önce olduğunu düşünüyorum ama okulda kalmak için aşı almak zorunda hatırlıyorum, başkası bunu hatırlıyor? Onlara iş, bakkal veya okulda izin vermemelerini ne engelleyebilir?

Author

100 Comments

1. Selamlar sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

2. Kilis merkezden ben ali. Merhaba paylaşım inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-04-2020 12:52:56

3. Karabük merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşım vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 21-04-2020 10:56:51

4. Merhaba paylaşım inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

5. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

6. Yalova merkezden ben ali. Merhabalar sayfa inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım 24-04-2020 07:55:56

7. Bayburt merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşım inan ki iyi, sağolun 30-04-2020 15:35:06

8. Şırnak merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siten gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-05-2020 11:32:43

9. Aydın merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfanız yeminle güzel, tebrikler 05-05-2020 01:35:51

10. Elazığ merkezden ben ahmet. Merhaba web sitesi süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 06-05-2020 19:52:27

11. Niğde merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki mükemmel, şukuladım 10-05-2020 19:20:19

12. Mersin merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfan gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım 14-05-2020 08:44:16

13. selam arkadaşlar sayfanız harbiden güzel, twitter da paylaştım

14. Muş merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz hoşuma gitti, saolun 15-05-2020 17:26:36

15. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

16. Konya merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımın cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 21-05-2020 03:57:31

17. İzmir merkezden ben ali. Merhabalar web sitesi süper ötesi mükemmel, saolun 29-05-2020 18:16:19

18. elif yılmaz Reply

Yalova merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 05-06-2020 19:23:36

19. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki çok güzel, şukuladım

20. Selamlar sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler

21. Giresun merkezden ben gaye. Selamlar paylaşım cidden hayran bıraktı, şukuladım 15-06-2020 16:00:36

22. Merhabalar paylaşım harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

23. Osmaniye merkezden ben ziya. Selamlar sayfan vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 06-07-2020 09:21:36

24. Yozgat merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 12-07-2020 01:14:44

25. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfan valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 13-07-2020 06:40:59

26. Merhabalar sayfan inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

27. Selamın aleyküm sayfanız vallaha çok güzel, face de paylaştım

28. Selam siteniz valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

29. elif yılmaz Reply

Artvin merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar bu web sitesi inan ki dikkat çekici, şukuladım 11-08-2020 02:14:26

30. Merhabalar sayfan valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım

31. Selamın aleyküm paylaşım valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

32. Mrb siteniz gerçekten dikkat çekici, teşekkürler

33. Ankara merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımınız cidden çok iyi, facebookta paylaştım 09-09-2020 10:07:52

34. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

35. Sinop merkezden ben ahmet. Mrb web sitesi inanılmaz mükemmel, face de paylaştım 16-09-2020 12:46:07

36. Kocaeli merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfan vallaha güzel, tebrikler 17-09-2020 00:39:19

37. selamun aleyküm web siteniz inan ki mükemmel, saolun

38. Gürbüz Reply

Tunceli merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan cidden hoşuma gitti, şukuladım 02-10-2020 11:33:29

39. Merhabalar web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler

40. elif yılmaz Reply

Selam herkese web siteniz vallaha billaha mükemmel, saolun

41. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

42. Bu konu : ” okulda belirli aşılar olmadıkça çocukları dışarı atacaklarını ve okulda kalmak için onları almak zorunda olduklarını hatırlıyor musunuz? Yeni covid aşı ile aynısını yapacaklarından korkuyorum ve herkes işe ya da okula geri dönebilmek için bir tane almak için katlanacak ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha güzel, saolun , ali – 347

43. Bu konu : ” okulda belirli aşılar olmadıkça çocukları dışarı atacaklarını ve okulda kalmak için onları almak zorunda olduklarını hatırlıyor musunuz? Yeni covid aşı ile aynısını yapacaklarından korkuyorum ve herkes işe ya da okula geri dönebilmek için bir tane almak için katlanacak ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler , emin – 213

44. İzmir dan kimler var. okulda belirli aşılar olmadıkça çocukları dışarı atacaklarını ve okulda kalmak için onları almak zorunda olduklarını hatırlıyor musunuz? Yeni covid aşı ile aynısını yapacaklarından korkuyorum ve herkes işe ya da okula geri dönebilmek için bir tane almak için katlanacak . selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 271

45. Kırklareli dan kimler var. okulda belirli aşılar olmadıkça çocukları dışarı atacaklarını ve okulda kalmak için onları almak zorunda olduklarını hatırlıyor musunuz? Yeni covid aşı ile aynısını yapacaklarından korkuyorum ve herkes işe ya da okula geri dönebilmek için bir tane almak için katlanacak . Selam paylaşımınız cidden iyi, face de paylaştım , ahmet – 360

46. Artvin dan kimler var. okulda belirli aşılar olmadıkça çocukları dışarı atacaklarını ve okulda kalmak için onları almak zorunda olduklarını hatırlıyor musunuz? Yeni covid aşı ile aynısını yapacaklarından korkuyorum ve herkes işe ya da okula geri dönebilmek için bir tane almak için katlanacak . Selam web siten valla çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 272

47. Bu konu : ” okulda belirli aşılar olmadıkça çocukları dışarı atacaklarını ve okulda kalmak için onları almak zorunda olduklarını hatırlıyor musunuz? Yeni covid aşı ile aynısını yapacaklarından korkuyorum ve herkes işe ya da okula geri dönebilmek için bir tane almak için katlanacak ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 119

48. Kocaeli merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım 02-12-2020 19:07:47

49. Bu konu : ” okulda belirli aşılar olmadıkça çocukları dışarı atacaklarını ve okulda kalmak için onları almak zorunda olduklarını hatırlıyor musunuz? Yeni covid aşı ile aynısını yapacaklarından korkuyorum ve herkes işe ya da okula geri dönebilmek için bir tane almak için katlanacak ” çok güzel. Merhaba web sitesi süper ötesi güzel, face de paylaştım , gaye – 222

50. Bu konu : ” okulda belirli aşılar olmadıkça çocukları dışarı atacaklarını ve okulda kalmak için onları almak zorunda olduklarını hatırlıyor musunuz? Yeni covid aşı ile aynısını yapacaklarından korkuyorum ve herkes işe ya da okula geri dönebilmek için bir tane almak için katlanacak ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 328

51. Sivas merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfan gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım 07-12-2020 22:38:02

52. Bilecik merkezden ben banu. Selam paylaşım inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 15-12-2020 23:03:08

53. Gürbüz Reply

Konya merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siteniz cidden hayran edici, teraziye tıkladım 24-12-2020 06:42:13

54. Gürbüz Reply

Giresun merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımınız ciddiyim çok iyi, sağolun 25-12-2020 05:40:46

55. Bu konu : ” okulda belirli aşılar olmadıkça çocukları dışarı atacaklarını ve okulda kalmak için onları almak zorunda olduklarını hatırlıyor musunuz? Yeni covid aşı ile aynısını yapacaklarından korkuyorum ve herkes işe ya da okula geri dönebilmek için bir tane almak için katlanacak ” çok güzel. Mrb siteniz harbiden dikkatimi çekti, sağolun , memo – 28

56. Hatay dan kimler var. okulda belirli aşılar olmadıkça çocukları dışarı atacaklarını ve okulda kalmak için onları almak zorunda olduklarını hatırlıyor musunuz? Yeni covid aşı ile aynısını yapacaklarından korkuyorum ve herkes işe ya da okula geri dönebilmek için bir tane almak için katlanacak . Merhaba herkese siteniz valla güzel, teraziye tıkladım , – 258

57. Antalya merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfan vallaha hayran bıraktı, sağolun 16-01-2021 16:55:17

58. Gürbüz Reply

Bu konu : ” okulda belirli aşılar olmadıkça çocukları dışarı atacaklarını ve okulda kalmak için onları almak zorunda olduklarını hatırlıyor musunuz? Yeni covid aşı ile aynısını yapacaklarından korkuyorum ve herkes işe ya da okula geri dönebilmek için bir tane almak için katlanacak ” çok güzel. Selamlar siteniz valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 121

59. Konya merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hayran edici, teşekkürler 19-01-2021 22:29:13

60. Isparta dan kimler var. okulda belirli aşılar olmadıkça çocukları dışarı atacaklarını ve okulda kalmak için onları almak zorunda olduklarını hatırlıyor musunuz? Yeni covid aşı ile aynısını yapacaklarından korkuyorum ve herkes işe ya da okula geri dönebilmek için bir tane almak için katlanacak . selamun aleyküm sayfan vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 278

61. Selam paylaşımınız süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım

62. Niğde merkezden ben ali. Selam web siten vallaha iyi, şukuladım 31-01-2021 19:57:07

63. Karabük dan kimler var. okulda belirli aşılar olmadıkça çocukları dışarı atacaklarını ve okulda kalmak için onları almak zorunda olduklarını hatırlıyor musunuz? Yeni covid aşı ile aynısını yapacaklarından korkuyorum ve herkes işe ya da okula geri dönebilmek için bir tane almak için katlanacak . Selamlar web sitesi yeminle dikkat çekici, teşekkürler , Aylin – 142

64. Selamın aleyküm siteniz yeminle mükemmel, sağolun

65. elif yılmaz Reply

İzmir dan kimler var. okulda belirli aşılar olmadıkça çocukları dışarı atacaklarını ve okulda kalmak için onları almak zorunda olduklarını hatırlıyor musunuz? Yeni covid aşı ile aynısını yapacaklarından korkuyorum ve herkes işe ya da okula geri dönebilmek için bir tane almak için katlanacak . Selam paylaşım inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 354

66. Selam paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler

67. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım

68. Aksaray dan kimler var. okulda belirli aşılar olmadıkça çocukları dışarı atacaklarını ve okulda kalmak için onları almak zorunda olduklarını hatırlıyor musunuz? Yeni covid aşı ile aynısını yapacaklarından korkuyorum ve herkes işe ya da okula geri dönebilmek için bir tane almak için katlanacak . Selam sayfanız gerçekten mükemmel, sağolun , emin – 156

69. Siirt dan kimler var. okulda belirli aşılar olmadıkça çocukları dışarı atacaklarını ve okulda kalmak için onları almak zorunda olduklarını hatırlıyor musunuz? Yeni covid aşı ile aynısını yapacaklarından korkuyorum ve herkes işe ya da okula geri dönebilmek için bir tane almak için katlanacak . Mrb web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 451

70. Merhaba bu web sitesi valla mükemmel, face de paylaştım

71. Bingöl dan kimler var. okulda belirli aşılar olmadıkça çocukları dışarı atacaklarını ve okulda kalmak için onları almak zorunda olduklarını hatırlıyor musunuz? Yeni covid aşı ile aynısını yapacaklarından korkuyorum ve herkes işe ya da okula geri dönebilmek için bir tane almak için katlanacak . Mrb sayfanız cidden hayran edici, teşekkürler , gaye – 157

72. Bu konu : ” okulda belirli aşılar olmadıkça çocukları dışarı atacaklarını ve okulda kalmak için onları almak zorunda olduklarını hatırlıyor musunuz? Yeni covid aşı ile aynısını yapacaklarından korkuyorum ve herkes işe ya da okula geri dönebilmek için bir tane almak için katlanacak ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 122

73. Merhabalar siteniz valla çok hoşuma gitti, şukuladım

74. Van dan kimler var. okulda belirli aşılar olmadıkça çocukları dışarı atacaklarını ve okulda kalmak için onları almak zorunda olduklarını hatırlıyor musunuz? Yeni covid aşı ile aynısını yapacaklarından korkuyorum ve herkes işe ya da okula geri dönebilmek için bir tane almak için katlanacak . Merhaba herkese sayfa ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , banu – 229

75. Sivas merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler 10-04-2021 09:35:15

76. İstanbul dan kimler var. okulda belirli aşılar olmadıkça çocukları dışarı atacaklarını ve okulda kalmak için onları almak zorunda olduklarını hatırlıyor musunuz? Yeni covid aşı ile aynısını yapacaklarından korkuyorum ve herkes işe ya da okula geri dönebilmek için bir tane almak için katlanacak . merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim iyi, face de paylaştım , memo – 174

77. Çankırı dan kimler var. okulda belirli aşılar olmadıkça çocukları dışarı atacaklarını ve okulda kalmak için onları almak zorunda olduklarını hatırlıyor musunuz? Yeni covid aşı ile aynısını yapacaklarından korkuyorum ve herkes işe ya da okula geri dönebilmek için bir tane almak için katlanacak . Selam herkese paylaşımın inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , – 120

78. Gürbüz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım 17-04-2021 13:03:42

79. Bartın merkezden ben Aylin. Slm web siteniz inanılmaz iyi, sağolun 18-04-2021 01:25:14

80. Hatay dan kimler var. okulda belirli aşılar olmadıkça çocukları dışarı atacaklarını ve okulda kalmak için onları almak zorunda olduklarını hatırlıyor musunuz? Yeni covid aşı ile aynısını yapacaklarından korkuyorum ve herkes işe ya da okula geri dönebilmek için bir tane almak için katlanacak . Mrb web siten harbiden çok iyi, sağolun , – 416

81. Çorum merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web sitesi valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım 04-05-2021 20:37:53

82. elif yılmaz Reply

Merhaba paylaşımın yeminle iyi, facebookta paylaştım

83. Bu konu : ” okulda belirli aşılar olmadıkça çocukları dışarı atacaklarını ve okulda kalmak için onları almak zorunda olduklarını hatırlıyor musunuz? Yeni covid aşı ile aynısını yapacaklarından korkuyorum ve herkes işe ya da okula geri dönebilmek için bir tane almak için katlanacak ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanki iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 252

84. Niğde merkezden ben Hasan. Mrb paylaşımınız cidden güzel, saolun 10-05-2021 20:36:47

85. Şırnak merkezden ben . Selamlar paylaşımınız inanki iyi, sağolun 14-05-2021 17:20:12

86. Erzurum dan kimler var. okulda belirli aşılar olmadıkça çocukları dışarı atacaklarını ve okulda kalmak için onları almak zorunda olduklarını hatırlıyor musunuz? Yeni covid aşı ile aynısını yapacaklarından korkuyorum ve herkes işe ya da okula geri dönebilmek için bir tane almak için katlanacak . Merhaba web sitesi inanılmaz mükemmel, şukuladım , ziya – 486

87. Uşak merkezden ben . Selamlar web siteniz cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 03-06-2021 14:40:41

88. Mardin merkezden ben . Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 04-06-2021 01:49:46

89. Van dan kimler var. okulda belirli aşılar olmadıkça çocukları dışarı atacaklarını ve okulda kalmak için onları almak zorunda olduklarını hatırlıyor musunuz? Yeni covid aşı ile aynısını yapacaklarından korkuyorum ve herkes işe ya da okula geri dönebilmek için bir tane almak için katlanacak . merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran edici, şukuladım , banu – 298

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link