okulda belirli aşılar olmadıkça çocukları dışarı atacaklarını ve okulda kalmak için onları almak zorunda olduklarını hatırlıyor musunuz? Yeni covid aşı ile aynısını yapacaklarından korkuyorum ve herkes işe ya da okula geri dönebilmek için bir tane almak için katlanacak

Ben sadece uzun zaman önce olduğunu düşünüyorum ama okulda kalmak için aşı almak zorunda hatırlıyorum, başkası bunu hatırlıyor? Onlara iş, bakkal veya okulda izin vermemelerini ne engelleyebilir?

“okulda belirli aşılar olmadıkça çocukları dışarı atacaklarını ve okulda kalmak için onları almak zorunda olduklarını hatırlıyor musunuz? Yeni covid aşı ile aynısını yapacaklarından korkuyorum ve herkes işe ya da okula geri dönebilmek için bir tane almak için katlanacak” üzerine 68 yorum

1. Kilis merkezden ben ali. Merhaba paylaşım inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-04-2020 12:52:56

2. Karabük merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşım vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 21-04-2020 10:56:51

3. Yalova merkezden ben ali. Merhabalar sayfa inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım 24-04-2020 07:55:56

4. Şırnak merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siten gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-05-2020 11:32:43

5. Elazığ merkezden ben ahmet. Merhaba web sitesi süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 06-05-2020 19:52:27

6. Mersin merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfan gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım 14-05-2020 08:44:16

7. Konya merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımın cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 21-05-2020 03:57:31

8. Yalova merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 05-06-2020 19:23:36

9. Osmaniye merkezden ben ziya. Selamlar sayfan vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 06-07-2020 09:21:36

10. Yozgat merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 12-07-2020 01:14:44

11. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfan valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 13-07-2020 06:40:59

12. Artvin merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar bu web sitesi inan ki dikkat çekici, şukuladım 11-08-2020 02:14:26

13. Ankara merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımınız cidden çok iyi, facebookta paylaştım 09-09-2020 10:07:52

14. Tunceli merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan cidden hoşuma gitti, şukuladım 02-10-2020 11:33:29

15. Bu konu : ” okulda belirli aşılar olmadıkça çocukları dışarı atacaklarını ve okulda kalmak için onları almak zorunda olduklarını hatırlıyor musunuz? Yeni covid aşı ile aynısını yapacaklarından korkuyorum ve herkes işe ya da okula geri dönebilmek için bir tane almak için katlanacak ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha güzel, saolun , ali – 347

16. Bu konu : ” okulda belirli aşılar olmadıkça çocukları dışarı atacaklarını ve okulda kalmak için onları almak zorunda olduklarını hatırlıyor musunuz? Yeni covid aşı ile aynısını yapacaklarından korkuyorum ve herkes işe ya da okula geri dönebilmek için bir tane almak için katlanacak ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler , emin – 213

17. İzmir dan kimler var. okulda belirli aşılar olmadıkça çocukları dışarı atacaklarını ve okulda kalmak için onları almak zorunda olduklarını hatırlıyor musunuz? Yeni covid aşı ile aynısını yapacaklarından korkuyorum ve herkes işe ya da okula geri dönebilmek için bir tane almak için katlanacak . selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 271

18. Kırklareli dan kimler var. okulda belirli aşılar olmadıkça çocukları dışarı atacaklarını ve okulda kalmak için onları almak zorunda olduklarını hatırlıyor musunuz? Yeni covid aşı ile aynısını yapacaklarından korkuyorum ve herkes işe ya da okula geri dönebilmek için bir tane almak için katlanacak . Selam paylaşımınız cidden iyi, face de paylaştım , ahmet – 360

19. Artvin dan kimler var. okulda belirli aşılar olmadıkça çocukları dışarı atacaklarını ve okulda kalmak için onları almak zorunda olduklarını hatırlıyor musunuz? Yeni covid aşı ile aynısını yapacaklarından korkuyorum ve herkes işe ya da okula geri dönebilmek için bir tane almak için katlanacak . Selam web siten valla çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 272

20. Bu konu : ” okulda belirli aşılar olmadıkça çocukları dışarı atacaklarını ve okulda kalmak için onları almak zorunda olduklarını hatırlıyor musunuz? Yeni covid aşı ile aynısını yapacaklarından korkuyorum ve herkes işe ya da okula geri dönebilmek için bir tane almak için katlanacak ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 119

21. Kocaeli merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım 02-12-2020 19:07:47

22. Bu konu : ” okulda belirli aşılar olmadıkça çocukları dışarı atacaklarını ve okulda kalmak için onları almak zorunda olduklarını hatırlıyor musunuz? Yeni covid aşı ile aynısını yapacaklarından korkuyorum ve herkes işe ya da okula geri dönebilmek için bir tane almak için katlanacak ” çok güzel. Merhaba web sitesi süper ötesi güzel, face de paylaştım , gaye – 222

23. Bu konu : ” okulda belirli aşılar olmadıkça çocukları dışarı atacaklarını ve okulda kalmak için onları almak zorunda olduklarını hatırlıyor musunuz? Yeni covid aşı ile aynısını yapacaklarından korkuyorum ve herkes işe ya da okula geri dönebilmek için bir tane almak için katlanacak ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 328

24. Sivas merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfan gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım 07-12-2020 22:38:02

25. Konya merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siteniz cidden hayran edici, teraziye tıkladım 24-12-2020 06:42:13

26. Bu konu : ” okulda belirli aşılar olmadıkça çocukları dışarı atacaklarını ve okulda kalmak için onları almak zorunda olduklarını hatırlıyor musunuz? Yeni covid aşı ile aynısını yapacaklarından korkuyorum ve herkes işe ya da okula geri dönebilmek için bir tane almak için katlanacak ” çok güzel. Mrb siteniz harbiden dikkatimi çekti, sağolun , memo – 28

27. Hatay dan kimler var. okulda belirli aşılar olmadıkça çocukları dışarı atacaklarını ve okulda kalmak için onları almak zorunda olduklarını hatırlıyor musunuz? Yeni covid aşı ile aynısını yapacaklarından korkuyorum ve herkes işe ya da okula geri dönebilmek için bir tane almak için katlanacak . Merhaba herkese siteniz valla güzel, teraziye tıkladım , – 258

28. Antalya merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfan vallaha hayran bıraktı, sağolun 16-01-2021 16:55:17

29. Bu konu : ” okulda belirli aşılar olmadıkça çocukları dışarı atacaklarını ve okulda kalmak için onları almak zorunda olduklarını hatırlıyor musunuz? Yeni covid aşı ile aynısını yapacaklarından korkuyorum ve herkes işe ya da okula geri dönebilmek için bir tane almak için katlanacak ” çok güzel. Selamlar siteniz valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 121

30. Konya merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hayran edici, teşekkürler 19-01-2021 22:29:13

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link