Bir işletmeye veya okula gittiğinizde ne yaparsınız ve sizi bir QR kodu taramaya ve nerede olduğunuz ve herhangi bir covid semptomunuz olup olmadığına dair tüm bu kişisel soruları yanıtlamaya zorlarlar mı? Reddediyor musun yoksa sadece uyuyor musun? İnsanları komünist bir ülke gibi gittiğiniz her yerde check-in yapmaya zorlamayı rahatsız edici buluyorum ve ihlal gibi hissediyorum. Okulda özellikle sinir bozucu çünkü orada olmak zorundayım ve tüm bunlardan bıktım usandım. Kampüsümde tüm girişleri kapattılar, bu yüzden bunu yapmak zorunda kaldınız. Siz çocuklar bu durumda ne yapardınız çünkü her şeyin daha iyi olmasını ummaya devam ediyorum ama sanki insanların hayatına devam etmesini istemiyorlar gibi.

17 Comments

1. Selamlar web sitesi gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Slm paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, saolun

3. Giresun merkezden ben emin. Mrb paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, saolun 26-08-2021 07:44:23

4. Bu konu : ” Okulda Kovid Taraması Yapılıyor mu? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, saolun , memo – 26

5. Niğde dan kimler var. Okulda Kovid Taraması Yapılıyor mu? . Merhaba sayfa inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 330

6. Hakkari merkezden ben Emine. Merhaba web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun 30-08-2021 16:34:15

7. Bu konu : ” Okulda Kovid Taraması Yapılıyor mu? ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha billaha çok güzel, sağolun , emin – 275

8. Bayburt merkezden ben ahmet. Slm web siten harbiden hayran edici, sağolun 02-09-2021 21:44:12

9. Trabzon dan kimler var. Okulda Kovid Taraması Yapılıyor mu? . Slm paylaşımın inanki hayran bıraktı, sağolun , Emine – 29

10. Siirt dan kimler var. Okulda Kovid Taraması Yapılıyor mu? . Merhabalar sayfanız ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 204

11. Iğdır merkezden ben memo. selamun aleyküm siteniz süper ötesi çok güzel, saolun 16-09-2021 00:56:58

12. Bu konu : ” Okulda Kovid Taraması Yapılıyor mu? ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha billaha hayran edici, tebrikler , Gürbüz – 476

13. Bu konu : ” Okulda Kovid Taraması Yapılıyor mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim dikkat çekici, tebrikler , emin – 163

14. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Okulda Kovid Taraması Yapılıyor mu? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 370

15. Merhaba herkese sayfan valla dikkat çekici, twitter da paylaştım

16. Selam herkese web sitesi ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment