Okullar sadece yeni çağ yeniden eğitim kamplarıdır

Bu ülkede size bağımsız olmanız söyleniyor. Tahılın karşısına çıkarsanız, bir komplo teorisyeni veya çılgınlığı olarak kabul edilirsiniz

Eğer T’nin Liberal gündemini takip etmezseniz, ırkçısınız

Statükoya karşı açık sözlüyseniz, Rus Muhafazakarısınız

Eğer okula gitmezseniz (K12) siz veya ebeveynleriniz para cezasına çarptırılır ve / veya tutuklanır

Eğer bir diploma ile bitirmezseniz size hayatta hiçbir şey olmayacağı söylenir

Eğer bir derece ile bitirmezseniz size hayatta hiçbir şey olmayacağı söylenir

Tüm sorunlarınızın çözümü nedir? Okula git ve eğitim al. Sorgulamadan msm’in söylediklerini kabul edin. Size otizm veren cıva ve mikroçipli aşıları kabul edin. Her şeyi kabul et ve kara koyun etiketli başka hiçbir şeyi sorgulama.

Bunu başka kimin yaptığını biliyor musun? Uygurlarla Çin. Sizi okula gitmeye zorlayan liberallerin nefret ettiği şey. Ancak şimdi sevdikleri için nedenleri?

Aile sorunları nedeniyle diploma almadan okulu bıraktım, ama ne oldu? Hala başarılı ve mutlu bir hayatım var. Parasal olarak zengin olmayabilirim, ama rahatça yaşıyorum. Ayrıca bilgi ve özgürlük açısından da zenginim. Kendim için düşünme ve bağımsız olma yeteneğini öğrendim.

Okullar zayıf görüşlüler içindir. Gözlerini aç ve yalan söylediğini kabul et.

“Okullar sadece yeni çağ yeniden eğitim kamplarıdır” üzerine 23 yorum

1. Bingöl merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfa yeminle çok hoşuma gitti, sağolun 29-07-2020 14:38:45

2. Eskişehir merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden çok iyi, teşekkürler 30-07-2020 22:18:51

3. Kars merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımınız valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım 01-08-2020 20:47:03

4. Artvin merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web sitesi cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 03-08-2020 11:39:00

5. Erzurum merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşım cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 06-08-2020 19:21:47

6. Siirt merkezden ben banu. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2020 19:01:11

7. Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 23-09-2020 22:31:13

8. Çanakkale merkezden ben hatice. Mrb paylaşım harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 11-10-2020 16:40:43

9. Diyarbakır merkezden ben gaye. Selamlar sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 19-10-2020 23:14:04

10. Kastamonu dan kimler var. Okullar sadece yeni çağ yeniden eğitim kamplarıdır . Mrb paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , Hasan – 61

11. Bolu merkezden ben Hasan. Merhabalar sayfanız valla mükemmel, facebookta paylaştım 28-10-2020 15:07:05

Yorum yapın