Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için

Birleşmiş Milletler, okulları yeniden açmaya zorlamak için medyayı kullanıyor. Bunun yapılacak en iyi şey olduğunu sanmıyorum. Bunu para için yapıyor olmalılar. İnternette “okulları yeniden aç, bu kadar davamız yok” diyen bir sürü aptal gördüm. Medyanın insanların beyinlerini yıkadığını hepimiz biliyoruz. Yapılması çok bencilce bir şey. Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz?

“Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için” üzerine 49 yorum

1. Trabzon merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım 13-08-2020 17:15:03

2. İzmir merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siten gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım 28-08-2020 03:29:24

3. Kütahya merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siten valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 17-09-2020 07:51:15

4. Nevşehir merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım 02-10-2020 10:14:27

5. Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:22:13

6. Kütahya dan kimler var. Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için . merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 227

7. Bursa dan kimler var. Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için . Selamlar siteniz harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 42

8. Yozgat dan kimler var. Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için . selamun aleyküm sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , emin – 129

9. Bu konu : ” Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 454

10. Bu konu : ” Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 113

11. Bu konu : ” Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inan ki hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 364

12. Bingöl merkezden ben emin. selam arkadaşlar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 23-11-2020 22:43:16

13. Batman dan kimler var. Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için . Merhaba paylaşım harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , banu – 232

14. Ardahan dan kimler var. Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için . selamun aleyküm sayfa inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , – 183

15. Aksaray merkezden ben banu. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 05-12-2020 18:26:09

16. Bu konu : ” Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 344

17. Bu konu : ” Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha iyi, tebrikler , – 193

18. Bartın merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşım yeminle hayran edici, face de paylaştım 16-12-2020 14:52:23

19. Rize dan kimler var. Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için . Selam herkese sayfa inanki mükemmel, tebrikler , ali – 249

20. Bu konu : ” Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için ” çok güzel. Slm sayfa vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 372

21. İstanbul merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siteniz inan ki çok güzel, sağolun 08-01-2021 13:54:16

22. Kırşehir dan kimler var. Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için . Selamlar sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , Hasan – 204

23. Adıyaman dan kimler var. Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için . Selam web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 425

24. Bu konu : ” Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Aylin – 477

25. Ankara dan kimler var. Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için . Selamın aleyküm sayfa inanki hayran bıraktı, sağolun , hatice – 182

26. Mersin dan kimler var. Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için . Slm sayfa inan ki mükemmel, teşekkürler , Gürbüz – 49

27. Gümüşhane merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 05-02-2021 10:45:39

28. Erzurum merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfanız gerçekten hoşuma gitti, tebrikler 05-02-2021 10:46:19

29. Şanlıurfa dan kimler var. Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için . Selamlar sayfanız gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , doruk – 460

30. Kars dan kimler var. Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için . Slm paylaşımınız valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 9

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link