Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için

Birleşmiş Milletler, okulları yeniden açmaya zorlamak için medyayı kullanıyor. Bunun yapılacak en iyi şey olduğunu sanmıyorum. Bunu para için yapıyor olmalılar. İnternette “okulları yeniden aç, bu kadar davamız yok” diyen bir sürü aptal gördüm. Medyanın insanların beyinlerini yıkadığını hepimiz biliyoruz. Yapılması çok bencilce bir şey. Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz?

“Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için” üzerine 15 yorum

1. Trabzon merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım 13-08-2020 17:15:03

2. İzmir merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siten gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım 28-08-2020 03:29:24

3. Kütahya merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siten valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 17-09-2020 07:51:15

4. Nevşehir merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım 02-10-2020 10:14:27

5. Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:22:13

6. Kütahya dan kimler var. Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için . merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 227

Yorum yapın