Birleşmiş Milletler, okulları yeniden açmaya zorlamak için medyayı kullanıyor. Bunun yapılacak en iyi şey olduğunu sanmıyorum. Bunu para için yapıyor olmalılar. İnternette “okulları yeniden aç, bu kadar davamız yok” diyen bir sürü aptal gördüm. Medyanın insanların beyinlerini yıkadığını hepimiz biliyoruz. Yapılması çok bencilce bir şey. Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz?

Author

90 Comments

1. Selam siten yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Trabzon merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım 13-08-2020 17:15:03

3. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Konya merkezden ben ziya. Mrb siteniz valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım 16-08-2020 18:36:24

5. selamun aleyküm paylaşım vallaha hayran edici, twitter da paylaştım

6. İzmir merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siten gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım 28-08-2020 03:29:24

7. Merhabalar web sitesi yeminle hayran edici, twitter da paylaştım

8. Merhabalar sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

9. Kütahya merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siten valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 17-09-2020 07:51:15

10. Mrb sayfanız harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım

11. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

12. Nevşehir merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım 02-10-2020 10:14:27

13. elif yılmaz Reply

Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:22:13

14. Kütahya dan kimler var. Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için . merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 227

15. Bursa dan kimler var. Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için . Selamlar siteniz harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 42

16. Yozgat dan kimler var. Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için . selamun aleyküm sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , emin – 129

17. Bu konu : ” Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 454

18. Bu konu : ” Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 113

19. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfa inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

20. Bu konu : ” Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inan ki hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 364

21. Bingöl merkezden ben emin. selam arkadaşlar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 23-11-2020 22:43:16

22. Batman dan kimler var. Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için . Merhaba paylaşım harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , banu – 232

23. Ardahan dan kimler var. Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için . selamun aleyküm sayfa inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , – 183

24. Aksaray merkezden ben banu. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 05-12-2020 18:26:09

25. Bu konu : ” Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 344

26. Bu konu : ” Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha iyi, tebrikler , – 193

27. Bartın merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşım yeminle hayran edici, face de paylaştım 16-12-2020 14:52:23

28. Ağrı merkezden ben ali. Slm sayfa valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 17-12-2020 13:09:36

29. Rize dan kimler var. Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için . Selam herkese sayfa inanki mükemmel, tebrikler , ali – 249

30. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için ” çok güzel. Slm sayfa vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 372

31. İstanbul merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siteniz inan ki çok güzel, sağolun 08-01-2021 13:54:16

32. Kırşehir dan kimler var. Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için . Selamlar sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , Hasan – 204

33. Adıyaman dan kimler var. Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için . Selam web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 425

34. Selamın aleyküm web siten gerçekten hayran bıraktı, sağolun

35. Bu konu : ” Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Aylin – 477

36. Ankara dan kimler var. Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için . Selamın aleyküm sayfa inanki hayran bıraktı, sağolun , hatice – 182

37. Gürbüz Reply

Mersin dan kimler var. Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için . Slm sayfa inan ki mükemmel, teşekkürler , Gürbüz – 49

38. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi güzel, tebrikler

39. Gümüşhane merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 05-02-2021 10:45:39

40. Erzurum merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfanız gerçekten hoşuma gitti, tebrikler 05-02-2021 10:46:19

41. Şanlıurfa dan kimler var. Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için . Selamlar sayfanız gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , doruk – 460

42. Kars dan kimler var. Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için . Slm paylaşımınız valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 9

43. Merhabalar siten süper ötesi çok iyi, face de paylaştım

44. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım

45. Denizli merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler 27-02-2021 10:15:17

46. Malatya merkezden ben . merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun 02-03-2021 08:39:23

47. Gürbüz Reply

Iğdır merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım 02-03-2021 14:51:58

48. Bu konu : ” Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanki güzel, saolun , ali – 423

49. Erzincan dan kimler var. Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için . Merhaba herkese web siteniz süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 241

50. Manisa dan kimler var. Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için . Selam herkese sayfa süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , Aylin – 8

51. Şanlıurfa dan kimler var. Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için . selamun aleyküm siten vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , hatice – 29

52. Ordu merkezden ben banu. Mrb web siten inanki dikkat çekici, face de paylaştım 24-03-2021 15:22:36

53. Bitlis merkezden ben gaye. Selam herkese bu web sitesi cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 31-03-2021 16:47:21

54. Mrb paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

55. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , elif yılmaz – 12

56. Bu konu : ” Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi yeminle çok güzel, şukuladım , ahmet – 226

57. Slm paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

58. Elazığ merkezden ben gaye. Mrb paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, sağolun 26-04-2021 20:15:21

59. İstanbul dan kimler var. Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için . Mrb web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , banu – 274

60. Selamlar paylaşımın gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım

61. Sivas merkezden ben ali. Selamlar siteniz gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım 07-05-2021 04:12:22

62. Niğde dan kimler var. Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , ahmet – 286

63. Slm bu web sitesi valla dikkatimi çekti, face de paylaştım

64. Diyarbakır dan kimler var. Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için . Selamlar siteniz harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım , – 414

65. Selam paylaşımınız valla mükemmel, face de paylaştım

66. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 85

67. Mrb web siten yeminle hayran edici, facebookta paylaştım

68. Gürbüz Reply

Uşak dan kimler var. Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için . selam arkadaşlar sayfan süper ötesi hayran edici, teşekkürler , Gürbüz – 323

69. Mrb sayfa ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım

70. Gürbüz Reply

Gaziantep dan kimler var. Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için . Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 122

71. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için ” çok güzel. Selam herkese paylaşım cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 278

72. Mardin dan kimler var. Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için . Merhaba herkese web siten cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 10

73. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, saolun

74. Merhabalar web sitesi cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

75. Bu konu : ” Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 53

76. Bu konu : ” Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 453

77. Kocaeli dan kimler var. Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için . Mrb siteniz ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 234

78. merhaba arkadaşlar web siten inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

79. Şırnak merkezden ben emin. selamun aleyküm bu web sitesi inanki çok iyi, facebookta paylaştım 12-07-2021 00:34:20

80. Osmaniye dan kimler var. Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için . Selam paylaşımın ciddiyim çok güzel, tebrikler , – 67

81. Bu konu : ” Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 193

82. Bu konu : ” Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için ” çok güzel. Selam paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 136

83. elif yılmaz Reply

Çorum merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siten harbiden çok güzel, sağolun 30-07-2021 10:55:11

84. Balıkesir dan kimler var. Okullar tüm dünyada açılmaya çalışıyor ve bence bu para için . Selamın aleyküm siten yeminle mükemmel, tebrikler , ali – 162

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link