https://www.google.com.au/imgres? //www.supercluster.com/editorial/the-occult-history-behind-nasas-jet-propulsion-laboratory/&tbnid=hELvY-3J7w9o5M&vet=1&docid=cFx2LSSqnEW_nM&w=1400&h=1750&hl=tr/gb&source=

Bunun tam veya ayrıntılı bir makale olmasını istemiyorum. Pek çok ipucu ve tavşan deliği var ve şeylerin göründüğü gibi olmadığını gösterme girişimi var. Bununla ilgili bilgi bulabileceğiniz birçok harika yer var. Wikipedia, bu tür şeyleri ifşa etmekte şaşırtıcı derecede açık. Bu yazıda verilen noktaların çoğunun onayını burada bulacaksınız. Ayrıca Pentagon ve Donanma’nın UFO’lar ve Uzay araçları hakkındaki açıklamalarına dayalı olarak onay bulabilirsiniz. Komutan David Fravor’un röportajları, bunun kurgudan ziyade gerçek olduğunu doğrulamak istiyorsanız başlamak için iyi bir yerdir. Bu yazının geri kalanı, size kendinize bakmanız gereken bazı ipuçları ve diğer bazı yararlı gönderi ve kaynaklara bağlantılar verecektir. Ayrıca yorumlara yanıt olarak ek öneriler ve içerik sağlamak niyetindeyim, bu nedenle bu ileti dizisinden hoşlanıyorsanız, yorumlardaki yanıtlarıma bakın.

Bu derin bir dalış olacak ve her şeyi kapsamayacak. Kendiniz için kazmanız için çok sayıda potansiyel müşteri ve birçok fırsat olacak ve bunu teşvik ediyorum. Öyleyse baştan çok kısaca değinelim. Nazi bilim adamlarının ABD’ye Paperclip Projesi kapsamında satın alındığı ve yüksek düzeyde askeri ve gizli servis izni verildiği bilinen bir gerçektir. Nazilerin okült büyü ve gizli topluluklara çok düşkün oldukları da oldukça iyi bilinmektedir. İnsanlar, okült ve bilimin karışmadığını düşünüyor, ancak hiçbir şey gerçeklerden daha fazla olamaz. Modern “Kimya” nın eski “Simya” dan doğması gibi, mevcut bilim ve teknolojimizin çoğu eski okült bilgiler üzerine inşa edilmiştir. Bu görev için, ABD Ordusu, İstihbarat ajansları ve Uzay Programlarının, onlara üst düzey operasyonlarda yardımcı olmak için okült uygulayıcıları kullandığını kanıtlamaya odaklanacağız.

Bu yüzden, ABD Uzay programına okült sihirbazların yoğun bir şekilde dahil olduklarına dair kanıt sağlayan ilk isim Jack Whiteside Parsons’tır. Adı neredeyse bilinmiyor, ancak bizi uzaya götürmek için kullanılan yakıtı geliştirmemize yardımcı olun. Jet Tahrik Laboratuvarlarında (JPL – bazen kasıtlı olarak Jack Parson Laboratuvarı olarak anılır) en etkili kişiydi. Parson, Aleister Crowley’in OTO’sunda üst düzey bir sihirbazdı. Crowley, Parsons’la toplantılara katılırdı ve ayrıca belirli bir L Ron Hubbard işin içindeydi. İşte Wikipedia’dan her yerden biraz bunun tadı:

• Örneğin, İngiliz Thelemite Kenneth Grant, Parsons’ın Babalon Working’in, Roswell UFO olayı ve Kenneth Arnold UFO’nun görülmesi gibi fenomenlere yol açarak gökyüzünde uçan dairelerin ortaya çıkışının başlangıcını işaret ettiğini öne sürdü. Cameron, 1952 Washington DC UFO olayının Parsons’ın ölümüne manevi bir tepki olduğunu varsaydı. “

Redditors’da kendinizi bağlayın, işler daha da tuhaflaşmak üzere. Wikipedia’daki Parsons hakkındaki yazının tamamını okumanızı öneririm https://en.m.wikipedia.org/wiki/Jack_Parsons_(rocket_engineer) Bölüm 2’ye geçmeden önce, sizi çok fazla veriye boğmak istemiyorum. Gelecek bölümlerde aşağıdakileri ele alacağız:

• Satanizm ile ABD Askeri katılımı

• Sihirle karıştırılmış uzay programları

• İfşa ve okült uygulayıcılar arasındaki mevcut bağlantılar

• Boyutlararası varlıklar

• Antik tanrılar ve antik teknoloji

• Ais ve okült ile bağlantıları

• Yıldız Akademisi ifşasına

• PSYOP’ların askeri kullanımı

Bölüm 2 ve sonrasında devam edecek

Author

13 Comments

1. Sakarya dan kimler var. Okült, ABD Askeri ve Uzay Programları arasındaki bağlantılar. Bölüm 1 . Selamlar web sitesi inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ziya – 160

2. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm web siteniz inanki hoşuma gitti, teşekkürler

3. Gürbüz Reply

Eskişehir dan kimler var. Okült, ABD Askeri ve Uzay Programları arasındaki bağlantılar. Bölüm 1 . Selam sayfa cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 356

4. Erzincan merkezden ben gaye. Merhabalar siteniz süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım 15-03-2021 14:14:26

5. Bu konu : ” Okült, ABD Askeri ve Uzay Programları arasındaki bağlantılar. Bölüm 1 ” çok güzel. Selam paylaşımınız harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , – 79

6. Bu konu : ” Okült, ABD Askeri ve Uzay Programları arasındaki bağlantılar. Bölüm 1 ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha hayran edici, sağolun , memo – 304

7. Sakarya dan kimler var. Okült, ABD Askeri ve Uzay Programları arasındaki bağlantılar. Bölüm 1 . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , memo – 284

8. Bu konu : ” Okült, ABD Askeri ve Uzay Programları arasındaki bağlantılar. Bölüm 1 ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 250

9. Kars merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 27-03-2021 04:30:13

10. elif yılmaz Reply

Sakarya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siten gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 02-04-2021 12:45:04

11. Tunceli dan kimler var. Okült, ABD Askeri ve Uzay Programları arasındaki bağlantılar. Bölüm 1 . Merhaba paylaşımınız inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 1

12. selam arkadaşlar bu web sitesi valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link