Hala sadece konuşuyorsunuz on yıldır hepiniz bu saçmalığı konuşuyorsunuz ama kızı 40 yaşında bir adamla evlendi 40 mı bilmiyorum ama suçluların beni yalnız bırakmasını diliyorum, gözleri boş siyah insanlar gibi görünüyor ve diğerleri başlıyor benimle savaşlar çünkü I topluluğuna casusluk ve meth kafa ayanlarına pek çok şans veriyorlar, bir şey yapmadığımı söyleyerek suçluyorlar ama yine yapıyorlar ve sanki adam çok yakışıklı zenginmiş gibi davranıyorlarmış gibi yine inanıyorlar Vaganal birine girdikten sonra onlara defalarca yalan söyledikten sonra onu taciz etmeye devam et

Gönderen … Obscure2019
[comments]

Author

19 Comments

1. Gürbüz Reply

Ardahan dan kimler var. Olabilirdi . Merhaba siteniz harbiden iyi, sağolun , Gürbüz – 156

2. Bu konu : ” Olabilirdi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 259

3. Selamın aleyküm web sitesi inanki dikkatimi çekti, sağolun

4. Kocaeli merkezden ben doruk. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 01-03-2021 01:21:40

5. Tokat dan kimler var. Olabilirdi . Selamlar sayfan valla çok güzel, twitter da paylaştım , emin – 377

6. Bu konu : ” Olabilirdi ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım , gaye – 3

7. Manisa dan kimler var. Olabilirdi . selamun aleyküm paylaşımınız cidden hayran bıraktı, sağolun , ali – 171

8. Nevşehir merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşım valla çok güzel, şukuladım 11-03-2021 09:26:17

9. Kırşehir dan kimler var. Olabilirdi . Merhaba herkese web siteniz inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , emin – 477

10. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Olabilirdi ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 112

11. Bu konu : ” Olabilirdi ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ahmet – 33

12. Amasya dan kimler var. Olabilirdi . Selamlar web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 155

13. Bu konu : ” Olabilirdi ” çok güzel. Slm bu web sitesi inanki hayran edici, saolun , – 316

14. elif yılmaz Reply

Düzce merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımınız yeminle mükemmel, şukuladım 03-04-2021 03:57:23

15. Karabük dan kimler var. Olabilirdi . Selam web sitesi vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 492

16. Mardin merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siten inanılmaz iyi, face de paylaştım 11-04-2021 19:07:06

17. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, sağolun

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link