Olası Aşı teorisi

Bu yüzden neden bu aşı olayını yaptıklarını düşünüyordum ve bana çarptı, DNA.

Birinin yalnızca belirli bir DNA’ya sahip birini öldürecek bir virüs oluşturduğu bir Kara Liste bölümünü izlediğimi hatırlıyorum. Ya belirli bir DNA parçasına sahip insanları öldürmeye çalışıyorlarsa?

Düşünceler?

This Post Has 18 Comments

1. mehmet

Adıyaman merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler 31-01-2021 10:05:29

2. Hasan

merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle iyi, linkedinde paylaştım

3. mehmet

Merhaba sayfa inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler

4. Hasan

Şanlıurfa merkezden ben Hasan. Selamlar sayfa vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 01-02-2021 19:12:40

5. Anonim

Çanakkale merkezden ben . Merhabalar sayfan gerçekten iyi, tebrikler 01-02-2021 21:29:21

6. ahmet

Afyon dan kimler var. Olası Aşı teorisi . Selam herkese sayfan cidden iyi, teşekkürler , ahmet – 180

7. gaye

Mardin merkezden ben gaye. Merhabalar bu web sitesi valla dikkat çekici, twitter da paylaştım 04-02-2021 09:38:26

8. ali

Düzce dan kimler var. Olası Aşı teorisi . Selamın aleyküm web siteniz inan ki hoşuma gitti, sağolun , ali – 482

9. emin

Hatay dan kimler var. Olası Aşı teorisi . Slm web siten harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , emin – 115

10. Aylin

Selam bu web sitesi inanki dikkat çekici, tebrikler

11. mehmet

selam arkadaşlar siten inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım

12. Aylin

Bu konu : ” Olası Aşı teorisi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle dikkatimi çekti, şukuladım , Aylin – 66

13. banu

Bilecik merkezden ben banu. Slm bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun 25-02-2021 13:04:20

14. ahmet

Selam herkese siten harbiden güzel, saolun

15. ali

Mrb paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun

16. gaye

Bayburt merkezden ben gaye. Mrb sayfan valla iyi, şukuladım 18-03-2021 10:19:07

17. gaye

Bu konu : ” Olası Aşı teorisi ” çok güzel. Selam herkese siteniz cidden hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 427

18. ziya

Giresun dan kimler var. Olası Aşı teorisi . Slm paylaşım inanki iyi, twitter da paylaştım , ziya – 138

Bir cevap yazın