Kategoriler
Genel

Olası askeri holotech

Ordunun, muhtemelen savaş jetlerine bağlı deneysel hologram teknolojisine sahip olduğuna ve düşmanı sahte filolarla, hatta erkeklerde müfreze ile aldatmak için kullanılabileceğine ya da hatta bir kişiyi sanki bir yerdeymiş gibi göstermek için kullanılabileceğine inanmak için birçok nedenim var. değil, ABD’de bir üssünde görünmesini sağlayan bir donanma mührü ile röportaj yaptığınızı düşünün, ama aslında Irak’ta veya başka bir yerde ve onun holografik görüntüsü aktarılıyor. Bunun nasıl çalıştığı hakkında fazla bilgim yok ama en azından bunun üzerinde çalıştıklarından eminim. Bunun zaten bilinen veya spekülasyona benzediğini bilmiyorum ama bunu askeri istihbaratla uğraşan birçok kişiden duydum.

“Olası askeri holotech” için 21 yanıt

Aydın merkezden ben Emine. Merhabalar bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 03-06-2020 04:08:05

Bartın merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siteniz vallaha çok iyi, twitter da paylaştım 21-06-2020 13:05:12

Bursa merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa cidden güzel, sosyal medyada paylaştım 29-06-2020 00:18:54

Bingöl merkezden ben ahmet. Merhabalar web siten süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 01-07-2020 13:26:58

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir